הבסיס של הבסיס

בבסיסו, שחזור מידע היא פעולה להצלה או הנצלה של חומרים בעלי חשיבות גבוהה או רגילה, שמתבצעת במקרים בהן החומרה או התוכנה כשלה מלעשות את עבודתה.

בלאי סביר

כפי שכולנו יודעים בעולם המק, גם המכונות הטובות ביותר חשופות לבלאי. הרכיבים נוטים במרוצת השנים לצבור אבק, חלודה, להיחשף לפגעי הזמן ולעיתים אף למים או מפגע אחר שיכול להוציא אותם מכלל פעולה תקינה אפילו שמדובר בחומרה המתקדמת ביותר.

שחזור מידע – מקרי חירום או לא מקרי חירום

לא פעם ולא פעמיים, אדם יגיע לבצע שיחזור מידע כאשר מדובר במקרה חירום דחוף המצריך בדיקה וטיפול מיידי ובמקום. החומרים שאנו שומרים במחשב הם פרייסלס במקרים רבים ולכן אנו צריכים להסתמך על טכנאי מק שבאמת ידע כיצד לתת את המענה המלא בשעת תקלה, באופן שמניח את הדעת ומאפשר שיחזור ללא בעיות ועיכובים מיותרים שעלולים לגרום לנזק ממשי.

ישנם מקרים שבהם התקלה אינה דחופה, אך עדיין נראה לקבל שירות טוב. תמיד טוב שיש טכנאי מוסמך שמטפל בבעיה ואנו יודעים שאנו לא חושפים את המכונה שלנו לעוד בעיות בגלל שירות חובבני או חוסר ידע של הטכנאי.

מחפשים הגנה למק

אחת הסיבות הנפוצות ביותר שבגינה אנשים פונים לקבלת שירות שחזור מק בימינו היא הגנה על המידע הרגיש שלהם.

מכיוון שכל דבר היום מתנהל באינטרנט, הדיסקים הקשיחים הופכים לדיגיטליים לגמרי ללא חלקים מכניים שמירת המידע לאורך זמן הופכת אט אט לפעולה מסובכת יותר ויש צורך להשקיע זמן ומחשבה בגיבוי ובפעולות שימנעו אובדן מידע מעבר לתקלות שבר.

שלט “אין כניסה לדיסק"

 פעמים רבות, מערכת ההפעלה או הדיסק הקשיח שלנו עושה “שרירים” ומציגה הודעה שאי אפשר להיכנס אל הדיסק הקשיח. אנו יודעים שהמידע קיים אך משום מה איבדנו את הגישה אליו. המצב המתסכל הזה יכל היה להיפטר בקלות עם הגדרת תצורה שתימנע זאת, אך השימוש הבלתי פוסק במחשב ובאפליקציות עשוי לגרום לאי סדר בהגדרות שמביא לאחר זמן לחסימת גישה מכל סיבה שהיא.

במקרה זה הפתרון יכול להיות מפתיע בפשטותו,  שכן המידע קיים כמקשה אחת. פשוט צריך מישהו מוסמך שיבוא עם המפתח ויפתח בפנינו שוב את “הדלת” אל החומרה בעלת המידע היקר לליבנו.4.

גם תרחיש שחזור מידע פשוט יכול להפוך למסורבל

כל אחד יכול לבוא ולומר שפעולת הגיבוי היא א-ב ויש המון תוכנות לבצע זאת. אממה, מסתבר שתוכנות צד שלישי שהותקנו עשויות לתת במקרה הטוב מענה חלקי ובמקרה הרע, לאבד את כל המידע בשניה.

אין ספק שבמקרים שבהם הותקנו כל מיני תוכנות כדי לבצע פעולות פשוטות, רצוי שלא להגדיל ראש ולבצע ניסוי וטעייה שכן המחשב שלכם הוא פיסת טכנולוגיה יקרה שלא שווה להתחיל ולנסות לשנות סדרי עולם בה.

הערכות מדויקות יותר בשיחזור מידע

אחד הדברים הטובים ביותר בעת שחזור מידע אצל טכנאי מק מוסמך הוא לדעת שהאיש האמון על השחזור נותן לכם הערכות זמן מדויקות, עלויות שעשויות להצטבר בתהליך, סיכונים וסיכויים שעומדים במבחן המציאות.

הזמן הוא גורם חשוב ואם אתם צריכים את המידע שלכם בו במקום, אתם רוצים אדם שיתן תמונת מצב לגבי המידע עוד לפני שבכלל הצצנו פנימה אל תוך המכונה.

שיחזור מידע HDD & SDD

שחזור מידע מדיסקים קשיחים עם ממשקי ATA / SATA / CF / ZIF / SAS, כמו גם כוננים קשיחים חיצוניים HDD USB 2.0 / 3.0.

שחזור מכונן SSD

שחזור מ- USB Flash Drive – כונני מסוג USB Flash, כונני USB.

שחזור מכרטיסי זיכרון  MicroSD (Transflash) / MMC מיקרו / MiniSD / SD כרטיס SDHC / XD / MMC / Sony M2 M2 Duo / Compact Flash

שחזור מידע לאחר מחיקה או פירמוט הנעשה בטעות. אנו משחזרים ממערכת הפעלה הבאות :  FAT 16/32, NTFS, EXT2 ו- EXT3 *, HFS +, APFS, UFS1 ו- UFS2; Windows, Mac OS, Linux.

באגס נגוס מבצעים שחזור נתונים מכל סוג מכשיר.

בלי שום קשר למיקום ההתקנה של הכונן: מחשב אישי, מחשב נייד, מצלמת וידאו, נגן, מצלמה, מקלט מדיה, מערכת מעקב וידאו, DVR לרכב.

 שחזור נתונים באגס נגוס מתבצע בכל מקרה ובכל פיסת חומרה אפשרית. אנו מתבייתים על חומרת האכסון ומתמקדים בהוצאה בטוחה וטיפול קפדני במידע שבתוכה במסגרת השירות.

החשיבות של שחזור מידע

כיום, מידע, במובן הגלובלי, הוא חלק בלתי נפרד מחיי האדם המודרני. ארכיון משפחה של תמונות והקלטות וידאו, פרויקטים מסחריים, שרטוטים הנדסיים, שרטוטי מעצב – כל אלה הם רק קבצים ותיקיות בכונן הקשיח, כלומר על מכשיר אלקטרוני. SSD, כוננים קשיחים, כרטיסי זיכרון, כונני USB מתקלקלים ברגע הכי לא מתאים.

אגס נגוס זה:

  • בדיקה חינם.

תגיעו אלינו ונבדוק את החומרה שלכם במקום וללא עלות

  • סודיות מוחלטת.
  • מתחייבים לשמור על המידע שלכם בסוד, ומתייחסים אליו ככזה
  • גישה מקצועית.
  • אצלנו לא מקלים ראש ומתייחסים בשיא הרצינות לכל תקלה ותקלה, קטנה או גדולה ככל שתהיה
  • מחיר תחרותי מאוד!
  • אנו שואפים לתת מענה כולל שמביא בחשבון גם את מחיר השירות השווה לכל כיס
  • איסוף מכל מקום בארץ.
  • נקודות חלוקה של חומרה הפזורות ברחבי הארץ זמינות עבורכם לאיסוף הציוד כשנוח לכם ובזמן שלכם
מחיר שחזור מידע
שחזור מידע למערכות iOS
שחזור מידע
HDD
הצלת מידע
SDD
שחזור קבצים
Disk On Key
שחזור מערכות
SD CARD
שחזור נתונים
-
שחזור Raid
-
שחזור מחשב
-
שחזור שרתים
-
שחזור מחשב נייד
-
שחזור מידע למערכות macOS
-
שתפו עם חברים
השוואה בין שחזור מידע במק לבין מחשב PC
נושא שחזור מידע במק שחזור מידע במחשב PC
כלים נפוצים Time Machine, Disk Utility Windows Backup and Restore, אוטיליטות שחזור של היצרן
מערכת הפעלה macOS Windows, Linux ואחרים
אחסון גיבוי כונן חיצוני, ענן (iCloud) כונן חיצוני, ענן (OneDrive, Google Drive ועוד)
תהליך בדרך כלל אוטומטי עם Time Machine יכול להיות אוטומטי או ידני, תלוי בהגדרות
תמיכה ומדריכים תמיכה מרובה מאת Apple והקהילה תמיכה מרובה מאת Microsoft והקהילה, וגם מיצרני החומרה

במק, הכלי הנפוץ ביותר הוא "Time Machine", שמספק גיבוי אוטומטי ושחזור מידע. ב-PC, ישנם כלים שונים כמו "Windows Backup and Restore" וכלים נוספים שמסופקים על ידי היצרנים.

לא באופן ישיר. הפורמטים והכלים שונים, אך ישנם כלים ושיטות שמאפשרות להמיר או לגשת למידע מגיבוי של מק במחשב PC.

זה תלוי בצרכים. גיבוי בענן מספק גישה מכל מקום והוא אוטומטי, אך ישנם גבולות שטח אחסון ודאגות לגבי אבטחת המידע.

שחזור מידע מתייחס לשחזור קבצים ומידע מגיבוי, בעוד שחזור מערכת הפעלה מתייחס להחזרת המערכת למצבה הקודם, כולל התקנת המערכת מחדש.

כן, ביצוע גיבויים תדירים מסייע במניעת אובדן מידע ומאפשר שחזור מידע במקרה של תקלה או נזק למחשב.