שירות מהיר לתיקון מקלדת בתל אביב

תיקון מקלדת תל אביב

המקלדת נרטבה ואינה עובדת? או שפשוט המחשב לא מזהה את ההתקן? מעבדת אגס נגוס מתקנת עבורכם את כל התקלות במקלדת

בין אם אתם משתמשים במקלדת אלחוטית או בזו של המחשב הנייד, תקלות רבות יכולות להופיע לפתע פתאום ולהשבית אתכם בזמן הלחץ בעבודה או בלמידה. כאשר תקלה במקלדת קוראת, תרצו כמובן שהתיקון יהיה מהיר ככל האפשר ושתוכלו לחזור לעבוד בהקדם. אם אתם משתמשים במקלדת אלחוטית זולה יחסית, אולי יהיה לכם עדיף פשוט לקנות חדשה אבל אם אתם משתמשים במקלדת יקרה ואיכותית או בזו של המחשב הנייד, אז אתם צריכים לתקן אותה ולשם כך אתם מוזמנים להגיע למעבדת אגס נגוס בפתח תקווה ולקבל את השירות המקצועי והמהיר ביותר.

במעבדת אגס נגוס בפתח תקווה, צוות הטכנאים המומחים יאבחן את הבעיה במקלדת שלכם וימצא את הסיבה לכך שהיא לא עובדת כראוי. האבחון עצמו מוצע ללא עלות כחלק ממדיניות השירות של המעבדה.

במעבדה קיימת אפשרות לשירות משלוחים אקספרס, באם אינכם יכולים להגיע פיזית למעבדה.

במעבדת אגס נגוס מבינים את החשיבות של השבתה ללא מחשב ולכן התיקון יתבצע על המקום ובפרק הזמן הקצר ביותר ככל האפשר.

נזקי לכלכוך במקלדת. ניתן לתקן אך מומלץ להימנע

למעבדת אגס נגוס בפתח תקווה מגיעים לא מעט לקוחות לתיקון מקלדת שאינה עובדת מהסיבה הפשוטה שהיא פשוט מלוכלכת. הצטברות של פירורים בין מקשי המקלדת יכול לגרום לתקיעות המקשים עד מצב שהם לגמרי לא עובדים. המומחים במעבדת אגס נגוס יבצעו נקיון יסודי מקשי המקלדת שלכם על ידי הוצאתם אחד אחד על ידי ציוד מקצועי ואחר כך יוודאו כי לא נשאר אף לא לכלכוך אחד. בנימה זו אנו מציעים לכם לא לאכול בקרבת המחשב ולנסות לצמצם נזקים כאלו מראש.

נזקי נוזלים במקלדת – מה לעשות והאם ניתן לתקן?

אם בפסקה הקודמת דיברנו על אוכל, כעת נדבר על שתייה. אתם וודאי עובדים על המחשב עם כוס מים או קפה לידכם וליד המקלדת. ברגע אחד של חוסר זהירות הכוס יכולה להשפך ישר על המקלדת ולחלחל פנימה מתחת לכל המקשים. דבר ראשון שעליכם לעשות כאשר נשפכים לכם מים על המקלדת הוא לנתק את המחשב מהחשמל ולכבות אותו. מיד לאחר שניתקתם את המחשב וכיביתם אותו הפכו אותו כך שהמקלדת תהיה לכיוון מטה כדי והניחו לה להתייבש ולנוזלים הנותרים לצאת החוצה. הגיעו במהירות האפשרית למעבדות אגס נגוס בתל אביב או פתח תקווה המתמחות בתיקון מקלדת בעקבות כל תקלה. המומחים שלנו יזהו את הבעיה ויתנו לכם את המענה המהיר והטוב ביותר כדי שתוכלו לחזור לעבוד עם מקלדת תקינה לחלוטין.

כאשר מדובר בתיקון מקלדת, אל תתפשרו ופנו למעבדה מומחית עם שנים של נסיון מקצועי. צרו קשר עם המומחים של מעבדת אגס נגוס אם יש לכם שאלות נוספות.