החלפת סוללה למקבוק

החלפת סוללה למקבוק

סוללה למקבוק

אם יש לכם מחשב מסוג מקבוק, או באנגלית MacBook  – אתם בוודאי יודעים כי גם במחשב של חברת אפל, שנחשב לבין המתמקדים ביותר, ישנן לעיתים גם תקלות. זה נכון, מי שיבחר במחשב מסוג זה, יוכל ליהנות מעיצוב מדהים, יכולות גבוהות, ושאר יתרונות שחברת אפל מספקת במוצריה.

כיום, רבים האנשים אשר עובדים מהבית, מבית העסק ממקום עבודה כזה או אחר – בוחרים מחשבים ניידים עמם יוכלו להתנהל בקלות, בעוד שחברת 'אפל' האמריקאית מציעה מחשבים ניידים דקים במיוחד.

ובכל זאת לעיתים, תקלות כמו סלולה חלשה שאינה נטענת, מעגלי טעינה שאינם מתפקדים ושאר תקלות שעלולות להתרחש בכל מחשב נייד – עלולות לפגום בעבודה ובביצוע מגוון מטלות ממוחשבות.

בכך רבים בוחרים במחשבי מקבוק מסוגים שונים, החל מכאלה שמתאימים עבור פעילות אדמיניסטרטיבית, עד כאלה המתאימים למעצבים גרפיקאים, אדריכלים ומוזיקאים.

אבל מה צריך לדעת על סוללות באופן כללי?

סוללות או בטריות, הן מוצר שמטרתו לייצר חשמל בזרם ישיר להפעלת כל פריט או רכיב, בעוד שסוללה מורכבת באמצעות תאים חשמליים, בעוד שהתאים מותאמים על פי גודל הסוללה.

כיום רבות מהבטריות המופעלות באמצעות תאים אלקטרוכימיים שבאמצעותם ניתן להפיק חשמל ולהפעיל מכשירים אלקטרוניים. בין המכשירים השונים ניתן למצוא את המחשבים הניידים שפועלים באמצעות בטרייה, אותה ניתן לטעון בכל שימוש.

חשוב להבין כי הסוללות פועלות באמצעות מגע של אלקטרוליט בין המתכות שבבטרייה, בעוד ששני הלוחות החיצוניים של הרכיב מכילות חוט המוליך חשמל – מה שיוצר זרם חשמלי. בכך רבים יכולים לרכוש מחשבים ניידים מסוגים שונים כמו גם להשתמש במחשב נייד, בכל מקום בו יבחרו, ללא צורך בחיבור לחשמל.

החלפת סוללה למק בוק – כל מה שחשוב לדעת!

המחשבים של MacBook נחשבים כבר במשך שנים לבין הטובים ביותר שיש, בעוד שרבים בוחרים בדגמים השונים עבור עבודה, לימודים או פנאי. בכך אפשר ליהנות ממחשב נייד דק שיש בו מערכת הפעלה נוחה, מעבד חזק של חברת אינטל, משטח מגע- טראקפד קל לתפעול, כמו גם שאר רכיבים המקנים איכות ופרקטיקה בעת השימוש.

עם זאת, כמו בכל מכשיר אלקטרוני שפועל במשך שעות רבות, גם חיי הסלולה של המחשב יכולים להסתיים, בעוד שתקלות במגעים, תקלות בלוח האם, לחות רטיבות או חום (כמו גם שאר תרחישים) – עלולים להחליש את עוצמת הבטרייה ולהוביל להעדר תפקוד של המחשב.

אז מה עושים במידה ויש בעיה בסוללה?

סוללה למקבוק

במקרים כאלה יש לבחור מעבדה מקצועית שמטפלת במוצרים של חברת Apple העולמית, בעוד שהתמחות במחשבים מסוג MacBook חשובה במיוחד!

בזמן שאתם בוחרים את אנשי המקצוע שיסייעו לכם לתקן את הבטרייה או את המחשב: שימו לב כי במעבדה אגס נגוס אנשי הצוות באמצעותם ניתן לבצע החלפה או תיקון סוללה למחשב מקבוק מכל דגם שנה וסוג . באמצעות בחירת אנשי מקצוע המומחים בתיקון מוצרים של חברת אפל – ניתן לחזור לשגרה, בקלות!

כיצד שומרים על אורך חייה של בטרייה

מי שאינו מכיר את הפרטים הטכניים הקשורים לסוללות, כדאי שידע כי כל בטרייה מסוג כזה או אחר, בעלת מחזור טעינה מוגבל. בעוד שמספר הטעינות הינו מוגבל ונעשה עד גבול מסוים. בכך רבים זקוקים לבטרייה חדשה עבור מק בוק או עבור שאר מכשירים אלקטרוניים.

לכל דגם יש כמות טעינות מוגבלת, אפשר לראות את זה באתר תמיכה של אפל בקישור המצורף פה https://support.apple.com/en-us/HT201585 

ובכל זאת, ישנן דרכים בהן תוכלו להאריך את חיי הסוללה של המקבוק שלכם, או של כל מחשב נייד, בעוד שניתן לבצע כמה פעולות, כגון:

שמירה על טמפרטורה נכונה – הקפידו לא לחשוף את המחשב הנייד לחום ולא להשאיר אותו במקומות חמים, לא מומלץ להשאיר מחשב ברכב. חשיפה לשמש עלולה לקצר חיים של בטרייה בצורה משמעותית. לכן יש להקפיד על טמפרטורה קרירה היכן שהמחשב נמצא. שמרו על המחשב בחדר קריר, (ולא חלילה במקרר!)  וזאת תוך שימוש במחשב בטמפרטורת הסביבה של 10 עד 35 מעלות ולחות הסביבה צריכה להיות בין 0-95%.

השתמשו רק בתוכנות שאתם זקוקים להן בזמן העבודה – נסו להימנע מהשארת תוכנות כבדות פתוחות. בכך תוכלו לאמץ פחות את הסוללה. הקטינו ומזערו תוכנות שאתם לא משתמשים בהן ואף כבו את הווי פי בעת הצורך. ובכל מקרה תשתמשו כך שיהיה לכם נוח, כי בסופו של דבר מחשב אמור לשרתם אתכם ולא הפוך.

מדוע כדאי לכם לבחור באגס נגוס לתיקון או החלפת סוללת MacBook?

בזמן שאתם זקוקים להחלפת בטרייה או החלפת רכיבים מכל סוג, עבור מחשבים ניידים כמו MacBook ודומיהם, אנחנו מעבדת אגס נגוס אשר מתמחה בתיקונים ובאספקת חלפים עבור מחשבי אפל. המעבדה מקנה שירותים באופן ממוקד – תאפשר לכם תיקון בעת הצורך, החלפת סוללה או החלפת חלפים נדרשים ל MacBook.

אנחנו מעבדה אמינה, שיכולה לספק לכם אבחון מהיר של התקלה, לקחת ולהחזיר את המחשב מכל מקום ולהעניק לכם שירות מקצועי במחירים נוחים.

בכך תוכלו לטעון את המחשב ללא תקלות ולעבוד במחשבים של אפל כמו MacBook ודגמיו השונים וזאת בצורה רצופה, ללא תקלות!

סוללה למקבוק :::