איפה הכי כדאי לבצע החלפת מסך למקבוק פרו בתל אביב?

תיקון איימק

נשבר לכם המסך של המקבוק פרו שלכם? אל תתפשרו והחליפו אותו במעבדה מקצועית בלבד

המחשבים הניידים מדגם מקבוק פרו של אפל הם המרהיבים והמרשימים ביותר שיש, ובנוסף גם חזקים ועוצמתיים. אולם, כמו כל מחשב, הם אינם חסינים בפני נפילות וחשופים לתקלות כמו שבר או סדק במסך. הודות לעובדה שהמקבוק פרו עשוי מחומרים עמידים וחזקים, הם מרגישים בלתי ניתנים לשבירה, אבל למעשה המסכים האלו נוטים לפתח מעין סדקי קורי עכביש כאשר הם נפגעים. בשונה ממחשבים ניידים אחרים, מסכי הרטינה של המקבוק הם מסכים ייחודיים ביותר וכתוצאה מכך הם גם לא זולים במיוחד להחלפה כאשר הם נשברים.

החלפת מסך למקבוק פרו לעומת מחשבים אחרים

יש דבר אחד שונה במהותו בין החלפת מסך למקבוק פרו (ובכללי למסכי אפל) לבין החלפת מסך למחשבים ניידים של חברות אחרות, כגון: לנובו, דל, HP, אסוס רבים אחרים. ההבדל בינהם נקרא OEM (יצרן ציוד מקורי), ומה שהוא אומר למעשה שבמחשבים האלו נעשה שימוש באותם המסכים בדיוק ולפעמים גם הם לא משתנים על פני מספר שנים ורצים על כמה דגמים. ההבדל הזה למעשה מייחד את החלפת המסך של מקבוק פרו שהוא יחיד במינו לבין החלפת מסך למחשבים גנריים, כזה שמיוצר בכמויות מטורפות ובכך מחירו מוזל בצורה משמעותית. כשאתם רוצים להחליף מסך למקבוק פרו שלכם, אתם תקבלו את המסך הספציפי לדגם שלכם באותה השנה, בגודל ובצבע המתאים. בדיוק זו הסיבה שאתם הולכים למעבדה מומחית בתל אביב להחלפת מסך למקבוק פרו שלכם, אתם צריכים שהיא תהיה כזו המחזיקה אצלה בשלל דגמי המסכים הרבים שקיימים.

מעבדת אגס נגוס היא המעבדה המקצועית בישראל להחלפת מסך למקבוק ומובילה באזור תל אביב. באגס נגוס תוכלו למצוא את הטכנאים המנוסים והמיומנים ביותר בתיקון מחשבי אפל על כל סוגיהם, והם עושים זאת בהצלחה רבה מעל ל-15 שנים. מעבדת אגס נגוס מחזיקה בכל חלקי החילוף של מכשירי אפל, לרבות מקבוק פרו, כדי ששירות התיקונים והחלפת המסך יהיה יעיל, מהיר ואיכותי. כשתגיעו למעבדת אגס נגוס תזכו לבדיקת אבחון ללא עלות, בה טכנאי מומחה יבדוק את מהות התקלה ויגיד לכם את חומרתה ומה יש בדיוק למקבוק שלכם.

אגס נגוס היא המעבדה הטובה ביותר בתל אביב להחלפת מסך למקבוק פרו

אם נשבר לכם מסך המקבוק פרו מסיבה כלשהי, אל תתפשרו ופנו למומחים של אגס נגוס. מעבדת אגס נגוס נותנת שירותים למגוון רחב של לקוחות, כגון: חברות ממשלתיות, עסקים קטנים וגדולים וגם ללקוחות פרטיים. כשנשבר לכם המסך זה אמנם רגע לא נעים אבל גם לא צריך להיות סוף העולם. טוב שיש מומחים שיתקנו לכם את המסך במהירות, במקצועיות ובמחירים הוגנים ביותר.