תיקון אייפד מחיר ואיפה מומלץ לתקן

תיקון אייפד מחיר

יש לכם אייפד ואתם צריכים לתקן אותו? במעבדת אגס נגוס תקבלו את המחיר הטוב ביותר

אין זה משנה איזה דגם של אייפד יש לכם, במוקדם או במאוחר תצטרכו לשלוח אותו לתיקון מסיבה כזו או אחרת. בדיקת שביעות רצון מטאבלטים מצאה כי בעלי טאבלט האייפד של אפל הינם בעלי שביעות הרצון הגבוהה ביותר עם 83 אחוזים. יחד עם זאת, ולנוכח העובדה כי האייפד של אפל הוא מכשיר חזק ואמין, לפעמים נצטרך לגשת למעבדת תיקונים ולפתור בעיה שצצה במכשיר. התקלות שיכולות להיות באייפד יכולות להיות למשל בעיות בסוללה, מסך לא עובד, טאצ' לא עובד, אפליקציות לא נפתחות, המכשיר אינו מתחבר לאינטרנט האלחוטי והרשימה עוד ארוכה.

סוגיית מחיר תיקון האייפד היא סוגיה שאין עליה תשובה אחת ויחידה. הדבר תלוי מאוד בסוג התקלה ובאופן התיקון המתאים לה. לפעמים הבעיה תיפתר בקלות ולפעמים תהיה מורכבת יותר. לפעמים יצטרכו להשתמש בחלקי חילוף ולפעמים לא. ישנם לא מעט פרמטרים המשפיעים על המחיר הכולל של תיקון האייפד. הבא נכיר חלק מהם.

על כל מקרה של תקלה, אתם יכולים להביא את האייפד שלכם למעבדת אגס נגוס והטכנאים שלנו יאבחנו לכם את הבעיה ללא עלות ולאחר מכן יבצעו תיקון אייפד ברמה הגבוהה ביותר..

מחיר תיקון אייפד יהיה תלוי באופי התקלה

באם הסוללה ניזוקה ויש להחליפה, באם  המסך נסדק ויש להחליפו או באם מסך המגע כלל לא מגיב. המחיר של תיקון האייפד יהיה תלוי בעיקר בעלות חלקי החילוף שיש להחליף בכל מקרה ומקרה. ישנם חלקי חלקים יקרים יותר וישנם יקרים פחות, ומחיר תיקון האייפד יושפע מכך באופן ישיר. מעבדת אגס נגוס מחזיקה בחלקי החילוף לאייפד האיכותיים ביותר שיש ונותנת לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר. יש לציין כי הטכנאים במעבדת אגס נגוס הם בעלי נסיון של מעל ל-15 שנה בתיקון מכשירי אפל מכל הסוגי ויודעים לתקן חלקים עד לרמת הרכיב. איך זה ישפיע על מחיר תיקון האייפד? אם ניתן לתקן את התקלה ללא החלפת חלקים, מחיר תיקון האייפד שלכם יוזל משמעותית. זה הוא היתרון שאתם מביאים את האייפד שלכם במעבדה המובילה בישראל לתיקון אייפדים ומכשירי אפל נוספים.

מחיר תיקון האייפד יושפע מהדגם שיש לכם

מעבדת אגס נגוס מחזיקה במגוון חלקי החילוף של דגמי האייפדים השונים. יחד עם זאת, ישנו פער מחירים בין חלקי החילוף של דגמים ישנים ודגמים חדשים. אם זה חלק נדיר אל מכשיר ישן, דווקא יכול להיות שהוא יהיה יקר יותר מאשר חלק דומה במכשיר חדש. וגם ההפך, לפעמים חלק חילוף לאייפד חדש יהיה יקר יותר מאשר חלק דומה בדגם ישן.

שעות טכנאי ומחיר תיקון אייפד

בסופו של דבר מחיר תיקון האייפד שלכם יהיה מושפע הן משימוש בחלקי חילוף לצורך תיקונו והן משעות העבודה של הטכנאי למען ביצוע העבודה.

במעבדת אגס נגוס תקבלו את היחס הטוב ביותר, את השירות המקצועי ביותר וגם את המחירים המשתלמים ביותר לתיקון האייפד שלכם.

השוואה בין אייפד, מק ומקבוק
נושא אייפד מק (שולחני) מקבוק (נייד)
סוג המכשיר טאבלט מחשב שולחני מחשב נייד
מערכת הפעלה iPadOS macOS macOS
תקלות נפוצות שברי מסך, בעיות בסוללה בעיות בקירור, בעיות בכונן הקשיח בעיות בסוללה, בעיות במסך ובקירור
שימוש נפוץ צפייה, קריאה, משחקים, עבודה קלה עבודה מקצועית, גרפיקה, עריכה עבודה, למידה, צפייה, גרפיקה

האייפד הוא טאבלט המריץ את מערכת ההפעלה iPadOS, בעוד המקבוק הוא מחשב נייד המריץ את מערכת ההפעלה macOS. האייפד מתאים בעיקר לשימושים קלים כמו צפייה, קריאה ומשחקים, בעוד המקבוק מתאים לעבודות מקצועיות, גרפיקה ועריכה.

לא בהכרח. ישנם תוכנות שזמינות גם לiPadOS וגם לmacOS, אך ישנם גם תוכנות שזמינות רק לאחת המערכות.

המק השולחני הוא מחשב קבוע שנועד לשימוש במקום אחד, בעוד המקבוק הוא מחשב נייד שנועד לניידות ושימוש במקומות שונים.

החלפת הסוללה באופן עצמאי יכולה להיבחן כפגיעה באחריות המכשיר. מומלץ לפנות למרכז שירות מורשה של Apple לביצוע התיקון.

ישנם דמיונות בין המערכות, אך הן שונות. האייפד מריץ את iPadOS, שהיא גרסה מותאמת לטאבלטים, בעוד המקבוק מריץ את macOS, שהיא מותאמת למחשבים.