תיקון מקבוק פרו רטינה

תיקון מקבוק

יש לכם מקבוק פרו רטינה שצריך תיקון? מעבדת אגס נגוס המעבדה המקצועית ביותר בישראל לתיקון מחשבי אפל

לא בכדי בחרתם לרכוש מחשב נייד של חברת אפל. חברת אפל מוציאה בעשור האחרון מחשבים ניידים מתקדמים בן טכנולוגית והן עיצובית. הטכנולוגיות שאפל מכניסה למחשבי המק שלה הינן ייחודיות במינן ונותנות מענה למשתמשים עם הדרישות ברמות הכי גבוהות. אחת הטכנולוגיות מיני רבות שחברת אפל פיתחה במרוצת השנים  קשורה לצג המחשב, ונקראת רטינה. אם יש לכם את אחד מדגמי מקבוק פרו רטינה, תוכלו לבצע כל סוג של תיקון והחלפת חלקים במעבדת אגס נגוס המתמחה למחשבי מק של אפל.

מה כל כך מיוחד במקבוק פרו רטינה

אם אתם לקוחות של חברת אפל, סביר להניח שנתקלתם במונח רטינה (Retina). רטינה למעשה, זהו שם שבחרה חברת אפל למסכיה בהם צפיפות הפיקסלים גבוהה יותר מהרגיל, ובכך מתקבלת איכות צפייה משופרת. מסך הרטינה בעל האיכות הגבוהה זמין הן במקבוק פרו והן ובמקבוק אייר, ומתווסף לשם הדגם, כך שמקבוק פרו עם מסך רטינה, ייקרא בשם מקבוק פרו רטינה.

מי צריך מקבוק פרו רטינה?

למה לנו מקבוק פרו רטינה אתם שואלים? מסכי הרטינה של מקבוק פרו הם בעלי צפיפות פיקסלים ורזולציה כל כך גבוהה, עד לרמה שעיני המתבונן אינן יכולות לזהות פיקסלים בודדים בצפייה במסך ממרחק רגיל. התוצאה שמתקבלת היא שיפור אדיר וחווית הצפייה והיכולות לראות את התוכן הנצפה לפרטי פרטים. הכלל הוא פשוט, ככל שצפיפות הפיקסלים גבוהה יותר, כך הרזלוציה תגדל ואיכות התמונה תהיה משופרת יותר וברורה. חברת אפל משתמשת במונח PPI כמדידת איכות התמונה, וזה למעשה מגדיר את מספר הפיקסלים פר אינץ' במסך.

בטח אתם שואלים את עצמכם אילו משתמשים באמת צריכים את מסכי הרטינה ולמה זה יועיל להם. באופן פשטני, היא מי שרוצה להשקיע במסך מקבוק שמצויד במסך עילאי ורוצה לראות את התמונה החדה ביותר, יכול לשקול קניית מקבוק פרו רטינה. מי שבאמת ייהנה מאיכויות מסך הרטינה ויפיק מכך תועלת רבה הם בעלי המקצועית הגרפיים כמו עורכי וידאו ומעצבים גרפיים, אשר חווית העבודה שלהם תשתדרג בכמה וכמה רמות כאשר יעבדו עם מסך של מקבוק פרו רטינה.

מה עושים כשיש תקלה במקבוק פרו רטינה?

כמו בכל מחשב של אפל ובכל מחשב בכלל, הם חשופים לבעיות ותקלות שיש לפתור. אז אם יש לכם מחשב מקבוק פרו רטינה ויש לכם כל תקלה שהיא, בין אם היא במסך ובין אם היא בכל רכיב אחר, אתם מוזמנים להגיע למעבדה המקצועית ביותר בישראל לתיקון מחשבי אפל, לרבות מקבוק פרו רטינה ולהינות מהשירות המקצועי והאדיב ביותר. הטכנאים באגס נגוס יטפלו במקבוק רטינה שלכם בצורה הטובה ביותר על מנת להביא אותו לתפקוד בדיוק כמו קודם. צרו קשר עם מעבדת אגס נגוס למידע וייעוץ נוסף

תיקון כל סוגי התקלות במעבדת תיקונים אחת

מלבד התקלות הרגילות והפשוטות מעבדת אגס נגוס מבצעת תקלות ותיקונים מורכבים כגון: שחזור דיסק קשיח למק, שחזור תמונות , תיקון דיסק או קי ועוד ועוד. צוות הטנאים שלנו שכבר רובו מעל ל 15 שנה בתחום כבר ראה כמעט הכל. מעבדת אגס נגוס מבצעת את כל סוגי התיקונים למחשבי אפל כמו: תיקון מק , תיקון מקבוק וגם תיקון מקבוק פרו רטינה. בנוסף לכך, אנו מציעים את האפשרות לבצע איסוף מכל חלקי הארץ על מנת להקל על הלקוחות שלנו.