האם כדאי לקנות מחשב נייד של אפל?

אגס נגוס רוצה לעזור ללא מעט האנשים המתבחטים בשאלה האם לקנות מחשב של אפל או מחשב PC

רוב מחשבי ה PC  יהיו זולים יותר, קלים יותר לעדכון, ומתאימים ליותר תוכנות ויישומים, אך המחשבים הניידים של אפל מעניקים חווית משתמש אדירה ומחשב ברמה הגבוהה ביותר, שנראה ופועל נהדר.  לחלק מאיתנו דווקא יתאים מחשב PC  ברמת אפיון כלשהי, ולחלק מהאנשים הקנייה של מחשב נייד של אפל תהיה הבחירה הנכונה. מעבדת אגס נגוס, המתמחה בתיקון מחשבי מק של אפל, רוצה לעזור לכם להחליט האם כדאי לקנות מחשב נייד של אפל, או שמא יספיק לכם מחשב PC. הבא נבחן מספר גורמי החלטה.

תקציב בקניית מחשב מחברת אפל

הטיעון המכריע בכל הנוגע להשוואה של מחשב נייד של אפל לבין מחשב PC, הוא תמיד העלות. לסטודנטים או עורכים שיש להם תקציב נמוך יחסית לקניית מחשב, מחשב PC  הוא לרוב הבחירה הנכונה מכיוון שהם נעים בטווח מחירים רחב וניתן למצוא את זה שהכי מתאים להם.

למעשה, מחשב PC  סביר ניתן לקנות בעלות של 2800 ש"ח ואפילו פחות. מאידך, מחשבים ניידים של אפל נוטים לעלות הרבה הרבה יותר. אז אם לדעתכם מחשב נייד של אפל לא נותן לכם ערך מוסף של ממש, שקלו אפשרויות זולות יותר.

ביצוע שדרוגים למחשבי אפל

ללא ספק מערכת ההפעלה של ווינדוס היא קלה בהרבה לביצוע שדרוגים, וזה בזכות כמות המדריכים הרבה והפשטות שבכך. אם מדברים על רכיבים, החלפת זכרון RAM  במחשב ווינדוס היא יחסית קלי קלות ומי שמבין קצת יכול לבצע זאת בעצמו ללא בעיה.

לעומת זאת, חברת אפל אינה מתכננת את מחשביה כדי שהמשתמשים יוכלו לשדרג אותה ובגלל המבנה של המחשב המשימה הופכת לקשה הרבה יותר. בחלק מדגמי המק של אפל, זכרון ה RAM  מולחם על גבי לוח האם ומקשה על שדרוגו. אם תרצו לשדרג את זכרון ה RAM , תצטרכו ללכת למעבדה מקצועית, כמו זו של אגס נגוס למשל.

מחשב נייד של אפל – לא רק מחשב

כאשר אתם קונים מחשב נייד של אפל, אתם לא קונים מחשב גרדא, אלא פילוסופיה שלמה. מאחר וחברת אפל מייצרת הן את החומרה והן את התוכנה, זה מקנה לה נקודות זכות רבות. מבחר המחשבים של אפל הוא יחסית צר ומתמקד במחשבי איכות עם ביצועים ברמה הגבוהה ביותר. כשאתם קונים מחשב של אפל זו יצירה של ממש שבאה לידי ביטוי בעיצוב חדשני ומרהיב וביכולות אינסופיות.

לעומת זאת, מחשבי PC  מיוצרים על ידי יצרנים שונים ואין להם שום בידול ממשי. היתרון בכך הוא שהמבחר של מחשבי הpc  הוא עצום ואתם תוכלו למצוא בדיוק את האפיון שמתאים לכם לתקציב ולצרכים.

אם אתם ממחנה האוהדים של אפל ויש לכם מחשב מק, הכירו את מעבדת אגס נגוס המתמחה בתיקוני מחשבי אפל מכל הסוגים ומציעה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר בישראל.