מהן שתי הבעיות הנפוצות ביותר באייפד וכיצד ניתן לתקן אותן?

MacBook

אם יש לכם מכשיר אייפד של אפל כדאי מאוד שתכירו את הטיפים של אגס נגוס לתיקון בעיות נפוצות באייפד

האם אי פעם שאלתם את עצמכם אם אתם מרוצים עם מכשירי האפל שיש לכן לדוגמת אייפון או אייפד? בסקרים נמצא, כי רמת שביעות הרצון ממכשירי אפל היא הגבוהה ביותר עם נתון יוצא מן הכלל של 83 אחוז. למרות ש-83% מבעלי מכשירי אפל מרוצים מהמכשיר, גם לאייפד יש לא מעט בעיות שיש לדעת כיצד להתמודד איתן.

אין כל סיבה לדאגה! מעבדת אגס נגוס כאן כדי לעזור לכם עם הבעיות הנפוצות ביותר במכשירי האייפד של אפל ותתן לכם טיפים כיצד לתקן אותן.

מעבדת אגס נגוס היא המעבדה המובילה בישראל לתיקון כל מכשירי אפל, כגון: אייפונים, אייפדים, מחשבי מק ועוד. עם נסיון של 15 שנה במקצוע והתמחות במכשירי אפל בלבד, אנו יודעים להעמיד את שירות התיקונים המקצועי והאיכותי ביותר שקיים.

נכנסים לאפליקציות באייפד והן יוצאות לבד? הנה מה שתעשו

לא פעם אנו מנסים להכנס לאפליקציה מסוימת, נראה שהיא עולה ולפתע פתאום היא מחליטה להכבות וזורקת אותנו החוצה. מעצבן, לא? אל תדאגו, יש לנו את הפתרון בשבילכם.

כשזה קורה לכם, ראשית יש לצאת מכל האפליקציות הפתוחות באייפד. אם יש לכם אייפד חדש, פשוט הניפו את האצבע מלמטה למעלה וסגרו את כל מה שפתוח. אם יש לכם אייפד ישן יותר שיש בו את כפתור הבית, לחצו עליו לחיצה כפולה ולאחר מכן סגרו את הכל.

כעת, מחקו את האפליקציה שלא נפתחה לכם על ידי לחיצה ארוכה ולחיצה על האיקס או על הסר.

בשלב האחרון, התקינו את האפליקציה הבעייתית מחדש ובדקו אם הבעיה נפתרה.

אם הבעיה אינה נפתרה ואתם רוצים לבדוק אותה לעומק, אתם יכולים להגיע למעבדת אגס נגוס ואנו נערוך עבורכם בדיקת אבחון ללא עלות.

האייפד לא מתחבר לוויפי

האייפדים, ובמיוחד האייפדים החדשים, בדרך כלל פועלים בצורה חלקה ללא תקלות. יחד עם זאת, לפעמים לאייפד שלכם יהיה קושי להתחבר לאינטרנט אלחוטי. נשמע מוכר?

ראשית כל, כנסו להגדרות הוויפי באייפד שלכם ובדקו האם האייפד שלכם מוצא רשתות אלחוטיות בטווח. אם אתם נמצאים ליד ראוטר והאייפד שלכם לא מזהה אותו, נסו לאתחל את הראוטר ולהדליקו מחדש.

שנית, כבו והדליקו גם את האייפד שלכם, זה עוזר לאתחל תהליכים הקשורים למעבד במכשיר. עדיין לא עובד לכם?

נסו לבדוק אם הבעיה היא עם רשת ספציפית ובדקו חיבור אלחוטי לרשת אחרת. דבר נוסף שיכול לעזור לכם הוא להכנס לשם הרשת שלכם (הגדרות  – אינטרנט אלחוטי) ופשוט ללחוץ על “שכח רשת זו”. לאחר מכן הרשת שלכם תופיע לכם שוב ותתחברו אליה יחד עם הכנסת הסיסמא מחדש.

בדיקה נוספת שיכולה לעזור לכם לדעת אם הבעיה היא במכשיר שלכם או שמא ברשת עצמה, היא חיבור לרשת עם מכשיר אחר. אם מכשיר נוסף לא מצליח להתחבר לרשת, אז סיכוי גדול שהבעיה כלל לא באייפד.

האייפד שלכם עושה בעיות ויש לכם שאלות נוספות? צרו קשר עם המומחים של מעבדת אגס נגוס.