מחשבים מסוג MacBook Pro  נחשבים מבין החכמים והיעילים ביותר לעבודה, בעיקר שהעדכונים והמהדורות החדשות של מחשב מסוג זה: מציעים מעבד חזק מצויד בליבות חישוב מהירות, ובכך עבודה יעילה יותר וכזאת שיש בה מינימום תקלות.

מי שבחר במחשב של מק, או שהתוודע אל דגמי MacBook Pro המעודכנים – יודע עד כמה חזק המחשב וכמה הוא איכותי. וזאת לנוכח השדרוגים והתוספות שהוסיפה למוצריה, חברת אפל העולמית.

עם זאת, גם המחשבים החזקים והטובים ביותר, עלולים להינזק או לעבוד בצורה פחות יעילה, בעוד שעומס על המערכת, עייפות החומר, ווירוסים שעלולים לתקוף כל מחשב או מכשיר – הופכים אותם לפחות שימושיים, או לכאלה שאינם מאפשרים מהלך עבודה תקין.

כל מה שצריך לדעת על תיקון MacBook Pro

בשנים האחרונות פועלת אפל לשפר ולשכלל את המוצרים שהיא משיקה, בעוד שכאשר ממדובר במוצר כמו MacBook Pro  – נעשו על ידי התאגיד שדרוגים רבים בדגמים החדשים וזאת לרבות זיכרון העבודה של המחשב, המעבד הגראפי, והעיצוב.

זה נכון, מי שיבחר במחשב כמו MacBook עבור סביבת העבודה שלו, יוכל ליהנות ממגוון יתרונות, כגון: מעבד חזק של חברת אינטל, פס Touch Bar, טראקפד ומקלדת משוכללות, זיכרון עבודה רחב ומעבד גרפי מעולה! נוסף לכך, בוצעו שדרוגים מתקדמים, אשר כה חשובים עבור משתמשים ‘כבדים’ או ‘קלים’.

למה יש לשים לב בבחירת מעבדת תיקון MacBook Pro?

בארץ ובעולם, ישנו מספר רב של מעבדות לצרכי תיקון מקבוק פרו ושאר מכשירי תקשורת מתקדמים, בעוד שכדי לתקן מחשבים של חברת אפל יש לבחור את מעבדה מתמחה בתיקון מקבוק פרו.

אנחנו באגס נגוס אוהבים מקבוק פרו, אצלנו במעבדה שמים לב לדגשים הבאים:

מהירות – בכל הנוגע לתיקון מחשבים (והמקבוק פרו שלכם בפרט), מהירות התיקון היא חלק בלתי נפרד מהבחירה. לכן יש אנשי המקצוע שלנו יוכלו לבדוק ולאבחן במהירות את התקלה, ומכאן לתקן בצורה מהירה (אך גם יעילה), את המחשב.

זמינות – המעבדה זמינה עבורכם ויכולה לקבל אתכם בכל שעות היום. רצוי לבדוק מהן שעות המעבדה כבר באתר ולפני הפנייה לטכנאים.

איסוף – המעבדה יכולה לחסוך לכם זמן וכסף וזאת באמצעות שירותי שליחויות איסוף והחזרת מחשבים מתיקון.

מקצועיות – צוות הטכנאים הוא כזה שמתמחה בתיקונים מחשבי מקינטוש שעם הזמן הפכו לכאלה שידועים כ MacBook. אצלנו יש התמקצעות בתחום.

שירותים  – המעבדה מציעה כמה שיותר שירותים, כגון: בדיקה במקום, ביצוע אבחון מהיר, אבחון מחשבי מק בוק, שירות טכנאי מקינטוש, ואספקת חלקי חילוף כנדרש. תוכלו לקבל שירותי שליחות ואיסוף מכל רחבי הארץ, אחריות והנחות כדאיות. בכך ניתן לקבל קשת שירותים רחבה תחת קורת גג אחת.

מחיר – זה נכון, ברגע שאתם מגלים כי המחשב שלכם תקול או שבק חיים, אתם רוצים שהתיקון יעשה כמה שיותר מהר, ואין זה משנה מהו המחיר. אצלנו תקבלו הצעת מחיר הוגנת. הצעת מחר שניתנת לאחר אבחון מדויק וללא עלות.   

במידה וישנה תקלה ברכיב כזה או אחר, שהמחשב תקוע או תקול- יש לפנות אל מעבדה מקצועית לתיקון מחשבי אפל, וזאת כדי להחזיר את המחשב לפעילות כמה שיותר מוקדם. 

אנו יכולים להציע שירות תיקון מקצועי, שאינו יקר כמו גם אפקטיבי.

לסיכום, אין זה משנה איזה דגם של מחשב מקינטוש יש לכם. מה שחשוב הוא ,כי התיקון של המחשב במעבדה שלנו יעשה בצורה מהירה, יעילה ומקצועית ובכך ניתן לחזור במהירות לשגרה, ולדעת כי יש מאחוריכם צוות מעבדה מקצועי הזמין עבורכם בכל תקלה, בעיה, שדרוג, ובכל צורך אחר!

שתפו עם חברים