תיקון והחלפת מטען למחשבי אפל

כמו בכל יום שגרתי, אתם מתעוררים בבוקר, מעבירים את כרטיס העובד שלכם, מכינים קפה ומתיישבים בעמדת העבודה שלכם. ברור לכם כשמש, כי ביום העבודה הקרוב לא תהיו לבד – אלא שהמחשב האישי שלכם ילווה אתכם בכל משימה, עם כל שליחת מייל ועם גלישה מזדמנת באינטרנט. קרה והבוקר הזה המחשב שלכם לא נדלק? רגע לפני שאתם צוללים אל תוך מחשבות על רכישת מחשב חדש, דעו כי עוד מוקדם מדי לקבוע זאת.

אנחנו ב"אגס נגוס" מציעים שירות תיקונים גם עבור מטעני המחשבים של חברת אפל. כידוע, הסוללה במחשבים הניידים מאפשרת לכם לעבוד ללא תלות בחשמל למספר שעות מוגבל, מספר שעות מרובות, אבל עדיין מוגבל. על מנת לחדש את הזמינות של המחשב, עליכם להטעין אותו פעם אחר פעם במטען. קרה והפעם המטען אינו מגיב ואתם לא מצליחים להטעין את המחשב? אנחנו כאן בשבילכם!

"המחשב לא נדלק! זהו, הלך עליי"

העובדה כי המחשב שלכם לא נדלק, לא בהכרח מבשרת על השבתתו המוחלטת. התפקיד שלנו כמעבדה המציעה שירות תיקונים, הוא בין היתר לבצע שלב איתור של הבעיה. מדובר על השלב הקריטי ביותר, פשוט מאחר ואיתור מדויק של הבעיה מאפשר גם להציע פתרון מדויק ואיכותי. בעת ששלב האיתור לא מתבצע כנדרש, הרי שלא באמת ניתן לתקן את המחשב. לכן, כשהמחשב לא נדלק, הבדיקה הראשונה שנעשה היא לנסות ולהטעין אותו באמצעות מטען אחר.

וכך, תוך שניות, המון פעמים אנו משקפים בפני הלקוח תמונה משמחת למדי: המחשב אכן נטען והנה – הוא גם נדלק! במקרה שכזה, ננסה לתקן את המטען שיש ברשותכם, אך במידה והוא הגיע למצב של שחיקה או בלאי, נציע לכם למכירה מטען חדש המתאים לסוג המחשב הספציפי שיש לכם. לעתים, ניקוי שקע הטעינה יסייע גם הוא בהטענת המחשב, כך שנבדוק בעבורכם את כל האפשרויות.

זמינות מלאה ושירות משלוחים – עבורכם ובשבילכם

כאנשים שעובדים עם המחשב על בסיס יומי, הרי שהדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו הוא עם תקלות שונות במחשב. לעתים, הבעיה קטנה משאתם מדמיינים – כמו קרע בכבל או שחיקה מוקדמת המצריכים רק רכישת מטען חדש. אנו ממליצים בחום שלא לנסות ולהטעין את המחשב שוב ושוב עם אותו המטען, ופשוט לדבר איתנו. 

השירות שלנו ב"אגס נגוס" מבסס בעבורכם את חווית השירות הטובה ביותר:

  • זמינות גבוהה מאד לכל סוגי התיקונים
  • בדיקה ללא עלות אצלנו במעבדה
  • אפשרות לשליחות המטען עד אליכם

טיפים לשמירה על מטען המחשב שלכם

לא ניתן לקבוע זאת באופן חד משמעי, אך המון פעמים הסיבה שבגללה המטען שלכם מפסיק לעבוד, היא תחזוקה לקויה. גם המטען של המחשב, ממש כמו המחשב שלכם, זקוק לתנאי אחסנה נאותים ולשימוש מבוקר. לפניכם, מספר טיפים שבאמצעותם תוכלו להאריך את חיי המטען שלכם:

  • גם בזמן שימוש, נסו להניח אותו על השולחן
  • הרחיקו את המטען מנוזלים (בעיקר אם הוא מונח על הרצפה)
  • בסיום ההטענה, הכניסו אותו למגירה / תיק המחשב
  • יוצאים עם המחשב מהבית? הכניסו את המטען לתיק רק כשהוא עטוף
  • הימנעו מ"קשרים" בכבל המטען שיכולים לגרום לשחיקת הכבל

הקדימו תרופה למכה – רכשו מטען חדש!

לעתים, אין באמת סיבה להמתין לרגע בו המחשב לא יידלק. אם אתם מזהים קרעים בכבל המטען, או במידה והוא מטעין לסירוגין, רכשו לעצמכם מטען חדש למחשב שלכם. כידוע, מחשב ללא סוללה טעונה לא באמת יכול לשרת אתכם, כך שאתם עלולים למצוא עצמכם בשיאו של יום עבודה או בשיאה של פגישה חשובה, מבלי יכולת לבצע את עבודתכם.