שחזור דיסק און קי שנמחק

Macbook Air

שמרתם קבצים על גבי הדיסק און קי שלכם ואתם לא מצליחים לקרוא אותם? גשו למעבדת שחזור מידע שתציל אותם עבורכם

ההמצאה הישראלית המדהימה ששינתה את פני העולם, תורמת לאחסון מידע על גבי התקן כל כך קטן וקומפקטי. ובאמת, יותר ויותר אנשים שומרים על הדיסק און קי קבצים חשובים ביותר וסומכים עליו כהתקן אחסון. הדיסק און קי כמכשיר אלקטרוני חשוף לתקלות ויכול לקרות מצב בו תחברו את הדיסק און קי למחשב על מנת לקרוא את המידע שעליו ולפתע תגלו כי אינכם מסוגלים לפתוח את הקבצים ששמרתם. אם הקבצים האלו לא מאוחסנים בשום מקום אחר מלבד על הדיסק און קי וודאי תרגישו תסכול ותחשבו שאתם בצרה צרורה. אז נכון, זה לא אחראי לסמוך על הדיסק און קי כמקור אחסון יחיד, אך אם כבר קרה לכם המקרה אתם צריכים לדעת שאין זה סוף העולם וניתן לשחזר את הקבצים שעל הדיסק און קי, בתנאי שתעקבו אחר מספר הוראות שיפורטו בהמשך.

עשו ואל תעשו כאשר הדיסק און קי נמחק

נכון שאמרנו שניתן לשחזר את הדיסק און קי, אך זה דורש מכם לא להיות פזיזים ולהמנע מפעולות מיותרות.

כך למשל, כאשר אתם רואים שהקבצים ששמרתם לא נמצאים על הדיסק און קי או שלא נפתחים, אל תנסו שמור על הדיסק און קי קבצים אחרים במקומם. אם תנסו לשמור קבצים נוספים, הם עלולים לדרוס את המידע שקיים (גם אם אתם לא רואים אותו באותו רגע) ולגרום לנזק בלתי הפיך ולכך שלא יהיה אפשר כלל לשחזר את המידע. זו היא בעקרון הטעות הכי נפוצה שאנשים עושים וחובה להמנע ממנה.

אז מה כן לעשות? לקחת אוויר עמוק ולחפש מעבדה המתמחה בשחזור מידע. אגס נגוס היא המעבדה המובילה בישראל לשחזור מידע מכל סוגי ההתקנים ומזמינה אתכם להגיע עם הדיסק הקשיח שלכם והטכנאים המנוסים שלנו יעשו את הטוב ביותר על מנת להחזיר אליכם את המידע האבוד.

למה עושים שחזור דיסק און קי?

בעקרון זה נורא פשוט, וכאשר אתם לא יכולים לקרוא את המידע ששמרתם על הדיסק און קי שלכם, תצטרכו לבצע שחזור. יכול להיות שהדיסק און קי שלכם יצטרך שחזור בגלל שנגרמה לו חבלה כלשהי, כגון: שריפה, רטיבות, קצר, שבר ועוד. במקרה כזה יצטרכו לשלוף את המידע שהיה שמור על גבי הדיסק און ולאו דווקא לתקן את ההתקן עצמו. הרי מה שחשוב לכם יותר זה המידע שלכם שיקר לכם מכל. במקרים אחרים, התקלה בדיסק און קי לא תהיה תקלה מכאנית בדיסק ותהיה קשורה בכשל לוגי כלשהו, למשל כמו ווירוס כופר אשר יצפין את הקבצים שלכם וימנע מכם לקרוא אותם, או שבטעות מחקתם את הקבצים בעצמכם ועכשיו אתם רוצים אותם בחזרה.

לפרטים נוספים אודות שחזור דיסק און קי אתם מוזמנים לפנות למעבדת אגס נגוס, המעבדה המקצועית ביותר בישראל לשחזור מידע ובעלת נסיון של מעל ל-15 שנים בתחום.