מקלדת למק

החלפת מקלדות - כיצד עושים זאת נכון?

מקלדת למק – מי שיש לו מחשב מסוג מקבוק, יודע עד כמה המחשב יכול להיות יעיל וחזק, בעוד שמחשבים אלה ידועים באיכות שלהם וביכולת שלהם להיות דקים ולאלגנטיים – אך עדיין כאלה שיספקו כמעט את כל הצרכים של המשתמש הממוצע.  

מחשב מסוג MacBook , הפך בשנים האחרונות לאחר מהמבוקשים ביותר בארץ ובעולם, בעוד שהיכולת להשתמש בלפטופ דק ואלגנטי: גורמת בכך לרכישה רחבה יותר של המחשב, ובכך קבלת יתרונות שרק לפטופ מסוג 'מקבוק' יכול להציע.

בכל הנוגע לחלקים ולהרכב של MacBook, מרבית הדגמים החדשים מכילים רכיבים חשובים כמו: קישורית בלוטות', מאתר רשתות אלחוטיות, סוללה מובנית שמתאימה עבור 10 שעות פעילות, חיבורי USB Type-C ושאר אלמנטים שמשדרגים את חווית המשתמש.

בין החידושים והשדרוגים שביצעה חברת Apple האמריקאית במכשירים שלה, היא גם השתמשה  בטכנולוגיה החדשה של מקלדת עם מנגנון Butterfly וזה הפך את הלחיצה על מקשים לחווה מושלמת כולל הקלדה שקטה במיוחד.

מה צריך לדעת על המפרט הטכני של המחשב?

בכל הנוגע למקלדת של הלפטופ, מדובר במקלדת מוארת – מה שהופך אותה לשימושית במיוחד! מקבוק באופן כללי, מכיל את כל הדרוש לעבודה רצופה וממושכת, בעוד שמעבד חזק, טראקפד – משטח מגע נוח, מסך מחשב ברזולוציות גבוהות ושאר רכיבים וחלקים חכמים – הופכים את המחשב לבין הטובים בעולם!

מקבוק הפך לפופולארי בשל היכולות שלו להקנות את כל מה שצריך עבור עבודה יעילה ושימוש נוח ואטרקטיבי, בעוד שהמחשב היוקרתי מתאים לאנשים שעוסקים במגוון תחומים. בכך ניתן לראות משתמשים שונים, החל מכאלה שעוסקים  בתחום הניהול ועבודות האדמיניסטרציה (פעולות אשר דרושת עבודה בכתיבה או ניהול מסמכי אופיס), עד למי שמבצע עבודה מעשית ואינטנסיבית כמו: גרפיקאים, מעצבים, הנדסאים ושאר בעלי מקצוע.

עם זאת, מקלדת שנפגעה עקב לחות או מים, חום או קור, עקב נוזלים, שימוש שאינו מתאים ועוד – צריכה לעבור תיקון מקצועי. בכך יש להבין כי למרות היתרונות הרבים של המחשב, כמו: רמקולים באיכות מעולה, עוצמת שמע גבוהה, תצוגה מעולה וברורה, כמו גם פס מגע  טאץ' בר אטרקטיבי – ישנם למכשיר גם תקלות.

החלפת מקלדת למק - כיצד עושים זאת נכון?

איך בוחרים מעבדה טוב לתיקון מקלדת למק ?

בין אם יש לכם מחשב מסוג MacBook או מכל דגם אחר, יש לבחור מעבדה טובה בה אנשי מקצוע מיומנים. אגס נגוס היא מעבדת מומחים בתיקון מקלדות וגם מומחים באספקת חלפים של חברת אפל.

יש לנו קשת רחבה של שירותים, מבצעים במהירות אבחון של התקלה, מאפשרים איסוף מחשבים מכל מקום, והחזרת המחשב לבעליו בהקדם.

בנוסף מאיתנו תקבלו:

  • שירות יעיל וקבלת אחריות על תיקונים.
  • התמחות בתיקון מק בוק ודגמיו השונים.
  • שירות שליחויות ואיסוף מכל מקום.
  • הצעת מחיר נוחה.
  • עדכון בכל רגע אודות התיקון והעלויות.
  • שירות מהיר.

לסיכום, חברת אפל האמריקאית היא כזאת אשר משיקה כמעט בכל שנה, גרסאות מתקדמות יותר של מחשבים נייחים Mac Pro  או Mac Mini, מסך מחשב AIO – IMac או IMac Pro וניידים Macbook.  בכך עם השנים, ייצור מחשבים מסוג זה הופך לטוב ויעיל יותר – מה שמאפשר עמידות המחשב בכל תנאי הסביבה.

בחירה במעבדה באמצעותה תוכלו לתקן כל תקלה בלפטופ שלכם, תסייע לכם ליהנות מתיקון יעיל וטוב, מחירים נמוכים, ואף שדרוג המחשב הנייד בעת הצורך.

באגס נגוס צוות המעבדה כולל אנשי תמיכה למקינטוש, מהנדסים, טכנאי מקים ומנהלים – מומחים באפל ותיקון מחשבי מק.