תיקון מכשיר מק בצפון

תיקון מק בצפון

מכירים את התחושה שישנו אדם שאתם מכירים אשר נמצא בכל מקום? אתם פוגשים אותו במקרה ברחוב כמעט בכל יום, נתקלים בו בכל אירוע חברתי שאליו אתם מגיעים, ותוהים בינכם לבין עצמכם כיצד יתכן שהוא אף פעם לא נח.

אגס נגוס – הקשר האחורי הטוב בעולם

בעולם הספורט ישנם שחקנים כאלה, הנמצאים בכל מקום. הם לא מסי או רונאלדו, הכוכבים הגדולים שעמלים בעיקר על כיבוש שערים, אלא בדרך כלל דווקא הקשרים האחוריים. שחקנים פעלתנים שעובדים בשביל כל היתר, מתקנים את הטעויות של חבריהם ונותנים תחושה שהם בכל פינה במגרש.

הכדורגלן הצרפתי אנגולו קאנטה, אשר הוביל את צרפת לזכייה בגביע העולמי ב-2018, הוא אחד כזה. הוא גומע קילומטרז' מטורף, לא מפסיק לנוע ולרוץ ולפעמים יש תחושה שישנו יותר מקאנטה אחד על הדשא. מהבחינה הזו, הוא יורשו של קשר אחורי אחר של נבחרת צרפת, קלוד מאקללה, אשר עשה אותו דבר במשך שנים ארוכות עבור צרפת וצ'לסי, המועדון בו משחק כיום קאנטה.

אגס נגוס הוא הקאנטה של עולם תיקון מחשבי ומכשירי אפל. אתם יכולים לגור בצפון או בדרום, בהרצליה או בירושלים, בנתניה או בתל אביב – זה לא באמת משנה עבור שירות התיקונים היעיל והרחב ביותר בישראל. הוא מגיע לכל מקום.

איסוף מכשירי אפל מכל מקום בארץ

אגס נגוס מפעיל שירותי איסוף של מחשבים ומכשירים לתיקון מכל רחבי הארץ. האיסוף והמשלוח לבית הלקוח, במידה כמובן שהלקוח מאשר את התיקון. עוד לפני האישור, מקבל הלקוח את תוצאות הבדיקה של מכשיר האפל התקול שלו, כולל דוח דיאגנוזה מלא והצעת מחיר לתיקון.

רק באגס נגוס תיהנו ממעבדת תיקונים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ בעבודה עם מכשירי אפל. שילוב יוצא דופן של ניסיון, יעילות ומקצועיות. בנוסף לשירות האמין, תקבלו אחריות על התיקון לתקופה של 12-3 חודשים, בהתאם לחלק שהוחלף. ניתן גם להרחיב את האחריות לתקופה ארוכה יותר.

מעבדה, יבואן ומחסן חלקי חילוף של למחשבי אפל

בין אם מדובר בתיקון מחשב מק, מק פרו, מקבוק, מקבוק פרו, איי מק, איי מק פרו או מק מיני – אגס נגוס היא המעבדה המקצועית ביותר שקיימת. כל מק המגיע למעבדה נכנס מיד לטיפול ללא המתנה.

אגס נגוס הוא גם יבואן ומחסן פעיל של חלקי חילוף לכל מחשבי אפל. המלאי הרחב מאפשר לסיים את התיקון בזמן קצר וללא עלויות נוספות.

כל אדם שיגיע למעבדה בפתח תקוה יזכה לבדיקה חינם, אך כאמור ניתן גם לבקש איסוף מהבית ולהיות רגוע. אימרה מפורסמת על הכדורגלן אנגולו קאנטה גורסת ש-70% מכדור הארץ מכוסה על ידי מים ואת 30% האחרים מכסה קאנטה. בכל הקשור לאגס נגוס, אנחנו מכסים 100% משטח מדינת ישראל כדי להבטיח שהמק שלכם יטופל בידיים הנכונות