טכנאי עד הבית או תיקון במעבדה למחשב? הגיע הזמן להבין
כל מה שצריך לדעת על טכנאי מק.

המחשב האישי שלכם משרת אתכם על בסיס יומי – למטרות עבודה ולמטרות בידוריות יותר: מגלישה ביוטיוב ועד גלישה ברשתות החברתיות לטובת יצירת קשרים חדשים. כל מוצר חשמלי משרת אתכם ותורם לאיכות החיים שלכם, אך אם ישנו מוצר חשמלי שאתם זקוקים לו מתפקד, תקין וזמין דרך קבע – הרי שהוא המחשב שלכם. אז נכון, תקלות שונות במחשב המשביתות אותו או מאטות את קצב העבודה שלו, הן הדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו. עם זאת, אין באמת סיבה לדאגה בעת שאתם פונים אלינו – “אגס נגוס”! טכנאי מק שלנו בעל ניסיון עשיר של מעל ל-15 שנות פעילות. אנו מציעים שירות תיקונים נרחב למחשבים של חברת Apple, תוך הקפדה על מקצועיות חסרת פשרות, עמידה בזמנים ושירות אדיב.

בעת שאתם אכן מגלים תקלה במחשב שלכם, איזה שירות באמת עדיף: טכנאי SOS עד הבית, או שירות תיקונים במעבדה? הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד:

התיקון הביתי על ידי טכנאי מק: איזה שירות אתם מקבלים?

אז נכון שהתרחיש האידיאלי היה מחשב מתוקן תוך שניות בבית שלכם, אך זה לא עובד כך. כל עוד התקלה שתאותר במחשב שלך תהיה תקלה הקשורה בתוכנה, הרי שיהיה ניתן להעניק לכם מענה מלא ומקצועי. עם זאת, כל עוד מדובר על תקלה נרחבת יותר- כזו הדורשת גם את פתיחתו של המחשב, יש צורך במעבדה מקצועית ומאובזרת. 

תיקון מלא למחשב שלכם במעבדה מקצועית – “אגס נגוס” על ידי טכנאי מק מקצועי!

לכן, ההמלצה שלנו מראש היא שירות תיקונים הניתן במעבדה. תחילה, נדמה כי שירות עד הבית מקצר זמנים, אך בפועל הוא מאריך את הזמנים: הזמנת טכנאי, איתור בעיה בבית ולבסוף המסקנה כי המחשב אכן צריך להגיע אל המעבדה. במעבדה שלנו, אנו מבצעים בדיקה מעמיקה למחשב, מאתרים את התקלה ומעניקים את המענה המקצועי ביותר למחשב שלכם.

יתרונות של תיקון המחשב במעבדה:
  • גיבוי מקצועי מלא של מספר אנשי צוות ולא טכנאי בודד
  • תיקון בתנאים המחמירים והיסודיים ביותר
  • ציוד מתקדם וחדיש לטובת תיקון המחשב שלכם
  • אין סיכוי לגרימת נזקים למחשב בעקבות חשמל סטטי
“אז מה, עכשיו אצטרך להגיע עד אליכם?”

אם רצונכם לשירות תיקונים עד הבית הוא בעקבות הרצון שלא להגיע עד אלינו למעבדה, יש לנו בשורה משמחת עבורכם: שירות התיקונים שלנו אמנם מתבצע במעבדה מאובזרת ומקצועית, אך אנחנו בהחלט נגיע עד אליכם על מנת לאסוף את המחשב. אינכם צריכים לשנות את לוחות הזמנים שלכם, לדחות פגישה חשובה או לאחר לאיסוף הילדים מהמסגרות רק מאחר ואתם צריכים למסור לנו את המחשב.

אנו עובדים בפריסה ארצית. אנו שמים אתכם – קהל הלקוחות שלנו, בראש סדר העדיפויות. אנו נתאם אתכם שעת איסוף למחשב בהתאם לשעות הנוחות לכם. בסיום התיקון, נתאם אתכם איסוף עצמאי שלכם או מסירה בביתכם, לבחירתכם.

“איך אוכל לדעת אם ניתן לתקן את המחשב?”

מחשבי Apple הם מחשבים יקרים – בהם השקעתם לא מעט כסף במעמד רכישתם. רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש מחשב חדש לאחר שאבחנתם בעצמכם כי המחשב מושבת, חכו. אנו מציעים אבחון במקום לתקלות וליקויים שונים במחשב, ולאחר חוות הדעת שלנו תוכלו להחליט מה הכי נכון לכם. אנו מציעים מניפה רחבה של תיקונים – החל מהחלפות מסך  ועד תיקון לוח אם ברמת רכיב.

זקוקים לתיקון המחשב שלכם תוך זמן קצר? כבר יותר מדי זמן שאתם עובדים עם מסך סדוק או עם מחשב שמתקשה להשלים משימות? טכנאי מק של מעבדת “אגס נגוס” לשירותכם!
שתפו עם חברים