תיקון מקבוק מחיר

תיקון מקבוק פרו

אם יש לכם מקבוק או שאתם מתכוונים לקנות אחד, וודאי תהיתם כמה לתקן אותו בעת תקלה

מחשבי מקבוק הינם מחשבים אמינים וחזקים מאוד, אך בנוסף גם לא זולים בכלל. כל מי שקונה מחשב מקבוק של חברת אפל יודע שהוא משלם לא מעט כסף אבל מקבל בחזרה מחשב עם ערך רב. בדומה למחיר מחשב מקבוק חדש שהם מעל מחיר מחשב אחר ממוצע, כך גם מחירי תיקונם ומחיר החלפים המתאימים.

אם אי פעם שאלתם את עצמכם כמה עולה לתקן מקבוק, כדאי שתדעו שאין תשובה אחת נכונה והיא תלויה במספר פרמטרים אשר יקבעו בסופו של דבר את מחיר התיקון.

מחשבי מקבוק יידרשו תיקון בגין תקלות שונות, כגון: גון: החלפת מסך, החלפת סוללה, החלפת מקלדת, שחזור מידע, תיקון או החלפת שקע טעינה, ניקוי או החלפת מאוורר, שגיאה במערכת ההפעלה, קצר, רטיבות, לחות ועוד רשימת תקלות אפשריות רבות.

כדי שיהיה אפשר להעריך ולקבוע את מחיר התיקון של המקבוק, תצטרכו לגשת עם המחשב למעבדה מומחית לתיקון מקבוק ושם תאופיין התקלה והיא תקבל גם תג מחיר.

מעבדת אגס נגוס המתמחה בתיקוני מקבוק, מציעה לכם אבחון של התקלה ללא עלות וללא כל התחייבות.

סוג התקלה במקבוק הוא אחד הפרמטרים לעלות התיקון

זה נשמע הגיוני מאוד שלא לכל תקלה יהיה אותו תג מחיר. באם נדרש להחליף מסך, מקלדת, סוללה, רכיב אלקטרוני או כל חלק אחר, כל חלק חילוף מתומחר באופן שונה מהשני. בנוסף, ישנן תקלות שזמן העבודה עליהן הוא קצר יותר או ארוך יותר בתקלות אחרות. מכאן ניתן להסיק שהשילוב של עלות חלק החילוף שיש לתקן או להחליף, ביחד עם זמן העבודה עליו, יתן לנו את עלות התיקון הכוללת למקבוק. מעבדת אגס נגוס מחזיקה במלאי את חלקי החילוף לכל דגמי המקבוק כך שתיקונים יהיו יעילים ביותר. ישנם מקרים בהם צריך חלק חילוף נדיר במיוחד, ובמקרה כזה, נצטרך להשיגו במיוחד עבור הלקוח.

ישנן קלות שאינם מכאניות ולא דרוש תיקון או החלפה פיסית של חלקים, והן נקראות תקלות לוגיות. תקלות לוגיות כוללות בתוכן בעיות בתוכנה, שחזורי מידע, טיפול בווירוס במחשב ועוד. במקרים של תקלות לוגיות המחיר ייקבע לפי שעות העבודה של הטכנאי, וייעשה נסיון להעריך מראש את כמות השעות הדרושה ברמה המדוייקת ביותר.

מקבוק פרו או מקבוק אייר? עלות התיקון תושפע גם מסוג המקבוק

כמו שעלות החלקים משתנה בין משפחות שונות של חלקים, כך גם בין דגמי המקבוק השונים. לדוגמה: החלפת מסך של מקבוק אייר לא תהיה אותה עלות של החלפת מסך של מקבוק פרו. כנ"ל לגבי חלפים אחרים. ישנן דגמים ממש ישנים שיידרשו חלקים מאוד מיוחדים וגם במקרים אלו ייקבע המחיר בהתאם.

מעבדת אגס נגוס מתמחה בתיקון מחשבי מק מכל הגרסאות וכל הסוגים מזה 15 שנה, ומתחייבת לשירות המקצועי, האדיב והמהיר ביותר.

בעת תקלה במחשב המק שלכם, הביאו אותו למעבדת אגס נגוס ותקבלו:

  • בדיקה ראשונית חינם וללא התחייבות
  • בדיקה במקום
  • הנחות והטבות לסטודנטים ואגודות
  • מחירים האטרקטיביים ביותר
  • דיסקרטיות המידע
  • שירות כלל ארצי – איסוף למעבדה מכל הארץ
  • משלוחי אקספרס