תיקון מק תל אביב

תיקון מק פרו

מחשבי מק הוא מחשב אישי ותיק וידוע מחברת אפל. מדובר בשילוב של אמינות יופי ועוצמה. למרות שהם בשוק כבר שנים רבות, גם מחשבי מק לפעמים דורשים תחזוקה ותיקונים. הסיבה היא שעדיין לא הגיחה הטכנולוגיה שלא דורשת תיקונים כלל. נסקור כאן את נושא תיקון מחשב המק.

תיקון מק הוא תהליך מורכב ודורש גישה מקצועית וטכנאי מק מנוסה. כדי להתמחות בתיקוני מק, מעבדת , אגס נגוס מתעסק בתיקונים של מחשבי אפל בתל אביב.

תגלו שהרכיבים במק מייקרים משמעותית את עלות תיקון מק. כדי לחסוך מכם תיקונים מיותרים ובזבוז, ריכזנו לכם כמה דברים שכדאי  לדעת- על תקלות נפוצות של מק, תיקון שלהן וטיפולים שוטפים.

מעבדת תיקונים למחשבי אפל

 

תקלות נפוצות בתיקון מק

תיקון , החלפת מסך במק.

התקלקל המסך? אולי בגלל נפילה, שימוש לא זהיר, סגירת את המכסה עם חפץ בפנים, מכה ועוד הרבה דברים אחרים כמו תיקון קורוזיה מק.

מסך של מק זה החלק הכי שביר ועדין במחשב. תיקון מק תל אביב מתקן גם מסך מק אך דורש טכנאי מק וטיפול מעבדה מקצועי. לא מומלץ להחליף מסך במק שלכם לבד.

אנחנו במעבדת אגס נגוס מומחים בתיקון מחשב מק ונשמח לעזור לכם בכל שאלה של תיקון מסך למק ותיקוני מחשב אפל כלל.

תיקון , החלפת מקלדת במק.

לרוב המקרים תקלות במקלדת של מק הן בעקבות שפיכת נוזלים ( קפה, מיץ, מים, אלכוהול וכו').  אין מה לתקן במקלדת תקולה של מחשב מק, לכן נדרש להחלפה אותה בשלמותה, כפי שהיא.

בעת תיקון מק בתל אביב, תגלו שאנו מחזיקים במלאי את כל סוגי מקלדות לכל הדגמים של מחשב אפל במיוחד כשמדובר בתיקון קורוזיה מק. אנחנו נותנים שירות החלפת מקלדת של אפל בזמן קצר מאוד.

תיקון החלפת סוללה במק.

למה הסוללה מתקלקת במק? מק מפקח על בריאות הסוללה ויכול להתריע על תקלה. עם כל זאת הסוללה יכולה להתקלקל בהפתעה.

מה הם הסיבות לתקלות סוללה במק? סיבה העיקרית היא שימוש במטען מחובר קבוע. שימוש כזה גורם להתמוטטות של סוללה בזמן קצר יותר. בלאי טבעי גם אחד הסיבות לתקלה של סוללה במחשב מק. קפיצות מתח בחשמל, מטען לא מקורי זה הגורמים חיצוניים שיכולים לקלקל סוללה במק. עוד סיבה נפוצה זה שפיכת נוזלים על המחשב מק שחודרים למגעי סוללה.

תיקון מק בתל אביב –  לוח אם במק

לוח אם של מחשב אפל בדרך כלל לא מתקלקל מעצמו. רוב הסיבות הן בגלל השימוש לא זהיר, נפילה של מחשב , נוזלים שנשפכו, שימוש במטען לא תקין,סוללה תקולה או תקלה בכרטיס מסך.

שפיכת נוזלים מקרה הנפוץ ביותר המביא לתקלה בלוח אם. אנחנו במעבדת אגס נגוס יודעים לתקן קורוזיה בלוח אם וגם נותנים אחריות לתיקון קורוזיה במחשב מק.

עוד תקלה נפוצה שתצריך תיקון מחשב מק היא תקלה בכרטיס מסך. שברוב המקרים הנובעת מהתחממות יתר. יש לעשות טיפול שוטף למערכת קירור ומאווררים של המחשב כדי לא להגיע להתחממות במק. אך אם בכל זאת זה קרה ודרוש להחליף כרטיס מסך במק שלכם, תבואו למעבדתנו נשמח לעזור בכל תקלה.

אנחנו במעבדת אגס נגוס מבצעים תיקון מק באופן מקצועי ושימוש ברכבים חדשים ומקוריים בכל תיקון של מחשב אפל.

תיקון מק פרו

 

לאתר בקלות את אפשרות התיקון למק

המחשב שלכם הוא ייחודי,תוכלו למצוא את השירות ואת הדגם ברשימה שתיתן לכם מבט מעמיק לגבי איזה שירות ניתן מבין ים המכשירים והואריאציות של המק.

מומלץ לנסות לחפש לפי סוג הדגם ולפי סוג התקלה כך שתוכלו לאתר בקלות את סוג המק שלכם. ייתכן שתופתעו לגלות שהתקלה שלכם נפוצה מאוד בדגם הספציפי.

 

תיקון מק תל אביב – עכשיו זה מתאפשר

 

אם בעבר היה תיקון מק בעיה לא פשוטה עבור משתמשי מק ברחבי הארץ, היום המצב שונה לגמרי.

תוכלו לבצע תיקון מק בתל אביב באמצעות מעבדת אפל מומחית שיודעת לטפל במגוון הבעיות המתלוות למק, בין אם חדש ובין אם ותיק מהדורות הראשונים.

המומחיות, המקצועיות והידע שרכשה מעבדת מק בתל אביב מאפשרת רמת שירות שלא היכרתם עם טכנאים מנוסים ויכולת תיקון גם לדגמים הכי איזוטריים.

המעבדה נמצאת בתל אביב ומשתמשת בחלפים מקוריים בלבד, דוגלת בתיקון ברמת הרכיב ובמתן שירות שיתקן את המחשב בעלות המינימלית ביותר האפשרית.