שדרוג מחשב

לשמחת כולם, הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר, כאשר אותם חידושים ופיתוחים הופכים את העבודה עם המחשב לקלה, ידידותית ונוחה הרבה יותר. תחילה, המחשבים היו משרתים בעלי מקצועות אחדים, אך כיום – מדובר על מכונה שמתעדת ומנהלת, ומבצעת שלל פעולות שבלעדיהן לא באמת ניתן להניע מהלכים בעסק ולנהל שגרת יום עבודה.

במידה וגם אתם רכשתם מחשב לפני מספר שנים, דעו כי אינכם צריכים באמת "להשלים" עם התכונות של המחשב – אלו המאפיינות את הדגם שלו ואת מידת הטכנולוגיה הרלוונטית באותם השנים. בנוסף, אתם גם לא תמיד צריכים בהכרח לרכוש מחשב חדש על מנת להדביק את הקצב עם הטכנולוגיה. שירות של שידרוג מחשב הוא לעתים כל מה שאתם צריכים בכדי ליהנות ממכונה חכמה יותר ומהירה יותר. אנחנו ב"אגס נגוס" שמחים להציע שירות של שדרוג מחשב לבעלי עסקים ופרטיים.

שדרוג מחשבי apple כולל מספר דברים:

  • החלפת הכונן הקשיח לכונןSSD  בטכנולוגיה חדשה (משפר ביצועים ומהירות)
  • הגדלת נפח זיכרון (ניתן לאחסן במחשב יותר)
  • התקנות של מערכות הפעלה מתקדמות / עדכוני גרסה

שדרוג מחשב – מה זה באמת אומר בפועל?

כשמדברים על שדרוג של מחשב, מדברים על מספר פעולות שניתן לבצע במחשב על מנת לייעל את תפקודו. מטבע הדברים, מחשב שנרכש לפני מספר שנים, לא יכול להתחרות עם המפרט שלו אל מול מחשבים שהושקו לפני חודש. בעלי מקצועות, על מנת לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר, רוצים להתחדש ולחבק דרך קבע את הטכנולוגיה החדשה. אין זה אומר כי צריך להיכנס למעגל התחייבויות והוצאות בלתי נגמר עם רכישת מחשב בכל כמה חודשים.

במסגרת שדרוג המחשב, ניתן לדוגמא להגדיל את הנפח של המחשב (יש לבדוק לפי דגם ומספר סידורי). לשם המחשה, המחשב שלכם הוא מעין סל שאתם יכולים להכניס אליו המון פריטים שונים. לסל יש גודל ספציפי מוגבל, כך שבעת שתנצלו את כל גודלו, הרי שתצטרכו לרכוש סל חדש, או לחילופין להוציא פריטים שונים לטובת הכנסת אלו החדשים. בעולם המחשבים, ועם היכולת לשדרג אותם, ניתן פשוט להגדיל את גודל הסל!

אינכם צריכים למחוק פריטים שונים מהמחשב, או להעמיס עליו וכך לגרום לו לעבוד בצורה איטית יותר. הגדלת נפח המון פעמים היא המענה המדויק ביותר לצרכים שלכם, ושירות שכזה זמין אצלנו ב"אגס נגוס"!

"אני באמת יכול לשפר את ביצועי המהירות של המחשב עם שדרוג?"

חד משמעית. התופעה של "מחשב איטי" היא אחת התופעות השכיחות ביותר. כשהמחשב הופך איטי, חווית השימוש שלכם נפגעת, תוך שזמן העבודה שלכם מתארך ומקשה עליכם לבצע משימות בזמן היעד שלהן. שימו לב: למרות שמדובר על תופעה שאכן מקשה על עבודתכם, אין זה אומר כי "המחשב עשה את שלו". ניתן להחליף דיסק קשיח במחשבי אפל (יש לבדוק לפי דגם ומספר סידורי), ובהתאם לצפות גם לשיפורים ניכרים במהירות העבודה של המחשב. 

"מתי כדאי לי לשדרג מחשב ומתי כדאי לקנות מחשב חדש?"

לא ניתן להשיב על השאלה הזו באופן חד משמעי, פשוט מאחר וכל משתמש מצפה לדברים אחרים מהמחשב שלו. רגע לפני שנשדרג בעבורך את המחשב, נבצע מולך איתור צורך. לעתים, כאמור, כל הנדרש הוא רק זיכרון גדול יותר (בעיקר אם מדובר על מחשב חדש שלא "סובל" מסימפטומים נוספים). עם זאת, במידה וישנן בעיות שונות במחשב המקשות על תפקודו, תוך שהוא מאופיין בתכונות ישנות יותר, הרי שיהיה ניתן לשדרגו.

רכישת מחשב חדש אמנם דורשת בהשקעה כספית לא קטנה, אך אצלנו ב"אגס נגוס" ניתן להתרשם גם ממחשבים יד שניה המוצעים למכירה! מחשבים אלו מגיעים עם אחריות מלאה לתקופה של בין 6 חודשים ל-36 חודשים!