מכירת מחשבים משומשים

מכירת מחשבים משומשים

השאלה היא לא אם אתם צריכים מחשב או לא, אלא שהשאלה היא האם אתם צריכים מחשב חדש או מחשב יד 2. שוק היד השניה ממשיך לצמוח, ואם תחילה היו אלו רק רכבים שהיו מוצעים למכירה, הרי שכיום ניתן למצוא הכל מהכל, לרבות מחשבים. 

אנחנו, ב"אגס נגוס", לא מציעים רק שירות תיקונים נרחב למחשבים של חברת Apple, אלא גם מציעים למכירה מחשבים משומשים. במידה ואתם מעוניינים במחשב יד שניה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח להציע לכם דגם מאלו המוצעים כעת למכירה. 

היתרון הגדול ביותר: היתרון הכלכלי

המחשבים של חברת "אפל" ידועים בזכות המון דברים, אך גם בזכות היותם מחשבים יקרים. למרות שהתמורה להשקעה הכספית אכן ראויה וגדולה, ישנם אלו שלא יכולים להרשות לעצמם להשקיע תקציב רב כל כך ברכישת מחשבי החברה. אז לא, אינכם צריכים לוותר על חווית השימוש הנפלאה רק בגלל שיקולים כספיים. אצלנו ב"אגס נגוס" תוכלו לרכוש מחשב של החברה בעלות נמוכה יותר בהשוואה למחשבים החדשים.

מדובר על פתרון נפלא לסטודנטים, אך גם לאנשי מקצוע שנמצאים בתחילת דרכם: ממוסיקאים, דרך גרפיקאים ועד משרדי מיתוג המעוניינים לאבזר את המשרד החדש בציוד המתקדם ביותר. 

בדיקה מלאה למחשב ותעודת אחריות – מה חשוב לדעת?

מחשבים משומשים למכירה דרך "אגס נגוס" נמכרים לכם עם תעודת אחריות! כשאתם משקיעים את מיטב כספכם, מגיע לכם לקבל את התמורה הראויה ביותר. מחשבי אפל הם מחשבים יקרים, וגם בעת שהם נמכרים לכם כמחשבים משומשים, אתם משקיעים בהם לא מעט. לכן, אנחנו שמחים להציע אותם בפורמט של אחריות מלאה, לתקופה של בין חצי שנה ועד שלוש שנים. לפני שאנו מציעים את המחשבים למכירה, אנו מעבירים אותם בדיקות איכות קפדניות ומחמירות – הכל בכדי להבטיח את שביעות רצונכם המלאה. 

"נו מה הבעיה, אני קונה מחשב ביד 2 והכל טוב"

רגע לפני שגם אתם מבצעים את הרכישה הבאה שלכם, כדאי לזכור: בעת שאתם רוכשים מחשב יד שניה מאדם שאתם לא מכירים, אתם לא באמת יכולים להיות שקטים כי כל המידע שנמסר לכם אודות המחשב – נכון. כידוע, לאחר רכישת המחשב תמה האינטראקציה ביניכם ובין המוכר, כך שבמידה ויצוצו תקלות בעתיד, תצטרכו להתמודד איתן לבד. הבעיה הגדולה באמת היא שלא תמיד אותם מוכרים מזדמנים פועלים בשקיפות מולכם, כך שיכולים להבטיח לכם מחשב מסוים, אך במהרה תגלו כי רכשתם לא פחות מחתול בשק.

שירות תיקונים מלא למחשבי apple!

אנחנו לא מוכרים לכם מחשב משומש, לוחצים לכם יד ונפרדים לשלום, אלא ליהפך! אנו נשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך עם תקלה או שדרוג שתצטרכו עם מחשב אפל החדש שלכם. שירות התיקונים שלנו לא מבוסס רק על ידע, מקצועיות וניסיון, אלא גם על הצבתכם בראש סדר העדיפויות שלנו. כשאתם צריכים לתקן את המחשב שלכם או בעת שאתם רוצים לבצע בדיקה תקופתית, אתם יכולים להישאר בבית או במשרד.

אנו מציעים איסוף מכשירים בפריסה ארצית, ומסירתם בחזרה לאחר תיקונם. כך, אנו חוסכים לכם זמן, ממנפים את חווית השירות ומאפשרים לכם להמשיך בשגרת יומכם ללא הפרעות מיותרות.

"אתם גם מתקנים מחשבים שנשפכו עליהם נוזלים?"

בהחלט. מדובר על אחת התקלות השכיחות ביותר, פשוט מאחר והמחשב הפך להיות מכונה שעושים בה שימוש יום יומי לאורך כל שעות היום. נשפך לכם על המחשב משקה ממותק, כוס הקפה של הבוקר או מים? אל חשש, אנו יודעים להעניק מענה מלא גם למקרים של קורוזיה וניקוי נוזלים.