11 דרכים לזהות תיקון לוח אם מקבוק

מקבוק או כל ציוד אחר של חברת אפל, נחשב לציוד יקר שתיקונו מצריך ידיים מנוסות, מלומדות ומיומנות, במיוחד כשמדובר בתיקון לוח אם במקבוק צריך מעבדה מקצועית המבינה את צורת החומרה והתכנות של אפל ושאימצה את הנהלים והתקנים שחברת אפל מקפידה עליהם.

איפה כדאי לבצע תיקון לוח אם מקבוק

תיקון לוח אם מקבוק חייב להיעשות ע"י מעבדה מקצועית המבינה במוצרי אפל, שתדע לאתר תקלות לוח אם במקבוק ולתקנם ביעילות ובמהירות.

חברת אגס נגוס, היא חברה שחרטה על דגלה איכות ושירות גבוהים.

אגס נגוס מבצעים באופן שוטף תיקוני לוח אם במקבוק, יודעים ומבינים את התקלות המורכבות ביותר. כמו כן המעבדה מתעדכנת כל הזמן בחידושים שחברת אפל מספקת בתדירות גבוהה ולכן לקוחות אגס נגוס מקבלים שירות המקצועי, איכותי וטוב עבור הציוד היקר שרכשו לרבות תיקון לוח אם מקבוק.

איך לזהות צורך בתיקון לוח אם מקבוק

ישנם הרבה סימנים היכולים להעיד על הצורך בתיקון לוח אם במקבוק, אך בפנייה למעבדה מקצועית כמו אגס נגוס, תגלו שלא תמיד התקלות מעידות על הצורך בתיקון לוח אם במקבוק, לכן התייעצות עם חברה אמינה ומנוסה תבטיח לכם התמקדות ואיתור של התקלה האמיתית. כך תחסחו תיקונים מיותרים ולא נחוצים.

שלב זה של זיהוי התקלה בלוח האם הוא קריטי ביותר לפעילות תקינה וארוכת טווח במקבוק שלכם.

אגס נגוס ריכזה עבורכם חלק מהתקלות הדורשות תיקון לוח אם במחשבי אפל

אם אחת מהתקלות הבאות מופיעה במקבוק שלכם, אנו ממליצים לפנות אלינו בהקדם לצורך איתור מוקדם של תיקון לוח אם במקבוק ובכך להוזיל משמעותית תיקון מסוג זה.

חלק מסוגי התקלות היכולות לדרוש תיקון לוח אם מקבוק
המקבוק לא נדלק על ידי לחיצה על כפתור ההדלקה
נורות המקבוק לא נדלקות
כיבוי רנדומלי של המקבוק ללא התראה מראש
המחשב עושה רעשים אך לא מציג תמונת מסך
תמונה מפוצלת או תמונה עם ארטיפקטים, כלומר טעויות או תקלות בצג
המקבוק קופא בזמן השימוש
המקבוק נתקע בעת עליית מערכת ההפעלה
השמעת צלילים לא מוכרים בעת הפעלת המקבוק
נשפך נוזל על המקבוק שיצר קורוזיה או קצר שתקל את לוח האם
מחשב המקבוק "נתקע" לעיתים קרובות

חשוב לנו לציין כי גם עם הופעת תקלות אלו במקבוק שלכם, לא חייב שהתקלה נובעת מלוח האם במקבוק, אגס נגוס יבצעו סקירה והערכת התקלה ויזהו ביתר קלות את הצורך בתיקון לוח אם מקבוק במידה ואכן זו התקלה.

כיצד נקבע מחיר לתיקון תקלה בלוח אם של מחשב מקבוק

באופן כללי, לא ניתן לקבוע מחיר לתיקון לוח אם במקבוק עד שלא התבצע אבחון מקצועי על ידי טכנאי מתמחה אפל, המחירים לרוב משתנים לפי כל תקלה ותיקון.

חברת אגס נגוס מבצעת שלבי איתור, סקירת ותיקון מקבוק על פי נהלים מוקפדים ובכך מבטיחה תיקון יעיל מהיר ומותאם לצורכי הלקוח.

אל תבזבזו זמן, בצעו תיקון לוח אם למחשב אפל

במידה ועולה אצלכם החשד לתקלה בלוח אם במקבוק, חברת אגס נגוס ממליצה ליצור קשר בהקדם על מנת להתייעץ ולאתר את מקור התקלה מוקדם וסמוך ככל הניתן לתקלה, כך מחיר תיקון המקבוק ירד וסיכויי הצלחת התיקון יעלו.