צריכים עזרה בהתקנת אופיס למק?

תיקון מקבוק פרו

קניתם מחשב חדש של אפל ואתם צריכים אופיס? תדעו שישנה גרסה של   Office 365 for Mac

האופיס הראשון שמייקרוסופט הוציאה היה בשנת 1990 לווינדוס 95, בעוד הגרסה הראשונה למק הייתה רק בשנת 1998 ונקראה Microsoft Office 98 Macintosh Edition, וכלל אאוטלוק, מייקרוסופט וורד, פאוורפוינט ואקסל.בעבר, אם קניתם מחשב של מק הייתם צריכים לקחת בחשבון האופיס לא יתנהג אותו הדבר כמו שהוא מתנהג על מחשב רגיל עם ווינדוס. זאת משום שהאופיס של מייקרוסופט לא התאים למערכת הסגורה של המק – הלוא היא IOS. בשל כך, יכול להיות שחוסר התאימות של התוכנות המרכזיות הללו עם המחשבים של מק, היווה שיקול רציני על החלטתכם באם לקנות מחדש של מק או לא.

סוף סוף יש אופיס למק וכולל את כל התאימות למוצרי אפל

החדשות הטובות הן ששיקול זה כבר לא צריך להוות דילמה עבורכם מכיוון שמיקרוסופט  יצאה עם גרסה של אופיס מותאמת למחשבי מק של אפל, וגם בעברית – Office 365 for Mac הרשמי מבית מיקרוסופט.

זו היא באמת ידיעה משמחת את חובבי מחשבי המק שסוף סוף יוצאת גרסה עם תאימות למוצרי אפל. זאת ועוד, האופיס למק מותאם בצורה כזו טובה למערכת ההפעלהiOS  בצורה כה מדוייקת שאפילו הוא תומך בכל המאפיינים הייחודים שלה, כגון: מצב מוחשך ((Dark mode, וגם בשורת ה Touch Bar במקבוק פרו.

המשתמשים הישראלים של מק שרוצים אופיס בעברית, יכולים להינות מתוכנת אופיס למק עם תמיכה מלאה בעברית, כולל יישור לימין, סימני פיסוק שלא משנים את כיוונם בצורה מעצבנת ושילוב אותיות באנגלית בצורה נוחה בתוך משפט בעברית. דברים אלו אמנם נשמעים טריוואלים אך משתמשי אופיב מק בעברית סבלו מהם בעבר והדבר היה מקומם.

איך קונים רשיון אופיס למק?

את ה- Office 365 for Mac תוכלו להוריד ב Appstore   וגם דרך האתר של מייקרוסופט.  האופיס למק כולל תוכנות מייקרוסופט כגון: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Skype.. מומלץ להשתמש בגרסה מקורית בלבד של אופיס למק כדי למנוע תקלות עתידיות וכמובן כי אתם לא רוצים לעבור על החוק.

מעבדת אגס נגוס מסייעת בהתקנות אופיס למק

התקנת אופיס למק דורשת ביצוע הגדרות קשה יותר בקצת מהתקנת אופיס על מחשב ווינדוס. לאלו שזקוקים לעזרה בהתקנה, הטכנאים המומחים של מעבדת אגס אגוס שמתקצעים בתיקון מחשבי מק של אפל, יכולים לסייע לכם להוריד, להתקין ולהגדיר את כל ההגדרות של האופיס על גבי מחשב המק שלכם, ובכך תדעו שאתם עושים זאת בצורה חלקה ונכונה. כמו כן, אנחנו מבצעים התקנות של מערכת הפעלה ווינדוס על מחשבי מק מכל הסוגים. צרו עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים.