חלקי חילוף למקבוק

חלקי חילוף איכותיים במקבוק בזמינות מיידית.

מעבדת המקבוק של אגס אגוס מספקת את חלקי החילוף האיכותיים ביותר למחשבי המקבוק השונים

אז נכון, מחשבי המקבוק של חברת אפל הם מחשבים אמינים מאוד ומורכבים מחלקים איכותיים ועוצמתיים שממעטים להתקלקל, אך במקרים מסוימים, כמו בכל מכשיר אלקטרוני אחר, לא ניתן להמנע מתקלות ונהיה חייבים לתקן את המקבוק. כאשר תגיע השעה ונפקיד את המקבוק שלנו בידי מעבדה, נרצה לדעת כי המעבדה משתמשת בחלקי חילוף איכותיים שיאפשרו למקבוק שלנו לפעול ללא דופי. מעבדת אגס נגוס היא המעבדה המובילה בישראל לתיקון מחשבי מקבוק ומשתמשת בחלקי החילוף האיכותיים ביותר אשר עוברים בקרת איכות קפדנית.

חשיבות טיב חלקי החילוף ששמים במקבוק

כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם המקבוק מורכב מהמון רכיבים שונים אשר אחראים לפונקציות שונות במחשב. מספיק וחלק אחד יהיה ברמה נמוכה והוא יכול לשבש את כל המערכת ולגרום לבעיות רציניות. לכן, כאשר מדובר במחשבים יקרים כמו המקבוק של אפל, אין מנוס מלשים את חלקי החילוף ברמה הגבוהה ביותר. מעבדת אגס נגוס נותנת אחריות על חלקי החילוף שהיא מתקינה במחשבי המקבוק שהיא מתקנת, כך שהלקוח יכול להיות בראש שקט וללא דאגות.

אילו חלקי חילוף קיימים למקבוק

ישנם לא מעט חלקי חילוף למחשבי מק, אשר יהיה צורך לעשות בהם שימוש בשעת תקלה. לא כל בעיה מצריכה החלפת חלק חילוף ולפעמים יהיה ניתן לפתור אותה ללא החלפת החלק. מבין חלקי החילוף שיש למעבדת אגס נגוס תוכלו למצוא לדוגמא:

חלקי חילוף למקלדת מק– אם ישנה תקלה במקלדת יכול להיות שיצטרכו להחליף אותה. למעבדת אגס נגוס את כל חלקי החילוף להחלפת מקלדות במחשבי המק השונים.

חלקי חילוף בטרייה מק- לבטרייה של מחשבי המק יש חיים משלה ובשלב מסוים היא תיגמר ותצטרכו להחליף אותה בחדשה. כאשר אתם קונים בטרייה להחליף במחשב המק שלכם, חשוב מאוד שזו תהיה בטרייה איכותית שעברה בדיקות מעבדה. מעבדת אגס נגוס מבצעת החלפת סוללות למחשבי מק ומחזיקה בסוללות האיכותיות ביותר שיש שיחזיקו תקופה ארוכה ויתנו ביצועים מירביים.

חלקי חילוף לדיסק קשיח מקבוק – לפעמים יהיה הצורך להחליף את הדיסק הקשיח במקבוק אם יש לו תקלות כמו למשל קריסת ראשים או קצר חשמלי, אשר לא ניתן לפתור בתיקון מעבדה. מעבדת אגס נגוס מבצעת שחזור מידע לדיסק הקשיח שלכם ומעבירה אותו לדיסק קשיח חלופי והמחשב שלכם יהיה כמו חדש. חשוב מאוד שהדיסק הקשיח החלופי יהיה ברמה גבוהה על מנת שהמחשב שלכם יציג ביצועים טובים. מעבדת אגס נגוס עושה שימוש בדיסקים קשיחים שעברו בקרת איכות קפדנית ביותר.

זמינות חלקי חילוף למקבוק

מעבר לאיכות חלקי החילוף למק, ישנו עניין הזמינות. מעבדת תיקון למכשירי אפל של אגס נגוס מציגה רמת שירות גבוהה ללקוחותיה ולכן מחזיקה במלאי את רוב חלקי החילוף למקבוק. בכך, הלקוח לא ממתין זמן רב לתיקון ומקבל שירות מהיר.