שחזור מידע למחשבי מק

תיקון מקבוק

יש לכם מחשב מק ואבד ממנו המידע? הכירו את המעבדה המקצועית בישראל לשחזור מידע ממחשבי מק

אגס נגוס היא המעבדה המקצועית בישראל לשחזור מידע ממחשבי מק של אפל. שחזור מידע היא נקודה רגישה מאוד כאשר היא נוגעת באחד או אחת מאיתנו. כאשר אנו רואים לנגד עינינו כי כל המידע השמור על המחשב שלנו אינו זמין ואנחנו לא יכולים לגשת אליו, זה מלחיץ מאוד וגורם לנו לתסכול רב. הדבר המעודד בכל הסיפור הזה הוא שזה לא סוף העולם ורוב הסיכויים כי ניתן להציל לכם את המידע שאבד, ולא משנה מהי הסיבה לכך. כאשר מדובר בשחזור מידע חובה ללכת לגורם המקצועי ביותר מכיוון וזה הוא דבר מאוד רגיש ויד שאינה מקצועית יכולה לגרום נזק בלתי הפיך ולהביא לכך שהמידע הכל כך חשוב שלכם ייעלם לצמיתות.

לאילו קבצים ניתן לעשות שחזור מידע ממחשב מק?

הטכנאים במעבדת אגס נגוס הם בעלי נסיון רב שנים בשחזורי מידע ממחשבי מק, עם אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. ישנם לא מעט קבצים שיכולים להנזק ויהיה צריך לשחזר אותם ביעילות בכדי שיחזרו לקדמותם ללא פגע. הנה מספר דוגמאות של קבצים שניתן לבצע בהם שחזור מידע ממחשבי מק:

מסמכים: DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PD ועוד

תמונות: JPG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD ועוד

סרטוני וידאו: AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV ועוד

קבצי אודיו: AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA ועוד

קבצי דואר אלקרוני והודעות: PST, DBX, EMLX ועוד

קבצים דחוסים: ZIP, RAR, SIT ועוד

מתי נצטרך שחזור מידע למחשב מק?

הצורך בשחזור מידע קיים, אך הסיבות שמובילות אליו שונות בין מקרה למקרה. נפריד בין שתי משפחות עיקריות של מקרים המצריכים שחזור מידע: כשלים פיסיים וכשלים לוגיים. כאשר ישנו כשל מכאני או כשל לוגי כלשהו במחשב המק שלנו, המידע שלנו יכול להנזק ולשם כך נצטרך לבצע שחזור מידע למחשב שלנו.

דוגמא לכשל פיסי יכולה להיות כשל בדיסק הקשיח עצמו, שעליו נמצאים כל הקבצים שאנו שומרים על המחשב שלנו. כאשר הדיסק הקשיח נפגע מסיבה כלשהי, כגון: נפילה, שריפה, רטיבות, קצר חשמלי או כל סיבה אחרת, הדבר יכול להביא לקלקולו ולכך שנקבל שגיאה כאשר נרצה לפתוח את הקבצים במחשב ולהשתמש בהם. זה נקרא כשל פיסי/מכאני כי באמת קרה פה נזק ממשי לרכיב הדיסק הקשיח.

דוגמא לכשל לוגי הוא וירוס כופר במחשב שבגללו אין אנו יכולים לגשת לקבצים שלנו והם נעולים. במקרה כזה נצטרך לבצע שחזור מידע לקבצים הנעולים וטפל בווירוס. כשל מסוג זה נקרא כשל לוגי כי לא נגרם נזק פיסי לרכיב משהו, וזה לא נראה לעין.

בכל מקרה, מעבדת אגס נגוס תתן לכם את השירות המקצועי, האדיב והמהיר ביותר כאשר תצטרכו לבצע שחזור מידע למחשב המק שלכם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר למידע ושאלות נוספות.