ניזוק לכם מסך המקבוק?

אולי הבטן הרכה ביותר של המחשבים הניידים של חברת אפל, היא הסבירות הגבוהה יחסית שלהם ליפול ולהישבר. הרגע הזה בו המחשב נופל מגובה רב (של שולחן משרדי לדוגמא), הוא רגע שבו אתם מבינים כי ככל הנראה, תרימו את המחשב שלכם ותגלו סדקים או שברים. בעוד סדקים במסך המחשב יכולים להסתכם כסדקים בלבד, הם יכולים המון פעמים לגרום גם להשבתת המחשב עם מסך שכלל לא מגיב. 
כמו כן, בנפילות משמעותיות יותר, בעיקר בעת שהמחשב פתוח ולא סגור, ישנו חשש ממשי לשבר של המסך כולו. במקרה שכזה, חשוב לפנות מיידית אל "אגס נגוס". אנו מבצעים החלפת מסך מקבוק כך שתוכלו להשמיש שוב את המחשב במהרה ולטפח את שגרת העבודה שלכם.

"אם המחשב נפל זה אומר שעוד חלקים נפגעו?"

במקרה בו החלפת מסך מקבוק נדרשת בעקבות נפילה של המחשב, הרי שיהיה כדאי לבצע בדיקה כללית במחשב. לעתים, ברמה החזותית לא ניכרת כל פגיעה במחשב, אך עם פתיחתו במעבדה מגלים כי נפגעו רכיבים עדינים. בכל מקרה, אנו לא מבצעים תיקון מבלי לבקש את רשות הלקוחות, כך שאנו נעדכן באשר לדו"ח הבדיקה שביצענו. 

"אז המחשב נסדק, מה כבר קרה? אעבוד איתו ככה"

בעת שאתם עובדים עם מחשב סדוק או שבור, הרי שחווית השימוש שלכם נפגעת משמעותית. המחשבים של חברת "אפל" נמצאים בשימושם של משרדי מיתוג ועיצוב, מוסיקאים וצלמים. המסך הינו חלק בלתי נפרד מהמחשב, ובעת שהוא סדוק או שבור, הרי שלא ניתן להשלים משימות בצורה אידיאלית, להתרשם מתוצרים ויזולאים ובעיקר – מחשב עם מסך שבור לא בדיוק יחמיא למוניטין שלכם בעת שתצאו איתו לפגישות.

כמו כן, חשוב לזכור כי עם כל פתיחה וסגירה של המחשב, אתם מסתכנים בכך שהמסך פשוט יקרוס. מסך סדוק או שבור לא יכול לשרת אתכם, ומיותר לציין מהו הסיכון שבלעבוד אל מול מסך שיכול בכל רגע להתפורר לזכוכיות קטנות. 

החלפת מסכי רטינה ב"אגס נגוס"

אם גם לכם יש מחשב של אפל עם מסכי רטינה, דעו כי אנחנו ב"אגס נגוס" נוכל להעניק לכם שירות מקצועי ומלא! אמנם לא נעים כל כך לראות מחשב עם מסך שבור, אך אין זו גזרה. אנו נשמח לאסוף מכם את המחשב, לבדוק אותו במעבדה, לפרט לכם את עלות התיקון ולצאת לדרך עם אישורכם. למרות מה שרבים נוטים לחשוב, החלפת מסך לא תמיד לוקחת המון זמן, ולעתים נוכל לסיים את התיקון כולו בכ-20 דקות בלבד.

מאחר והזמן שלכם חשוב לנו, ניידע אתכם באשר לזמני התיקון הנדרשים עם איסוף המחשב. תיאום ציפיות שכזה ממנף את שביעות הרצון שלכם, ויכול לאפשר לכם לתכנן את עבודתכם עד לחזרת המחשב מתיקון. 

15 שנות ניסיון – מה הן אומרות עלינו?

אנחנו ב"אגס נגוס" משרתים לקוחות עסקיים ופרטיים. אנו נהנים להעניק שירות, ועבורנו הסיפוק הגדול ביותר הוא לראות חיוך של לקוח מרוצה. כידוע, כיום ישנה תלות גדולה של אנשים במחשבים – בלעדיהם הם לא יכולים לנהל את העסק הקטן או הגדול, לשרת לקוחות ולטפח תקשורת פנים ארגונית. אנו מבינים את החשיבות הגדולה הזו, ועל כן מתקנים כל מחשב המגיע אלינו בהתאם לסטנדרט מחמיר, קפדני ויסודי.

אנו מחזיקים בניסיון רב, בדגש על תיקונים שונים של מחשבי Apple. אנו מתחייבים על שירות מחויך, סבלני ואדיב. כמו כן, אנו שמחים להציע מחירים נוחים יותר לקהל הסטודנטים שעושה שימוש במחשבים אלו, כמו גם לאגודות.