מחפשים מעבדה למקינטוש? אגס נגוס זה הכתובת שלכם

מעבדת תיקון מקינטוש

אגס נגוס מעבדה מומחית לתיקון מחשבי מקינטוש מכל הסוגים – Macintosh Repair Lab

מחשבי מקינטוש אהובים בקרב משתמשים רבים אשר רואים את הערך הרב שהם נותנים ואינם יכולים לעבוד עם מחשבים אחרים פרט אליהם. גם במחשבי מקבוק ככלל המחשבים ישנן תקלות ולא תמיד הכל הולך חלק. לפעמים התקלות קשורות לחומרה ולפעמים לתוכנה. רבים המקרים שנוח לאנשים להעלים עין מתקלות מזעריות במחשבי מקינטוש בתקווה שיסתדרו מאליהן, אבל זו היא טעות חמורה מאחר וכל תקלה קטנה ופשוטה לתיקון יכולה בין רגע להפוך לתקלה רצינית ויידרש תיקון מסובך ויקר יותר. לכן ההנחה הרווחת היא שיש לשמר את מחשב המקינטוש של חברת אפל שלכם ולדאוג שלא יהיו בו תקלות באף נקודת זמן.

מעבדת אגס נגוס מעבדה וותיקה ומנוסה לתיקון מחשבי מקינטוש מכל הכל הסוגים: מקבוק אייר (Macbook Air), מקבוק פרו (Macbook Pro), איימק (IMac) או מק-מיני (Mac mIni).

תיקון מקבוק

מבין התיקונים שאנו מציעים למחשבי מקינטוש, תוכלו למצוא במעבדת המקינטוש אגס נגוס:

החלפת מסך למקינטוש

אם המסך שלכם נשבר או נסדק ואתם צריכים להחליפו, גשו למעבדה מומחית למקינטוש לבצע החלפה זו על מנת לדאוג שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר ועל ידי בעלי מקצוע שעושים פעולות כאלה על בסיס יומי.

החלפת מקלדת למקינטוש

בדומה להחלפת מסך, כאשר מדובר במקינטוש , השאירו את העבודה למומחים. מעבדת אגס נגוס מחזיקה בכל חלקי החילוף למחשבי מקינטוש ומבצעת החלפת מקלדות באם נדרש.

החלפת מאוורר למקינטוש

מאוורר תקול יכול לגרום להתחממות של המחשב ומשם להוביל לתקלות רבות כמו פגיעה ברכיבים, איטיות בעבודה, ריקון סוללה ועוד. כאשר המחשב מתחמם יש לגשת למעבדת מקינטוש מומחית אשר תאבחן את הבעיה ותדע בדיוק איזה חלק יש להחליף או לתקן. מעבדת אגס נגוס מציעה אבחון ראשוני של התקלה ללא עלות.

החלפת מטען למקינטוש

כאשר המחשב אינו מטעין, הבעיה יכולה לנבוע (לרוב) משקע הטעינה עצמו או מהמטען. במעבדת אגס נגוס יודעים לתקן תקלות עד לרמת הרכיב וזה אומר מבחינתכם שאם ניתן לתקן את התקלה מבלי להחליף שום חלק אתם חוסכים הרבה כסף. כמובן שיש מקרים שאין מנוס מאשר להחליף חלק ואנחנו מתחייבים למחיר אטרקטיבי ביותר הן לחלקי החילוף והן לעלות התיקון.

החלפת סוללה למקינטוש

לפעמים הסוללה במקינטוש שווקת חיים ויש להחליפה במעבדת תיקונים, אך לפעמים הסימפטום אמנם מתבטא בסוללה אבל שורש הבעיה הוא לא הסוללה. ישנם מקרים בהם המחשב מתחמם כי המאווררים סתומים ופשוט יש לנקות או להחליף את המאווררים כדי להתגבר על הבעיה. במקרים אחרים הבעיה יכולה להיות עדכון תוכנה שעלול לשפר את ביצועיה. באגס נגוס תקבלו שירות מקצועי ואמין ללא כל פשרות.

מעבדת מקינטוש לשחזור נתונים

מעבדת מקינטוש מקצועית צריכה גם להתמחות בשחזור נתונים. לטכנאים של אגס נגוס לבצע שחזור מידע מקצועי למחשבי מקינטוש אשר המידע אבד מהם הן בשל סיבה מכאנית לכונן והן בשל תקלה לוגית.

צרו קשר איתנו לאבחון תקלה במקינטוש ללא עלות.