מחיר החלפת רמקולים למקבוק

חברת אפל היא חברה שחרטה על דגלה רמת ביצועים גבוה בכל רכיב המיוצר ומתוכנן על ידה, כך שלקוחות מקבוק חווים חווית שמע מופלאה, הם רגילים לשמוע צלילים רחבים ומדויקים. בזכות איכות רמקולים מופלאה ניתן לזהות היטב מתי יש צורך בהחלפת הרמקולים במקבוק שלכם.

איפה מומלץ לבצע החלפת רמקולים במקבוק במחיר הוגן

כציוד יוקרתי המופעל על ידי מערכת סגורה ואיכותית ביותר, מומלץ לפנות למעבדה המתמחה ומיומנת בהחלפת רמקולים במקבוק, כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהמקבוק שלכם יזכה לשירות:

  • מהיר
  • אמין
  • אחראי
  • מבוקר
  • במחיר הוגן

חברת אגס נגוס, מיומנת בהחלפת כלל הרכיבים במכשיר המקבוק שלכם, למעבדה צוות טכנאים מנוסה בכל ניסיו רב בתיקונים מורכבים כולל החלפת רמקולים למק. הניסיון של מעבדת אגס נגוס כנראה שיגרום לכם לשלם מחיר מופחת בהרבה ממעבדות אחרות. שכן המעבדה יודעת כיצד לטפל נוקדתית בתקלה ובכך למנוע החלפת חלקים שלא לצורך. בדרך זה עלות התיקון תהיה נמוכה בהרבה עקב יעילות התיקון ומקצועיות צוות הטנכאים של המעבדה.

מתי חייבים להחליף רמקולים במקבוק?

מאוד תלוי בשימוש המשתמש והצרכים, חברת אגס-נגוס נתקלה לא פעם, לאחר אבחון ראשוני, בתקלות הדורשות החלפת רמקולים אך המשתמש כלל לא העלה צורך או היה מודע לתקלה, ככל הניראה אינו צורך סאונד או שצורך סאונד באמצעות אביזר שמע חיצוני למקבוק.

נציין, כי במקרים מסוימים אומנם לא עולה הצורך בהחלפת רמקולים אך יש צורך לאתר ולאבחן את גודל הכשל והתקלה מיסודה.

פעולות טרום החלפת רמקולים במקבוק

חברת אגס-נגוס מציעה את שירותיה לכלל משתמשי מקבוק של אפל, כבר בשיחה או במפגש הראשון תזכו לחוות יחס אדיב ומקצועי ביותר המכיר את מוצרי אפל ובעל ידע מעמיק בתיקון מוצרי אפל.

בין אם בשיחת ייעוץ טלפונית או הגעה פיזית אלינו, אנו נמליץ על מספר פעולות לצורך פסילת תקלות או איתור מקורן, אלו התקלות שכדאי לבצע טרם החלפת רמקולים במקבוק:

  • וודאו כי המכשיר טעון בצורה תקינה
  • עברו על הגדרות מערכת הסאונד
  • כבו את המקבוק והפעילו מחדש
  • נתקו את כל החיבורים החיצוניים הפיזיים והווירטואליים (בלוטוס או WIFI)
  • נסו לשמוע דרך אביזר שמע חיצוני

אם למרות ביצוע פעולות אלו הסאונד אינו תקין, צרו קשר עם אגס-נגוס בהקדם ותזכו לשירות איכותי, מהיר ובמחיר הוגן שיקבע לאחר בדיקה הנערכת בחינם על ידי צוות החברה.

החלפת רמקולים במקבוק

משתמשי מקבוק יעידו על מערכת שמע יוצאת מגדר הרגיל, המערכת בנויה משני רמקולים, ימני ושמאלי, תקלות יכולות להופיע בכל אחד מהרמקולים או בשניהם יחד.

בעת תקלה הדורשת את החלפת אחד הרמקולים או את שניהם תוכלו לזהות על ידי התקלות המופיעות בטבלה הבאה:

תקלות המעידות על הצורך בהחלפת רמקולים במקבוק
סאונד נמוך
עוצמה משתנה ולא יציבה
רשרוש או רעשים לא מזוהים
הרמקולים לא משמיעים צלילים
רעשי תקתוק שקטים

עם הופעת אחת או כמה מהתופעות המצוינות בטבלה או סיבות אחרות המשבשות את חווית השמע שלכם, אל תהססו ופנו לבדיקה ראשונית חינם לצורך איתור התקלה ואימות הצורך בהחלפת רמקולים במקבוק.

שירות ששומעים בהחלפת רמקולים במקבוק

החברה ערוכה ומתמחה בתקלות הנובעות משימוש אינטנסיבי יומיומי הנעשה במכשירי המקבוק של אפל.

למעבדה ניסיון רב ע"י ציוד מקצועי, מיומנות ייעודית למוצרי אפל, נהלים מוקפדים, שלבי שירות ועבודה נכונים, חברת אגס נגוס מספקת לכלל לקוחותיה שירותי החלפת רמקולים במקבוק בשירות הכולל:

שליחויות עד בית הלקוח, אחריות, מקצועיות ומהירות תיקון הממקמים את אגס-נגוס בין החברות המומלצות ביותר עבור משתמשי אפל בישראל.

החלפת רמקולים במקבוק חייבת להיעשות במעבדה מיומנת ומנוסה המחזיקה מגוון מלאים רב!