מבררים על מחשבי אפל מחודשים?

מחשבי אפל מחודשים

מגוון מחשבי אפל מחודשים במחירים אטרקטיביים מחכים רק לכם

מחשבי אפל הנחשקים מציגים ביצועים מרהיבים, מעוצבים בקפידה ונותנים תמורה מעולה למחיר. עם זאת, לפעמים המחיר עדיין משחק תפקיד מרכזי ואנו מחליטים שלא לרכוש מחשב אפל ולפנות לאלטרנטיבות השונות בשוק.

לא הרבה יודעים אך קיימת אפשרות יקרה פחות לרכישת מחשב של אפל – מחשבי אפל מחודשים. המחשבים אשר עוברים חידוש במעבדת אגס נגוס הינם במצב פיזי מעולה, שמורים מאוד ועוברים בדיקות מקיפות של אבטחת איכות. במעבדת אגוס נגוס לוקחים את מחשב האפל ומחדשים אותו ברמת התוכנה וברמת החומרה. כך יוצא שלקוח שמחפש לקנות מחשב של אפל במחיר נוח יותר יכול לעשות זאת מבלי לקרוע את הכיס כמו שהיה קונה אחד חדש.

אגס נגוס מעבדה מומחית לחידוש מחשבי אפל

הניסיון של מעבדת אגס נגוס כמעבדה המקצועית בתיקון מחשבי אפל, מקנה לנו את היכולת להעניק ללוקחות שלנו היצע רחב של מחשבי אפל מחודשים, אשר טופלו באופן מקצועי ועברו בדיקות איכותיות קפדניות בתנאי מעבדה מחמירים.

למי מתאים מחשב אפל מחודש?

מחשבי אפל מחודשים מתאימים למגוון רחב של לקוחות המחפשים לקנות מחשב של אפל במחיר נמוך יותר, אך עדיין להינות מסגולותיו הנהדרות שיש למחשב להציע. דוגמא לסוג לקוח שמחשב מחודש של אפל יכול להתאים לו הוא לקוח שקרא רבות על מחשבים של אפל ועל מערכת ההפעלה של מקינטוש, אך לעולם לא הייתה לו ההזדמנות לעבוד עם מחשב כזה. בשביל לקוח כזה, קניית מחשב מחודש של אפל מורידה את הסיכון מאחר ומשלמים פחות על מוצר שלא בטוחים איך תסתדרו איתו. לאחר תקופת נסיון והיכרות של המשתמש מחשב האפל, הוא יכול לקנות לאחר מספר שנים מחשב חדש באם הסתדר איתו.

מחשבי אפל מחודשים מכל הדגמים

אצל אגס נגוס תוכלו למצוא מחשבי אפל מחודשים ממגוון הדגמים, כגון: מקבוק אייר ,Macbook Air מקבוק פרו ,Macbook Pro  איימק  IMac ומק-מיני Mac mIni . הרכיבים במחשב עוברים בדיקה מקיפה באופן דקדקני ובאם יש צורך להחליף חלקים אנו עושים זאת. כל זאת כדי שהמחשב המחודש יעבוד חלק ויפגין ביצועים מעולים. ברמת התוכנה, המחשבים המחודשים של אפל מגיעים מעודכנים עם הגרסה המתאימה לדגם הנוכחי של המחשב המחודש, כולל עדכוני אבטחה מתאימים.

המומחים שלנו יוכלו לייעץ לכם אודות הדגם של המחשב המחודש של אפל המתאים לכם ביותר, כולל הסבר מעמיק על היתרונות והחסרונות של רכישה מחשב שכזה. תוכלו לבחור באם לשדרג את הסוללה לחדשה או להשאיר את הישנה ולקבל ביצועים טובים פחות.

לסיכום, ברכישת מחשב אפל מחודש יתרונות רבים, והבולטים מבינהם הם החסכון הכספי תוך קבלת מחשב איכותי העונה על רוב הצרכים שלנו.