הבסיס של הבסיס בנושא שחזור מידע

בבסיסו, שחזור מידע היא פעולה להצלה או הנצלה של חומרים בעלי חשיבות גבוהה או רגילה, שמתבצעת במקרים בהן החומרה או התוכנה כשלה מלעשות את עבודתה.

בלאי סביר יכול לגרום לאובדן מידע

כפי שכולנו יודעים בעולם המק, גם המכונות הטובות ביותר חשופות לבלאי. הרכיבים נוטים במרוצת השנים לצבור אבק, חלודה, להיחשף לפגעי הזמן ולעיתים אף למים או מפגע אחר שיכול להוציא אותם מכלל פעולה תקינה אפילו שמדובר בחומרה המתקדמת ביותר.

שחזור מידע – מקרי חירום או לא מקרי חירום

לא פעם ולא פעמיים, אדם יגיע לבצע שיחזור מידע כאשר מדובר במקרה חירום דחוף המצריך בדיקה וטיפול מיידי ובמקום. החומרים שאנו שומרים במחשב הם פרייסלס במקרים רבים ולכן אנו צריכים להסתמך על טכנאי מק שבאמת ידע כיצד לתת את המענה המלא בשעת תקלה, באופן שמניח את הדעת ומאפשר שיחזור ללא בעיות ועיכובים מיותרים שעלולים לגרום לנזק ממשי.

ישנם מקרים שבהם התקלה אינה דחופה, אך עדיין נראה לקבל שירות טוב. תמיד טוב שיש טכנאי מוסמך שמטפל בבעיה ואנו יודעים שאנו לא חושפים את המכונה שלנו לעוד בעיות בגלל שירות חובבני או חוסר ידע של הטכנאי.

מחפשים הגנה למק

אחת הסיבות הנפוצות ביותר שבגינה אנשים פונים לקבלת שירות שחזור מק בימינו היא הגנה על המידע הרגיש שלהם.

מכיוון שכל דבר היום מתנהל באינטרנט, הדיסקים הקשיחים הופכים לדיגיטליים לגמרי ללא חלקים מכניים שמירת המידע לאורך זמן הופכת אט אט לפעולה מסובכת יותר ויש צורך להשקיע זמן ומחשבה בגיבוי ובפעולות שימנעו אובדן מידע מעבר לתקלות שבר.

שלט “אין כניסה לדיסק"

 פעמים רבות, מערכת ההפעלה או הדיסק הקשיח שלנו עושה “שרירים” ומציגה הודעה שאי אפשר להיכנס אל הדיסק הקשיח. אנו יודעים שהמידע קיים אך משום מה איבדנו את הגישה אליו. המצב המתסכל הזה יכל היה להיפטר בקלות עם הגדרת תצורה שתימנע זאת, אך השימוש הבלתי פוסק במחשב ובאפליקציות עשוי לגרום לאי סדר בהגדרות שמביא לאחר זמן לחסימת גישה מכל סיבה שהיא.

במקרה זה הפתרון יכול להיות מפתיע בפשטותו,  שכן המידע קיים כמקשה אחת. פשוט צריך מישהו מוסמך שיבוא עם המפתח ויפתח בפנינו שוב את “הדלת” אל החומרה בעלת המידע היקר לליבנו.4.

גם תרחיש שחזור מידע פשוט יכול להפוך למסורבל

כל אחד יכול לבוא ולומר שפעולת הגיבוי היא א-ב ויש המון תוכנות לבצע זאת. אממה, מסתבר שתוכנות צד שלישי שהותקנו עשויות לתת במקרה הטוב מענה חלקי ובמקרה הרע, לאבד את כל המידע בשניה.

אין ספק שבמקרים שבהם הותקנו כל מיני תוכנות כדי לבצע פעולות פשוטות, רצוי שלא להגדיל ראש ולבצע ניסוי וטעייה שכן המחשב שלכם הוא פיסת טכנולוגיה יקרה שלא שווה להתחיל ולנסות לשנות סדרי עולם בה.

הערכות מדויקות יותר בשיחזור מידע

אחד הדברים הטובים ביותר בעת שחזור מידע אצל טכנאי מק מוסמך הוא לדעת שהאיש האמון על השחזור נותן לכם הערכות זמן מדויקות, עלויות שעשויות להצטבר בתהליך, סיכונים וסיכויים שעומדים במבחן המציאות.

הזמן הוא גורם חשוב ואם אתם צריכים את המידע שלכם בו במקום, אתם רוצים אדם שיתן תמונת מצב לגבי המידע עוד לפני שבכלל הצצנו פנימה אל תוך המכונה.

שיחזור מידע HDD & SDD

שחזור מידע מדיסקים קשיחים עם ממשקי ATA / SATA / CF / ZIF / SAS, כמו גם כוננים קשיחים חיצוניים HDD USB 2.0 / 3.0.

שחזור מכונן SSD

שחזור מ- USB Flash Drive – כונני מסוג USB Flash, כונני USB.

שחזור מכרטיסי זיכרון  MicroSD (Transflash) / MMC מיקרו / MiniSD / SD כרטיס SDHC / XD / MMC / Sony M2 M2 Duo / Compact Flash

שחזור מידע לאחר מחיקה או פירמוט הנעשה בטעות. אנו משחזרים ממערכת הפעלה הבאות :  FAT 16/32, NTFS, EXT2 ו- EXT3 *, HFS +, APFS, UFS1 ו- UFS2; Windows, Mac OS, Linux.

באגס נגוס מבצעים שחזור נתונים מכל סוג מכשיר.

בלי שום קשר למיקום ההתקנה של הכונן: מחשב אישי, מחשב נייד, מצלמת וידאו, נגן, מצלמה, מקלט מדיה, מערכת מעקב וידאו, DVR לרכב.

 שחזור נתונים באגס נגוס מתבצע בכל מקרה ובכל פיסת חומרה אפשרית. אנו מתבייתים על חומרת האכסון ומתמקדים בהוצאה בטוחה וטיפול קפדני במידע שבתוכה במסגרת השירות.

החשיבות של שחזור מידע

כיום, מידע, במובן הגלובלי, הוא חלק בלתי נפרד מחיי האדם המודרני. ארכיון משפחה של תמונות והקלטות וידאו, פרויקטים מסחריים, שרטוטים הנדסיים, שרטוטי מעצב – כל אלה הם רק קבצים ותיקיות בכונן הקשיח, כלומר על מכשיר אלקטרוני. SSD, כוננים קשיחים, כרטיסי זיכרון, כונני USB מתקלקלים ברגע הכי לא מתאים.

אגס נגוס זה:

 • בדיקה חינם.

תגיעו אלינו ונבדוק את החומרה שלכם במקום וללא עלות

 • סודיות מוחלטת.
 • מתחייבים לשמור על המידע שלכם בסוד, ומתייחסים אליו ככזה
 • גישה מקצועית.
 • אצלנו לא מקלים ראש ומתייחסים בשיא הרצינות לכל תקלה ותקלה, קטנה או גדולה ככל שתהיה
 • מחיר תחרותי מאוד!
 • אנו שואפים לתת מענה כולל שמביא בחשבון גם את מחיר השירות השווה לכל כיס
 • איסוף מכל מקום בארץ.
 • נקודות חלוקה של חומרה הפזורות ברחבי הארץ זמינות עבורכם לאיסוף הציוד כשנוח לכם ובזמן שלכם
מחיר שחזור מידע
שחזור מידע למערכות iOS
שחזור מידע
HDD
הצלת מידע
SDD
שחזור קבצים
Disk On Key
שחזור מערכות
SD CARD
שחזור נתונים
-
שחזור Raid
-
שחזור מחשב
-
שחזור שרתים
-
שחזור מחשב נייד
-
שחזור מידע למערכות macOS
-

שחזור מידע ונתונים במחשבי אפל

בעולם הדיגיטלי של היום אנחנו שומרים מידע אישי ועסקי רב ומגוון על גבי המחשב שלנו. 

בעלי מקצוע מתחום העיצוב, אדריכלות והמוזיקה בעיקר וסטודנטים מתחומים אלה שומרים במחשבי אפל שלהם עבודות יקרות ערך, את הפורטפוליו שלהם, קבצי מידע חשובים ואובדן של מידע זה יכול להיות כמעט קטסטרופלי. גם אובדן של תמונות וקבצים בעלי ערך סנטימנטלי יכולים להוות עוול נפשי.

בשביל זה יש מעבדות מחשבים המתמחות בתיקון מחשבי מק, שיכולים להבטיח לכם כמעט ב-100% שתקבלו את המידע בחזרה.

אפשר למנוע את האסון

כדי למנוע מצב של אובדן מידע מלא, סיכוי טוב שישחזרו את המידע שאיבדתם אם השתמשתם בתוכנת Time Machine של חברת אפל. התוכנה מגבה את המידע שנצבר בכל שעה על גבי התקן חיצוני. יש אפשרות גם להשתמש בהתקן חיצוני, לגבות את המידע באופן ידני. אם אתם לא בטוחים איך לעשות גיבוי מומלץ לפנות לטכנאי מחשבים.

 

חסכון של זמן וכסף בשחזור מידע

לרוב תרצו להשיב את המידע שלכם בהקדם האפשרי ולנשום לרווחה, לכן מלכתחילה מומלץ לפנות לעזרה למעבדת מחשבים המתמחה בתיקון מחשבי אפל כדי לחסוך זמן וכסף. רק מי שמכיר את המחשבים המדהימים וייחודיים על בוריים יבטיחו אחוזי הצלחה גבוהים בהצלת המידע שלכם בשלמותו. הייחודיות של מחשבי המק באה לידי ביטוי גם בחומרה וגם במערכות ההפעלה והקבצים. הסיבה לאובדן המידע או חוסר היכולת לגשת אליו יכולה להיות מסיבה לוגית או פגיעה פיזית בלוח האם ברכיב המחובר למערכות הקבצים או בדיסק קשיח, שם נשמר רוב המידע שלכם.

סיבות אפשריות לאובדן מידע

 • פגיעה בדיסק קשיח: אם אתם שומעים רעשים מוזרים מכיוון הדיסק קשיח ייתכן וראשי הקריאה והכתיבה נפגמו, ייתכן והצטבר אבק על הדיסק הפוגם ביכולת לגשת למידע על גביו. 
 • הדיסק קשיח הלך לעולמו ולא מגיב.
 • תקלה חשמלית שהובילה לשריפת פיוז יכולה גם לפגוע ביכולת לגשת למידע.
 • טעות אנוש – אל דאגה, גם אם מחקתם בטעות קובץ, יש אפשרות לשחזר אותו.
 • נעשה פירמוט ללא גיבוי 
 • וירוס כופר – אומנם למחשבי אפל יש את מערכת האבטחה בעולם, אבל הם עדיין חשופים לוירוסים שהאקרים מיומנים יכולים לשלוח למחשב שלכם ולחסום גישה לקבצי מידע, לרוב מידע אסטרטגי עסקי או קבצים רגישים שלא הייתם רוצים שיתפרסמו.

 

בוחרים במעבדת אגס נגוס בשביל שקט נפשי

חברת אגס נגוס מתקנת ולומדת לעומק מחשבי אפל מעל 12 שנה. במהלכן נתקלנו בכל תקלה ובעיה ויש ביכולתנו לפתור אותן כמעט בעיניים עצומות כולל שחזור מידע. אם אתם רוצים שקט נפשי, הבחירה לתת את המחשב והמידע יקרי הערך שלכם לנו יבטיח לכם זאת. אנחנו מפתחים כל הזמן שיטות משודרגות לשחזור מידע ביעילות ומהירות ויש ביכולתנו לעשות זאת מדיסק קשיח, מכרטיסי זיכרון, דיסק און קי וכל סוגי הכוננים כגון: SATA, SCSI ו-IDE.

מעבדת תיקון מקינטוש

חשוב לבדוק שלמעבדת השחזור מידע שלכם יהיה צוות מתאים וציוד מתאים לשחזור מידע.

מעבדת אגס נגוס מסוגלת לשחזר מידע מכל סוגי מכשירי אפל. כולל מכשירי: מק, מקבוק ואייפון.

 

העלות נקבעת לאחר בדיקה ראשונית שתבוצע ללא תשלום. לאחר הבדיקה נוכל לתת לכם הצעת מחיר מתאימה.

לאחר בדיקת מעבדה ראשונית נוכל לתת הערכת זמנים והצעת מחיר.

שתפו עם חברים