שחזור דיסק קשיח למחשבי מק

שחזור דיסק קשיח ממחשב מק

אם נעלם לכם מידע ממחשב המק שלכם, יכול להיות שהבעיה טמונה בדיסק הקשיח שלכם

אם המזל לא שיחק לטובתכם ואתם באים לפתוח קובץ מסוים במחשב המק שלכם ולפתע רואים כי אינו נפתח, משהו פה צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. לאחר שהצטיידתם במחשב מק חדש, אל תחשבו שבגלל שהוא נחשב למחשב חזק ועוצמתי, שהוא לגמרי חסין מתקלות. כמו כל מכשיר אלקטרוני, ופרט מחשבים, תקלות הן משהו טריוואלי ולגמרי דבר שיכול לקרות.

ברגע שאתם שומרים כל סוג של מידע כלשהו על גבי המחשב שלכם, הוא נשמר על גבי הדיסק הקשיח. הדיסק הקשיח בנוי מדיסק מתכתי שעליו רצים שני צירים הנקראים ראשי הקריאה והכתיבה. אותם ראשי קריאה וכתיבה הם אלו האחראים על שמירת הקבצים על גבי הדיסק ושליפתם ברגע שאתם רוצים להשתמש ולקרוא אותם.

בדיסק הקשיח יכולות לצוץ תקלות מגוונות הקשורות הן למבנהו הפיסי והן למבנהו הלוגי. כל אחת ממשפחת תקלות אלו יכולות להביא למצב בו אתם לא תוכלו לקרוא את המידע שמאוחסן על הדיסק הקשיח ומבחינתכם הוא יהיה אבוד. זהו השלב בו אתם צריכים להבין שאין מה להכנס לפאניקה כאשר קורה לכם מקרה שכזה בו אתם מנסים לפתוח תמונה, מסמך, וידאו או כל קובץ אחר ואתם לא מצליחים. בכל הנוגע לשחזור והצלת מידע מדיסק קשיח, יש לפנות אך ורק לגורם מנוסה ומקצועי שידע לעשות את בצורה יעילה ובטוחה, כך שהמידע שלכם יחזור אליכם ללא פגע. מעבדת אגס אגוס היא המעבדה המובילה והמקצועית בישראל לשחזור דיסק קשיח למחשבי מק של אפל ועושה זאת נאמנה כבר מעל ל-15 שנים.

אילו קבצים ניתן לשחזר מדיסק קשיח ממחשב מק?

כל אחד ואחת מאיתנו שומרים קבצים שונים ומגוונים על גבי המחשב שלו. שחזור קבצים מסוג אחד לא בהכרח דומה לשחזור קבצים מסוג שני, ולכן יש לוודא שאתם באמת הולכים למעבדה מקצועית שתדע לשחזר עבורכם כל סוג קובץ שהוא ללא קשר לסוגו. בין הקבצים הקיימים שמעבדת אגס נגוס יודעת לשחזר, ניתן למצוא קבצים כמו:

מסמכים: DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PD ועוד

קבצים דחוסים: ZIP, RAR, SIT ועוד

סרטוני וידאו: AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV ועוד

תמונות: JPG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD ועוד

קבצי דואר אלקרוני והודעות: PST, DBX, EMLX ועוד

קבצי אודיו: AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA ועוד

המעבדה שנותנת את השירות הטוב והמקצועי ביותר לשחזור דיסק קשיח

לא בכדי מגיעים למעבדת אגס נגוס לקוחות מכל רחבי הארץ, מדן ועד אילת. חשוב מאוד לטפל במחשב המק שלכם במעבדה שזה הוא עיסוקה העיקרי, ולקוחות מבינים זאת ורוצים להעניק למחשב שלהם את הטוב ביותר. אז בעיקר כאשר מדובר בשחזור דיסק קשיח, אסור להתפשר ולתת ליד שאינה מקצועית לנסות לשחזר את המידע שלכם מתוך חשש כי ייגרם נזק והמידע ייאבד לכם לצמיתות.

ליצירת קשר ולפרטים נוספים אודות שחזור דיסק קשיח למחשבי מק, צרו קשר עם המומחים של מעבדת אגס נגוס.