החלפת לוח אם מקבוק פרו

מעבדת אגס נגוס מבצעת תיקונים והחלפות בלוח אם של מקבוק פרו מכל הדגמים

אם שמעתם את המושג לוח אם ואינכם יודעים במה מדובר, כדי שתקראו את המאמר הבא על מנת לקבל קצת אור על הנושא. בעוד שכל חברות המחשבים קוראים לחלק הזה במחשב לוח אם, חברת אפל שינתה במעט את המונח והחליטה לכנותו לוח לוגי. לכן, כאשר מדברים על לוח אם ולוח לוגי, מדובר באותו הדבר בדיוק. הלוח אם של המקבוק הוא מרכז המחשב אשר אליו מחוברים כל הרכיבים שאחראים לתת פקודות האחראיות לכל פונקציות המחשב. הלוח אם של המקבוק הוא למעשה מעגל מודפס ועליו משובצים כל הרכיבים באופן ישיר או לחלופין באופן חיצונית, תלוי בסוג המחשב. אל הלוח האם של המקבוק מחוברים רכיבים שונים, כגון: כרטיס רשת, חיבורי USB, כרטיס מסך, כרטיס זכרון, כרטיס קול ועוד. על מנת שכל הרכיבים יעבדו בצורה של הרמוניה, ישנם רכיבים אלקטרוניים מיוחדים אשר תפקידם לספק מתח חשמלי ולווסת אותו בצורה נכונה בין כל הרכיבים הנמצאים על לוח האם של המקבוק פרו.

מתי יש לבצע החלפת לוח אם למקבוק פרו?

מאחר והלוח אם של המקבוק מורכב מרכיבים עדינים ביותר, הוא חשוף לתקלות שונות, אשר בדרך כלל נובעות מתחזוקה ושימוש לקוים במחשב.  דוגמא לשימוש לקוי במקבוק פרו יכול לנבוע למשל מהוצאה לא תקינה של רכיב USB, אשר תגרום לנזק שריפה בלוח האם.

אם קרה והלוח אם שלכם התחמם מאוד בצורה שהיא בלתי סבירה, הדבר יכול להוביל לנזק בלתי הפיך בלוח וכפי הנראה תצטרכו להחליפו.

מהי הסיבה הנפוצה ביותר להחלפת לוח אם למקבוק פרו?

חדירת מים היא הסיבה הנפוצה ביותר להחלפת לוח אם במקבוק פרו, והיא תגרום לקצר בלוח ולהשבתתו במידית. במקרה ומים חדרו לכם למחשב והגיעו עד ללוח אם, רוב הסיכויים שהמקבוק פרו לא יצליח להדלק לכם.

איפה מבצעים החלפת לוח אם למקבוק פרו?

לוח אם במקבוק פרו, ובכל מחשב אחר, הוא החלק העדין והמרכזי ביותר ומשמש כלב המחשב. כאשר קוראה לכם תקלה כגון: שריפה, קצר או התחממות בלוח האם של המקבוק פרו, אתם צריכים ללכת לטכנאי מומחה שיפתור לכם את הבעיה ויחליף את הלוח אם. מעבדת אגס נגוס היא מעבדת לתיקון מקבוק , עם ידע ונסיון של שנים במחשבי אפל השונים. כאשר צריכים להחליף לוח אם למקבוק פרו, חובה להכיר את המחשב ואת חלקיו ולעשות את העבודה בצורה המקצועית ביותר. הטכנאים במעבדת אגס נגוס הם המקצועיים ביותר בתחומם, ובשילוב עם הציוד המתקדם והחדיש של המעבדה, המקבוק פרו שלכם יחזור לפעילות תקינה ושוטפת.

מעבדת אגס נגוס מציעה בדיקה חינם ללא עלות לפני החלפת לוח אם למקבוק פרו.