תיקון אייפד פרו

תיקון מק נתניה

יש לכם אייפד פרו וצריכים לתקן אותו? הכירו את המעבדה המקצועית בישראל לתיקון אייפד

אייפד פרו, הקים בשני גדלים (11 ו-12.9 אינץ) הוא הדגם היוקרתי ביותר שחברת אפל מציעה בגזרת הטאבלטים שלה. לאייפד פרו של אפל יש מעבד חזק יותר מאייפד אייר ולכן מציג ביצועים טובים יותר. בנוסף, המצלמה האחורית שלו טובה בהרבה מזו של אייפד אייר. על כל היתרונות האלו ועוד נוספים, אתם תשלמו יותר בעת רכישה. אם רכשתם את האייפד פרו זה אומר שהשקעם לא מעט כסף על מנת לקנות את הדגם המובחר ביותר של האייפד שיש לחברת אפל להציע. מכשירים חשמליים אסור להזניח, ובמיוחד אם שילמנו עבורם הרבה מאוד כסף. לכן, כאשר יש לכם תקלה באייפד ופרו ואתם צריכים תיקון, אסור לכם להתפשר על המעבדה שתתקן לכם אותו. מעבדת אגס נגוס היא המעבדה המובילה בישראל לתיקון אייפד פרו ומכשירי אפל נוספים כגון: אייפונים ומחשבי מק. למעבדת אגס נגוס נסיון של מעל ל-15 שנה בתיקון כל סוגי המכשירים של חברת אפל ונותנת שירותיה לחברות הגדולות ביותר, לקוחות ממשלתיים ולקוחות פרטיים. כאשר אתם מביאים לתיקון אייפד פרו למעבדת אגס נגוס, אתם מבטיחים לו שהוא יקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר.

תיקון אייפד פרו במעבדת אגס נגוס

תיקון אייפד פרו עושים במעבדה המובילה בישראל לתיקון אייפדים. במעבדת אגס נגוס אתם תקבלו את השירות והיחס הטובים ביותר וכמו כן את המחירים האטרקטיביים ביותר שיש. לטכנאים של אגס נגוס ידע רב בפתירת ותיקון תקלות של אייפד פרו ומכירה היטב את כל הדגמים מכל השנים ואת הבאגים והתקלות האופייניים להם. תיקון אייפד פרו במעבדת אגס נגוס הוא תיקון ללא פשרות ברמות הגבוהות ביותר. מעבדת אגס נגוס מבצעת את כל סוגי התיקונים לאייפד פרו, כגון:

  • תיקון מסך אייפד פרו
  • תיקון סוללה אייפד פרו
  • תיקון מצלמה אייפד פרו
  • שחזור מידע אייפד פרו
  • תיקון מטען אייפד פרו
  • תיקון מעבד אייפד פרו
  • ועוד

בדיקת אבחון ללא עלות לפני תיקון אייפד פרו

אם לאייפד פרו שלכם יש תקלה, סביר להניח שאתם לא תדעו לאבחן אותה. לכן, מעבדת אגס נגוס מציעה לכם בדיקת אבחון ללא עלות שבה תוכלו להביא את האייפד פרו שלכם למעבדתנו ואנחנו נאבחן אותו ונפרט לכם את הבעיה. אנו עושים זאת ללא עלות כחלק ממדיניות השירות הגבוהה שאנו מציגים.

תיקון אייפד פרו עם שירות משלוחים אקספרס עד הבית

ממש מבאס שהאייפד פרו מתקלקל אבל אין לכם זמן ללכת לתקן אותו. התעודדו! מעבדת אגס נגוס מציעה שירותי משלוחים אקספרס לכל רחבי הארץ עם איסוף והחזרת האייפד עד לפתח ביתכם. אתם יכולים להמשיך לעבוד ולהתעסק בדברים שלכם והאייפד שלכם בנתיים יהיה בתיקון במעבדת אגס נגוס.

לשאלות ובירורים נוספים אודות תיקון אייפד פרו אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של מעבדת אגס נגוס.