תיקון מקבוק בשעת חירום

מעבדת תיקון מקינטוש

יומיים לפני שהייתי צריך להגיש את עבודת הסיום שלי בלימודי עיצוב גרפי, קרה הנורא מכל. המקבוק שלי, כלי העבודה והבית של הפרויקט שלי, קרס. ראיתי שחור בעיניים. תרתי משמע. המסך היה שחור, המקבוק לא נדלק, ואני כבר התחלתי לפתח נטיות אובדניות.

שתבינו, גם ככה קיבלתי דחייה של הדדליין להגשה בגלל תירוץ כלשהו שהמצאתי, אשר נשמע למרצה שלי אמין יותר מאשר ה"כלב אכל לי את המקבוק". אבל מה עושים עכשיו? בשעה 11 בלילה.

אגס נגוס – המעבדה שהצילה אותי

חבר טוב המליץ לי על מעבדת אגס נגוס בפתח תקוה. הגדיר אותם כמומחים למכשירי אפל, אמינים, ישרים ולא יקרים. לא שהיה אכפת לי מכסף, באותו רגע הייתי משלם גם 10,000 שקל בשביל תיקון המקבוק שלי.

נכנסתי לאתר של אגס נגוס ושלחתי ווטסאפ לטלפון שלהם. ב-8 בבוקר כבר קיבלתי תשובה: "מעוניין באיסוף מבית שלך? נתחיל לתקן את המקבוק ברגע שהוא יהיה אצלנו".

זה היה טוב מדי כדי להיות אמיתי, אבל כעבור שעה, בדלת ביתי בנתניה כבר התייצב שליח. למחרת בבוקר הוא הופיע שוב. הוא לבש שחור, עם קסדה כחולה, אבל עבורי הוא היה כמו מלאך כאשר הגיש לי את המקבוק שלי מתוקן כמו חדש.

איסוף מכל רחבי הארץ, הנחה לסטודנטים

אגס נגוס אבחנו את הבעיה תוך שניות, הסבירו לי בטלפון במה מדובר ומה העלות וביקשו את אישורי להתחיל לתקן. זה אפילו לא היה יקר, כל הליך האיסוף והחזרת המקבוק נעשו בזיל הזול. ועוד נתנו לי הנחה לסטודנט על התיקון בלי שבכלל ביקשתי.

את פרויקט הסיום שלי הגשתי בזמן וסיימתי את לימודי בהצטיינות. עבדתי קשה מאוד בשביל זה, אבל בלי השירות המדהים של אגס נגוס לא בטוח שהייתי מגיע לרגע הזה. היחס המהיר והאדיב שזכיתי הפך אותי לשגריר נאמן של מעבדת התיקונים הטובה ביותר בישראל.

המומחים למחשבי אפל

אם יש לכם מכשירי אפל מכל סוג, אל תבזבזו זמן על מעבדות תיקון אחרות. אתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית. אגס נגוס ידאגו לכם ובינתיים תוכלו להמשיך בשגרת חייכם – לא לאורך זמן כי שירות מהיר שכזה לא תמצאו בשום מקום בארץ.

אגס נגוס הוא מרכז שירות עם מעל 12 שנות ניסיון בפיתוח, אבחון ותיקון מחשבי מק. המעבדה של אגס נגוס מכילה מחסן חלקי חילוף לכל מוצרי אפל, טכנאי מקבוק וכל מוצרי אפל הטובים ביותר בישראל.

כדי להיות מעצב גרפי מצליח צריך הרבה כישרון, דיוק ויצירתיות. ולא פחות חשוב, כדאי שיהיה לצידך גם אגס נגוס בשעת חירום.