תיקון מקדלת למק

תיקון מקלדת תל אביב

מקלדת המק שלכם לא עובדת כשורה? פנו למעבדה מקצועית המתמחה בתיקון מקלדות מק

אתם מנסים לכתוב אימייל חשוב אבל שום דבר לא קורה והמקלדת שלכם לא מגיבה. או שאתם כן יכולים להקליד אבל אות אחת לא מגיבה או שלחלופין אות אחרת מופיעה מספר רב של פעמים מבלי שרציתם. אם אתם חווים משהו דומה מהמקרים המתוארים לעיל, סימן שמשהו לקוי במקלדת מק שלכם ואתם צריכים לגשת למעבדה מקצועית שיודעת לתקן ולהחליף מקלדת למק.

מקלדת מקולקלת הוא מושג רחב מידי ולא תמיד מדוייק. הרבה מקרים יכולים לגרום למקלדת להתקלקל והם מתחלקים לשתי משפחות עיקריות של תקלות; תקלות בחומרה ותקלות בתוכנה. אם התייחסתם למקלדת שלכם כמו שק חבטות סביר להניח שיהיה קשה לתקן את המקלדת ולהציל אותה, ויהיה הצורך בלהחליפה לחדשה. אולם, ברוב המקרים, הבעיה ניתנת לתיקון על ידי טיפול נקודתי וממוקד. כאשר אתם מביאים את המחשב שלכם למעבדת אגס נגוס ומבקשים תיקון מקלדת למק, אתם כל תקבלו מאיתנו אבחון ללא עלות של הבעיה השוררת במקלדת שלכם. לאחר מכן, תחליטו בעצמכם באם לתקן את התקלה בהינתן הצעת המחיר שקיבלתם. 

מהי מקלדת פרפר של מחשבי מק?

מקלדת פרפר היא טכנולוגיה של מקלדות דקיקות שאפל השיקה עם מחשבי המק הראשונים שהוציאה, ומטרתה הייתה להעניק למשתמש חווית הקלדה משופרת. אולם, כוונתה של אפל לשדרג את חווית המשתמש התגלתה כמוקד לבעיות ולתלונות על ידי לקוחות רבים ואף הובילה לתביעה. מקלדת הפרפר התאפיינה במצע של שכבת סיליקון מתחת לכל מקש במטרה למנוע הצטברות של לכלוך ואבק. לבסוף נתגלה כי כל פעם שהצטברה כמות נאותה של אבק על שכבת הסיליקון, מקשים אחדים חדלו מלעבוד ונתקעו. אפל התנצלה ופעלה לשיפור מנגנון המקלדת למחשבי המק שלה.

כיצד תוכלו להמנע מלכלוך ואבק בסביבת המקלדת?

בין אם זו מקלדת הפרפר של אפל או כל מקלדת אחרת, יש ואף רצוי לשמור על סביבת עבודה נקייה על מנת להעניק אורך חיים למקלדת ולמחשב שלכם. ההמלצה היא לא לאכול בסביבת המקלדת ולשמור על חדר נקי ללא אבק עד כמה שאפשר. בנוסף, תוכלו לעבור עם מקל אוזניים פעם בשבוע בין המקשים ולנקות את האבק שהצטבר. העקרון הוא פשוט, ככל שתשמרו יותר על המקלדת ולא תאכלו ותשתו לידה, ככה יפחתו הסיכויים שהיא תתמלא בלכלוכים או שמא יישפכו עליה נוזלים. שמרו את האוכל והשתייה למקומות אחרים אך לא לחדר העבודה.

נקיון יסודי למקלדת מק

דבר היכול לסייע לפתירת בעיית תקיעות המקשים במקלדת של מחשבי המק הוא נקיון יסודי וקפדני של כל הלכלוך והאבק. מעבדת אגס נגוס מבצעת נקיון מקצועי למקלדת מק ומחזירה לכם את החיים למקלדת. הטכנאים המנוסים במעבדת אגס נגוס ביצעו מאות תיקונים למקלדות מק והשיבו לפעילות את כולן בהצלחה רבה. בנוסף, מעבדת אגס נגוס מטפלת במקלדות מק שנשפכו עליהם נוזלים או שנשברו להם המקשים. צרו קשר עם הטכנאים המומחים של אגס נגוס לכל שאלה וייעוץ נוסף.