החלפת רמקולים מקבוק

החלפת רמקולים למק

המקבוק שלכם סובל מבעיות שמע? בדקו אם צריך להחליף את הרמקולים

מחשבי המקבוק של אפל תופסים את העיינים של רבים והם הבחירה המועדפת בקרב מיליוני משתמשים. המחשבים של חברת אפל וכמו כן רכיביהם, עמידים ביותר ומחזיקים לאורך שנים. יחד עם זאת, לפעמים ניתקל בבעיות ותקלות כאלה ואחרות אשר יאלצו אותנו להביא את המקבוק לתיקון במעבדה. לפעמים יופיעו תקלות כמו בעיות ברמקולים, במקלדת מגע, במצלמה, בלוח הגרפי ובמערכת ההפעלה שמגיבה לאט. כאשר המקבוק שלנו חווה תקלה כלשהי, נצטרך להפקיד אותו בידי מעבדה אשר מתמחה בתיקון מחשבי מקבוק, על מנת שהמקבוק שלנו יקבל את הטיפול הטוב יותר. מעבדת אגס נגוס היא מעבדת תיקוני מקבוק הגדולה בישראל אשר מתקנת מחשבי מקבוק לאלפי לקוחות בישראל מזה 15 שנים. הטכנאים במעבדת אגס נגוס הם המקצועיים והמומחים ביותר אשר מסוגלים להתמודד עם כל בעיה ותקלה במחשב המקבוק שלכם.

מתי נדרש החלפת רמקולים במחשב המקבוק?

לא כל בעיה בשמע של המקבוק תדרוש מכם החלפה של הרמקולים. ישנם מקרים בהם בעיית השמע יכולה לנבוע ממשחק בהגדרות ויכולה גם להיפתר גם הפעלה מחדש של המחשב. לעומת זאת, ישנם מקרים שכן תדרש החלפת רמקולים של מקבוק ושורש הבעיה הוא ברמקולים עצמם. ישנם סימנים שיכולים לעורר אצלכם חשד שהבעיה היא ברמקולים של המקבוק, כגון:

  • כאשר אתם שומעים רעש מאין רשרוש מהרמקול הימני או השמאלי
  • כאשר אתם שומעים היטב מהאוזניות אבל לא שומעים מהרמקולים
  • כאשר אתם מאפסים את ה SMC  (בקר ניהול מערכת)  ואת ה PRAM  ועדיין לא עובדים הרמקולים

שירות החלפת רמקולים מהיר ומקצועי

מעבדת אגס נגוס מבצעת החלפת רמקולים במקבוק באופן מהיר ומקצועי ובמחירים ההוגנים ביותר. אם אתם לא חושבים שצריכים להחליף את הרמקולים במקבוק שלכם, אתם מוזמנים למעבדתנו ונבצע עבורכם בדיקה ללא עלות. למעבדת אגס נגוס המכשור המקצועי והמתקדם ביותר אשר בשילוב עם הטכנאים המנוסים, יבטיח לכם את איכות העבודה הטובה ביותר, ובמחיר הטוב ביותר. חלקי החילוף במעבדת אגס נגוס עוברים ביקורת קפדנית ונעשה שימוש בחלפים איכותיים בלבד. בנוסף, ובכדי לתת שירות איכותי ומהיר, אנו מחזיקים את כל חלקי החילוף במלאי ואין צורך להמתין להזמנתם.

שירות החלפת רמקולים למקבוק עד הבית

היום שלכם לחוץ ואין לכם זמן לצאת מהבית להביא את המקבוק עד אלינו? לשם כך הקמנו את שירות משלוחים אקספרס וניתן לבצע איסוף והחזרה של המקבוק מפתח ביתכם.

אם המקבוק שלכם חשוב לכם, תקנו אותו במעבדה מקצועית שמתמחה במחשבי מקבוק. מעבדת אגס נגוס מזמינה אתכם להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלה.