מחיר שחזור מידע

המקבוק שלכם, האייפון שלכם, או האייפד שלכם ניזוק, ועכשיו אתם לא יכולים לגשת אל המידע היקר ששמור בו. התמונות, הסרטונים וכל הזכרונות שהיו במכשיר, נראים אבודים. לפני שנכנסים לפאניקה ולסטרס מיותר על הזכרונות ה"אבודים", צרו קשר עם מעבדת אגס נגוס, שם נציל ונשחזר את המידע והזכרונות שלכם. אנחנו יותר ממאושרים שבחרתם בנו כדי שחזר את המידע האבוד במכשיר שלכם. שחזור המידע יכול להתבצע בכמה דרכים, ובכל דרך אצלנו תקבלו את המחיר הטוב ביותר, לצד השירות הטוב ביותר!

כיצד בעצם נקבע מחיר טיפול בתקלה של שחזור מידע?

מחיר טיפול בתקלה של שחזור מידע נקבע על פי מספר גורמים:

  1. כמות שעות העבודה הנדרשת
  2. עלות החלקיים החלופיים.

במעבדת אגס נגוס תוכלו לקבל בדיקת מעבדה ללא תשלום ורק לאחר מכן תוכלו להתרשם מהצעת המחיר.

שחזור מידע דרך הענן (icloud)

הענן של חברת apple (icloud) מאפשר אחסון מידע דרך האינטרנט. ניתן לגשת אל המידע המאוחסן דרך כל מכשיר שמופעל על ידי מערכת ההפעלה IOS. שחזור מידע דרך icloud יהיה הדרך הראשונה בעזרתה ננסה לשחזר את הזיכרונות היקרים שלכם. נתחבר לחשבון apple שלכם דרך אחד מן מכשירי apple שלנו. לאחר ההתחברות, ניקח את כל המידע השמור בicloud, או רק את המידע אותו אתם רוצים לשמור. את המידע נעביר לבחירתם לכרטיס זיכרון, דיסק און קי, נעביר למכשיר חדש אותו אתם רוצים לקנות, או נשלח לכם במייל. עלות השירות הזה היא אפסית, אך נשמח לתת אותה כדי לשרת ולהרגיע לקוח שהגיע אלינו! אם שחזור דרך הענן לא צלח, ניתן לשחזר את המידע בדרכים נוספות.

שחזור כרטיס זכרון

במידה ויש קבצים שלא נמצאים על הענן, או שלא ניתן לגשת אל הענן, ניתן לשחזר את כרטיס הזכרון ממכשיר הapple שלכם. תאמו הגעה והביאו לנו את המכשיר התקול או שתוכלו לתאם איסוף של המכשיר מביתכם, והביאו אותו אלינו למעבדות אגס נגוס. במעבדה אנחנו נאבחן את התקלה, ניתן הצעת מחיר, ולאחר שתסכימו נמשיך בשחזור. תחילה נשלוף את כרטיס הזכרון, ונחבר אותו למחשב אצלנו. לאחר שנחבר אותו למחשב, יש לנו גישה אל כל המידע ששמור בו- כל התמונות, הסרטונים, המסמכים, קבצי המוזיקה ועוד. את כרטיס הזכרון נוכל להחליף בכרטיס הזכרון במכשיר apple חדש שתקנו, נוכל לשמור את המידע בענן של חשבון הapple שלכם, או שנוכל לשמור את המידע בכרטיס הזכרון על דיסק און קי ולהביא לכם אותו. כרטיס זכרון מורכב ממלא רכיבים קטנים ושבירים, כלומר קיים סיכוי לא מבוטל שגם כרטיס הזכרון ניזוק. במידה וכרטיס הזכרון ניזוק, ניידע אתכם על כך, נתקן גם אותו ונשחזר את המידע בו. עלות שחזור המידע מכרטיס הזכרון יותר גבוהה מעלות השחזור מהענן, אך איכות השירות והתיקון במעבדות שלנו מצדיקות את המחיר, ואפילו מתעלות מעליו.

למה לבחור באגס נגוס כאשר אתם צריכים לשחזר מידע אבוד

לאגס נגוס נסיון של 15 שנה והתמחות בתיקון מכשירי apple. ההתמחות במוצרי apple מבטיחה איכות בלתי מתפשרת בתיקון ובטיפול מוצלח בתקלות שחזור המידע. כאשר אתם בוחרים בנו, אנחנו מחויבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר, ולא לפעול לפני שקיבלנו את האישור שלכם. אצלנו תוכלו להיות בטוחים שתקלת שחזור מידע תוקנה בצורה הטובה ביותר, ושהמחיר ששילמתם הוא הוגן. לאחר השירות, תוכלו להיות בטוחים שאצלנו תקבלו את התמורה הכי גדולה עבור הכסף שלכם.