החלפת מסך איימק

מה קנה אתכם כשרכשתם את האיימק One of a kind שלכם?  הרי כל מחשב של אפל הוא ייחודי וכל דגם מאפיל על קודמו.

איכות החומרה? עשתה לכם את זה? הביצועים המהירים? העיצוב היפיפיה? סאונד מדהים וגרפיקה מרהיבה עם מיליארד צבעים או המסך באיכות הגבוהה ביותר ובו מיליוני פיקסלים?

אנחנו בטוחים שכל אלה יחד יצרו את המחשב הנייח המושלם עבורכם.

מה לעשות שגם הטובים ביותר מתקלקלים לפעמים?! אחת התקלות המוכרות היא בעיה במסך.

All in one– מסך ומחשב כמקשה אחת

מחשבי איימק הם All in one, כלומר המחשב והמסך מגיעים כמקשה אחת.

מה שיצר מצב שכשצריך להחליף את המסך יש להחליף את כולו ולא ניתן להחליף חלק ממנו כמו בעבר. בזמנו אם נפגעה הזכוכית או צג ה-LCD (במחשבים החדשים המסכים הם LCD LED) היה ניתן להחליף רק חלק ממנו.

תסמינים המעידים על צורך בהחלפת מסך לאיימק?

  • סדק או שבר במסך

  • הופעת קווים על המסך
  • פיקסלים חסרים
  • הבהוב של המסך
  • המסך כהה ללא אור מאחור
  • המסך שחור לחלוטין או אפור

מעבדת תיקונים מקצועית שמתמחה במחשבי אפל יבחנו ראשית את מקור התקלה ולא ימהרו להחליף את המסך שמחירו גבוה מאוד!

רוב התסמינים שהוזכרו לעיל יצביעו על הצורך בהחלפת המסך, אבל לא תמיד. תיתכן פגיעה בלוח האם, כשל לוגי, תקלה בכרטיס מסך, הכבל שמחובר למחשב שחוק או שהגדרות המסך אצלכם לא נכונות.

למה צריך מומחה למחשבי אפל כדי להחליף מסך איימק?

כמות הרכיבים במחשבי אפל לרבות האיימק תורמים לעמידות המפורסמת שלהם, כמות גדולה משמעותית ממחשבי ה-PC, לכן אפילו כדי לפרק, לתקן ולהרכיב מחדש כמעט כל דבר, כולל מסך האיימק צריך מומחה למחשבים אלה ולא הטכנאי "הממוצע" שיכול לגרום אף לנזק ללא הידע והמיומנות המספקים. זו לא הסיבה היחידה, רק מי שמתקן כל היום וכל הזמן מחשבי אפל בלבד, מכיר אותם על בוריים, יש לו את הכלים לבצע תיקון בצורה אופטימלית לעומת טכנאי שלא התמקצע בהם.

עלות החלפת מסך איימק

עלות החלפת מסך מורכבת מעלות המסך בתוספת תמחור לפי שעת עבודה.

עלות המסך נקבעת על פי דגם האיימק, גודל וסוג המסך.

מחיר המסך לרוב עולה על 30% ממחיר המחשב, סכום לא מבוטל. מצד שני מחשבי אפל נוטים פחות להתקלקל ממחשבי PC במיוחד כשמדובר במסך איימק הנייח ולא במחשב נייד, בו המסך רגיש יותר לנפילות וכו'. כך שבשכלול לטווח הארוך הסכומים מתקזזים בתיקוני PC לבין Apple.

אגס נגוס – מעבדה מספר 1 למחשבי אפל

חברת אגס נגוס היא אחת ממעבדות המקצועיות המובילות בארץ, המתמחות  במחשבי APPLE בלבד. המעבדה מצוידת במיטב המכשור הטכנולוגי התואם במיוחד לכל מחשבי מק ובחלקי חילוף מהיצרנים האמינים ומובילים בעולם.

עם ניסיון של 15 שנה, עובדים מצטיינים ברמת מקצועיות גבוהה, ידע בלתי נדלה ומיומנות בעבודה עם המחשבים האדירים האלה, אנחנו המקום הטוב ביותר עבור תיקון האיימק שלך. באחריות!