השכרת מחשב – מדוע זה כדאי?

מדוע צריך לשכור מחשב? וכיצד עושים זאת? עולם המחשבים הוא רחב ומגוון, אבל לעיתים גם יכול להיות מעיק – בעיקר שהמחשב עליו אתם עובדים, שובק חיים. אז מהן הסיבות בגינן מחשב עלול להתקלקל? מתי יש לשכור מחשב? וכיצד עושים זאת על הצד הטוב ביותר? כל הפרטים בהמשך.

כיום, מרבית האנשים משתמשים במחשבים, בין אם מדובר במחשב נייד, לבין אם מדובר בכזה שמחובר לחשמל – משמע: נייח. קיומן של מכונות אלה, אשר פרצו אל התודעה בשנות ה 80 של המאה העשרים, הפכה חיונית בתחילה לעבודה, ללימודים ולניהול מהלכים בצורה טובה יותר.

כיום בעידן טכנולוגי מפותח ומתקדם, מחשבים מסוגים שונים, הם חלק מרכזי בחיינו, בעוד שאין בעל מקצוע, ילד או אפילו קשיש! שאינם נעזרים במחשבים! וזאת לפחות במרבית המדינות בעולם המערבי…

מה עושים אם המחשב מתקלקל?

ולמרות הקדמה והטכנולוגיה המדהימה שמשמשת אותנו כיום,  גם מחשבים, למרות היותם חזקים ושימושים – עלולים לעיתים להיחלש, לעבוד באיטיות, לשבוק חיים, ולהתקלקל או אפילו לקרוס! במקרים כאלה רבים פונים אל מעבדת תיקונים כדי להחזיר את היקר להם לחיים.

השכרת מחשבים מתרחשת במקרים של קלקול או תקלה, בעוד ששירות זה הניתן על ידי המעבדה – חיוני במיוחד למי שעבודתו כוללת תוכנות מיוחדות, שימוש בכלים כמו office שימוש בתוכנות עריכה, גלישה באינטרנט וניהול תקשורת מערכתי בזמן העבודה.

במקרים כאלה, השכרת מחשבים, מחשב חליפי תהיה יעילה במיוחד ותאפשר למי שכלי עבודתו נמצא בתיקון – להמשיך לעבוד מבלי להפסיד כסף או לעצור את העבודה.

כמה סיבות לתקלה במחשב

חשוב לדעת כי ישנן לא מעט סיבות בגינן מחשבים יכולים להתקלקל או לשבוק חיים, בעוד שנוזלים שחדרו אל המחשב, התחממות של לוח האם או של חלקים אחרים, מקלדת מלוכלכת, הורדת תוכנה או פריטים המכילים וירוסים ועוד – כולם יכולים להזיק לכלי העבודה שלכם.

בכך רבים מחפשים אחר מעבדת תיקונים טובה אשר תאפשר להם את השירות שיחזיר את המחשב לעבודה מהירה ויעילה.

אז כיצד בוחרים מעבדה טובה?

כדי לבחור במעבדה הטובה ביותר, ראשית יש לוודא כי במקום מתקנים מחשבי אפל,  שצוות הטכנאים מנוסה. אצלנו באגס נגוס יש אנשי תמיכה למקינטוש, מהנדסים, טכנאי מקים ומנהלים – כולם מומחים באפל ותיקון מחשבי מק.

מקצועיות – הצוות שלנו מקצועי ויודע לתקן את מחשב המקינטוש במהירות, כך שתוכלו במידת הצורך להימנע מהשכרת מחשב.

בדיקה במקום ובחינם – אנחנו מעבדה המקנה בדיקה ואבחון מהיר ומדויק וכמובן בחינם.

מעבדה לתיקון מחשבי מקינטוש – במידה ואתם בעלים של מחשב מסוג Macbook , כדאי לבחור מעבדה כמו שלנו, המומחית בתיקון דגמי מקבוק מסוגים שונים.

השכרת מחשב – כפי שהזכרנו, במידה ואנשי הצוות של המעבדה יכולים להשכיר לכם כלי עבודה חלופי, השכירו את המחשב, זה שירות נהדר, אנחנו מספקים קשת שירותים רחב והכל תחת קורת גג אחת.

שירות טכנאי מקינטוש – אם אינכם יכולים לצאת ממקום העבודה, או נמצאים רחוק ממעבדתנו כדי להגיע, תוכלו לתאם שליחות ואיסוף, שירות משלוחים בכל מקום בארץ.

אספקת חלקי חילוף לאפל – אנחנו יבואנים ובעלי מלאי רחב לחלפים.

הנחות והטבות לסטודנטים ואגודות –  במידה ואתם סטודנטים, אצלנו תוכלו לקבל הנחות והטבות.

כיצד שוכרים מחשב?

כפי שהזכרנו, אצלנו עושים מאמצים להשכיר את הדגם עליו אתם רגילים לעבוד – כך שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר בלמידה והכרת כלי העבודה.

נוסף לכך, אנחנו תמיד נותנים הצעות מחיר הוגנות עבור תיקונים, כמו גם מחיר נוח בעת ההשכרה.

התייעצו עם המומחים במעבדה שלנו, ונסו להבין כמו זמן יארך התיקון. אנו מתחייבים לתיקון יסודי ואיכותי – וזאת תוך ניסיון לקצר זמנים למען מי שהמחשב הוא כלי עבודה חשוב במיוחד  עבורו.

השכרת מחשב מתאימה גם לפרויקטים שונים, סטארט-אפ, מכללות לימוד וכו'. אלו שצריכים מחשבים לתקופה קצרה לפרויקט מסוים ואין צורך ברכישת מחשב חדש. מחשב בהשכרה משמעותי יכול להקל, לעזור והכי חשוב גם להוזיל את הפרויקט.

הדרך לשמור על מחשב תקין

כאשר אתם משתמשים במחשב, חשוב לשמור עליו תקין ולשים לב כי אתם שומרים על סביבת עבודה נכונה עבור המחשב שלכם. וודאי כי אין רטיבות במקום, כי אתם לא אוכלים ליד המחשב וכי אתם מנקים אותו מידי פעם וגם עושים ניקוי מונע במעבדה מקצועית.

חשוב לא להשאיר ניידי בתא מטען של רכב או במקומות חמימים, ושמרו על טמפרטורה של 10 עד 35 מעלות במקום העבודה.

לסיכום בכל מקרה יש תמיד לבחור במקצוענים בתחום התיקונים, ובמקומות טובים אשר יכולים לספק לכם תיקון מהיר, מחיר נוח וכל מה שדרוש כדי להחזיר את חייכם למסלולם.