תיקון מקלדת מנוזלים

תיקון מקלדת

שפכתם מים, מיץ או קפה על המקלדת? הנה לכם כיצד להציל ולתקן אותה

באם זה מים, מיץ או קפה, כמעט כולם עובדים ליד המחשב עם כוס שתייה המונחת על השולחן. מספיק שבריר שנייה אחד והכוס יכולה להשפך ולהרטיב לנו את כל המקלדת.

אם שפכתם כל סוג שנוזל שהוא על המקלדת של המחשב הנייד שלכם, תדעו שהזמן הוא קריטי ביותר והשעון מתקתק. כאשר הדבר קרה והמקלדת שלכם נרטבה, דבר ראשון שיש לעשות הוא לכבוד את המחשב באופן מיידי ולנתק אותו מהחשמל. אם במחשב הנייד שלכם יש בטרייה חלופית אז יש להוציא גם אותה. כדי לכבות את המחשב במהירות האפשרית לחצו לחיצה ארוכה על מקש ההפעלה עד שהמחשב נכבה לגמרי ומהמסך הופך שחור.

כאשר נשפך נוזל על המקלדת, מה לעשות?

אמנם זה מבאס וקרה באופן בלתי צפוי, אך דבר ראשון הרגיעו את עצמכם ואל תכנסו לפאניקה. בסופו של דבר לכל דבר יש פתרון.

דבר ראשון שיש לעשות כאשר נשפכים נוזלים על המקלדת הוא להוציא כל דבר שהיה מחובר למחשב הנייד, כגון: חיבורי USB, כרטיסי זכרון, כבל HDMI, כונן דיסק און קי ועוד. השאירו את הלפטופ נקי מכל חיבור חיצוני.

כעת, פתחו את הלפטופ שלכם  בזווית של 45 מעלות והניחו אותו כמו ספר הפוך על השולחן כדי שהנוזלים יוכלו לצאת החוצה והמחשב יתייבש. יבשו בעדינו את מקלדת המחשב עם מטלית ללא סיבים כדי שלא יצטברו לכלוכים נוספים ולא רוציים על גבי המקלדת. בשום פנים ואופן אין לייבש את המקלדת עם אוויר חם.

לאחר שפעלתם לפי ההוראות, אתם חייבים ללכת למעבדה מומחית בתיקון מקלדות מנוזלים, כדי לפתור את הבעיה ולהחזיר את המקלדת שתעבוד. מעבדת אגס נגוס מתקנת מקלדות בעקבות נזקי נוזלים ועושה שום לאלפי לקוחות עם נסיון של מעל 15 שנים. צוות טכנאי המק במעבדת אגס נגוס הם מקצועיים ומנוסים ביותר ומשתמשים בכלים המתקדמים ביותר לתיקון מקלדות מנוזלים. אנו יודעים לבצע תיקונים לכל סוגי המחשבים והמקלדות.

האם משנה אילו נוזלים נשפכים על המקלדת?

התשובה היא חדש משמעית כן. סוג הנוזל שנשפך לכם על המקלדת הוא משנה ביותר. מים הוא חומר הכי פחות חומצתי, בעוד שמשקאות אלכוהוליים וסוכריים הם מוליכים וקורוזיביים יותר, ולכן יכולים בקלות לגרום לנזק מיידי במקלדת. בשני המקרים, המטרה העיקרית היא למזער את הנזק ולייבש את המחשב כמה שיותר מהר.

אגס נגוס היא המעבדה המקצועית ביותר לתיקון מקלדת מנוזלים

אם נשפך לכם נוזל על המקלדת, אל תהססו ופנו למעבדת אגס נגוס להצלת המחשב. אצלנו תקבלו את השירות המקצועי, המהיר והאדיב ביותר וכל זה במחירים האטרקטיביים ביותר.