תיקון מחשב לבעלי מקצוע

תיקון מחשב לבעלי מקצוע

ישנם אלו שעבורם המחשב האישי מתפקד ככלי בידורי בלבד, כזה שעושים בו שימוש בשעות הפנאי. עם זאת, ישנם בעלי מקצוע שבלי מחשב מתפקד ותקין, העסק שלהם מושבת. אנחנו ב”אגס נגוס” מסייעים לכם עם ניהול העסק השוטף שלכם – זאת עם תיקוני מחשב אפל מכל הסוגים. המחשב, כמכונה, יכול לעתים לאותת לכם כי משהו אינו כשורה: פקודות שלא ניתן למלא במלואן, קצב עבודה איטי, נפח זיכרון שאזל ולעתים מסך שנשבר.

לשמחתכם, אף תקלה אינה גזרה! אנו שמחים להציע לכם שירות תיקונים מלא ומקצועי למחשבים השונים של אפל. מאחר ומדובר על מחשבים המשרתים אתכם כאנשי מקצוע, אנו שמחים להציע לכם שירות איסוף של המחשב מהבית או מהעסק לטובת בדיקתו ותיקונו.

מחשבי אפל ובעלי מקצועות – מערכת יחסים בלתי נפרדת

אם בעבר עוד היו נזהרים לייחס למחשבים תכונות אנושיות, הרי שכיום לא מפחדים לעשות זאת. המחשב, הוא לא כלי עזר לעבודה, אלא שהוא עובד! (ישנם אלו שיאמרו כי מדובר אפילו על עובד מצטיין). בלי מחשב תקין, הרי שלא תוכלו להשלים משימות ולשרת את הלקוחות שלכם. המחשבים של חברת אפל נמצאים כיום בשימוש נרחב על ידי שלל אנשי מקצוע:

 • פרסומאים
 • גרפיקאים
 • צלמים
 • מוסיקאים
 • מתכנתים
 • תקליטנים ועוד…

יש לך מחרתיים חתונה והמחשב קרס? אל חשש!

כאנשי מקצוע, יש לכם אחריות כלפי הלקוחות שלכם. המחשבים מאפשרים לכם לבצע את עבודתכם בצורה מופלאה, אך גם חשוב לזכור שיש לכם תלות בהם: מבלי שהמחשב יתפקד ויעבוד ברגע האמת, הרי שלא תמיד יהיה ניתן לבצע את העבודה. כך לדוגמא, עם תקליטנים באירועים. לא אחת נאמר כי ה-DJ הוא הספק החשוב ביותר באירועי החתונה. קרה והמחשב שלך כתקליטן מוביל בתחומך קרס, נפל או שמסכו נסדק? אנחנו ב”אגס נגוס” נשמח לתקן בעבורך את המחשב.

על מה אנחנו שמים את הדגש עם תיקון המחשב לאנשי מקצוע?

 • תיקון מהיר בזמנים אידיאלים
 • בדיקה ראשונית בחינם
 • מלאי של כל חלקי החילוף הנדרשים
 • יחס אדיב, מקצועי, זמין ומחוייך
 • איסוף המחשב מבית העסק או הבית 

כשמסך המחשב נשבר בשיאה של תקופת המבחנים

לצד אנשי המקצוע הזקוקים למחשב שלהם מתפקד, הרי שישנה גם קהילת הסטודנטים שבעבורה המחשב הוא כל העולם. לאורך כל הסימסטר תיעדתם הרצאות, הסיכומים שלכם כבר ערוכים ומוכנים ואתם רק מתכוננים לימי הלמידה לקראת תקופת המבחנים. קרה והמחשב נפל והמסך נסדק ונשבר? אל דאגה – תקופת המבחנים שלכם במהרה תעלה על המסלול המהיר להצלחה!

ב”אגס נגוס”, אנחנו מחבקים את קהל הסטודנטים מכל מוסדות הלימוד להשכלה הגבוהה! מאחר ואנו מבינים את הלחץ הרב ואת לוחות הזמנים הצפופים, אנו מאפשרים לכם להישאר בבית או בספריה הלימודית – אנו נאסוף מכם את המחשב ונאפשר לכם להמשיך ללמוד. כמו כן, אנו מציעים מחירים נוחים לקהל הסטודנטים, כך שיש לכם עוד סיבה אחת טובה לחייך. עם איסוף המחשב, נוכל להעריך את התיקון הנדרש, העלות שלו וזמן התיקון הנדרש.

“עשו לי טובה, בואו לכאן ותקנו אותו במשרד. בבקשה!”

כל עוד היינו יכולים לתקן את המחשב בסטנדרט הגבוה ביותר בבית הלקוח, היינו עושים זאת. המציאות היא שהמחשב זקוק לתנאי מעבדה – עם הציוד המתקדם, תנאי העבודה וחלקי החילוף. אנו מתעקשים על תיקון במעבדה מסיבה אחת: אנו רוצים בטובתכם ובטובת המחשב שלכם. על מנת להקל עליכם, אנו מציעים את שירות האיסוף מכם. עם זאת, לא נוכל להתפשר על סטנדרט התיקון בו אנו מאמינים, ולכן כל התיקונים מתבצעים במעבדה המאובזרת שלנו, בשבילכם ועבורכם.