מחסן חלפים רחב כחלק ממעבדה – הרכב חשוב בבחירת מעבדה לתיקון!

מחסן חלפים רחב כחלק ממעבדה – הרכב חשוב בבחירת מעבדה לתיקון!

אם יש לכם מחשב מסוג Mac, הרי שאתם נהנים ממכשיר מקצועי, חזק וכזה שיכול לעבוד ביעילות, לאורך זמן. 

'מק ' הוא מחשב אלגנטי ודק,  הידוע כאחת "היציאות" הטובות של חברת אפל האמריקאית. מק נחשב למחשב איכותי בו מעבד חזק, בעוד שהמסך של המחשב נחשב מבין האיכותיים שישנם כיום! מסך מסוג רטינה ברזולוציה גבוהה ביותר. מי שירכוש מחשב לפטופ מסוג מקבוק או מקבוק אייר, יוכל ליהנות מלפטופ דק וקל משקל, אך כזה שיש לו יכולות גבוהות במיוחד. 

מלבד זאת, מחשבים נידיים כמו  MacBook pro או MacBook Air , נחשבים מבין היוקרתיים שיש, מחשבים מסדרת מחשבי מקינטוש המפורסמים, מקנים מגוון יתרונות חשובים ומתאימים לצרכים של גרפיקאים, מעצבים, מנהלים אדמיניסטרטיביים, וכל אדם שזקוק למחשב נייד חזק במיוחד. 

חשוב לדעת! 

מחשבי מק מספקים בסיס רחב ומוצק לעבודה, בעוד שבאמצעות חידושים, כלים ותכונות טובות של המחשב – אפשר לנהל קבצים, תמונות, דואר, לבצע גלישה במספר רב של דפי אינטרנט ועוד. כל זאת הודות לתוכנות עיצוב מתקדמות שהמחשב מכיל, פלטפורמות עבודה לתוכנות כמו ADOBE ושאר יתרונות בולטים שיש למחשב מסוג מק, על מחשבים אחרים. 

אילו חלקים וחלפים מכיל מחשב כמו MacBook? 

למק ישנו מפרט מרשים של רכיבים וחלקים, בעוד שהוא מספק מקלדת חכמה, מסכים עמידים, לוח אם איכותי, רמקולים בעלי עוצמת גבוהה ושמע איכותי, מיקרופון משוכלל, מסך מובנה, סוללה עמידה, שקעי טעינה, ושאר חלקים חשובים עבור השימוש וההפעלה של המחשב. 

מק הפך עם השנים לאחד מהמוצרים הנחשקים ביותר של חברת apple האמריקאית, בזמן שהוא מציע גרסאות חדשות ויעילות יותר של המחשב. לדוגמה מקבוק הלפטופ הדק והאלגנטי, שופר לאחרונה והפך לחזק יותר הכולל מעבד חזק מתוצרת אינטל, מערכת הפעלה מסוג  Mac OS ועוד.

נוסף לכך, למקבוק תוכנה המאפשרת מערכת הפעלה חכמה באמצעותה רבים יכולים לבצע מגוון פעולות, אשר נעשות בקלות במהלך העבודה השוטפת. 

אילו חלפים צריך בזמן תקלה או בעיה טכנית במחשב?

מי שעובד עם מחשבים כמו מקבוק מסוגיו השונים, או איימק, מק מיני ומק פרו עלול מידי פעם להזדקק לחלקים שיש להחליף, בעוד שיש לבצע מידי פעם שדרוג לדוגמא של דיסק קשיח, בחלק מהדגמים שזה ניתן לעשות, לשדרג ולהגדיל במידת הצורך. מידי פעם גם נדרשת החלפת מאוורר למק בוק אייר או פרו, החלפת קיט מסך במקרים של שבר או נזק, החלפתם של שקע טעינה תקולים, החלפה של  שקע אוזניות, החלפת כרטיסי רשת, סוללה ועוד.  

כיצד יודעים מתי יש צורך בהחלפת חלקים?

אם יש לכם מקבוק מכל סוג, ואתם מתמודדים עם מקלדת תקועה, מסך לבן או שבור, מחשב שאינו נדלק, ושאר תקלות שמונעות ממכם לבצע את העבודה – רצוי שתבחרו מעבדה לתיקון מק בוק, אשר מחזיקה את החלפים זמנים, חלקים למחשבים של חברת אפל – הלוא היא זאת שהשקיעה וייצרה מחשבים מסוג macbook pro או macBookair ושאר ניידים מעולים! 

כדי לדעת אם תזדקקו להחלפת חלקים בעת התיקון – מומלץ לקחת באופן מידי את המחשב למעבדה, שם יבצעו דיאגנוסטיקה עבור המחשב שלכם, כמו גם ייסעו לכם להבין מהי התקלה ומה גורם לה. 

לאחר האבחון, תשלח אליכם הצעת מחיר תוך שיעור זמני העבודה הדרושים. עם ישנו צורך בהחלפת החלקים התקולים – לנו במעבדת אגס נגוס יש מלאי חלקים רחב וזמין לכל סוגי ודגמי מחשבים של אפל.

סיבות לבחור במעבדת אגס נוגס – כך תעשו זאת נכון! 

כעת אתם מבינים מה התקלה ומה העלויות של חלפים כאלה או אחרים: רצוי לברר עם המומחים כיצד הם מבצעים את התיקון, כמה זמן יארך התיקון וכיצד אפשר לשמור על המחשב תקין לאורך זמן. בזמן שאתם בוחרים מעבדה טובה לתיקון מחשבים, שימו לב לכמה דגשים שאתם מקבלים במעבדת אגס נגוס:

  • מקצועיות – אנשי המעבדה מבצעים בדיקה במקום ובחינם של מחשבי מקבוק וכי הם מומחים בתיקון מחשבים וציוד של חברת אפל האמריקאית.
  • אבחון מהיר – תקבלו אבחון מהיר על ידי המעבדה ובכך תדעו כיצד יש לפעול.
  • אספקת חלקי חילוף לאפל – אצלנו במעבדה יש מחסן עם מלאי חלקים הגדול בישראל. מקלדות, מסכים, מאוורים, מטענים למחשבי אפל ושער החלקים מכל סוגי משבים מכל השנים, כולל גם מחשבי וינטג'. 
  • שירותי משלוחים לכל מקום – המעבדה מעניקה שירותי שליחות ואיסוף מכשירים וניידים בכל רחבי הארץ. בכך תוכלו לחסוך זמן, כסף ומשאבים. 

לסיכום, מחשבים כמו מק על כל גווניו, יכולים לסייע מאד למי שרוצה ליהנות ממחשב דק ואלגנטי, מתקדם ביותר המספק עבודה טובה ונוחה. מחשב זה מתאים לכולם, גם לסטודנטים, מנהלים אדמיניסטרטיביים, כותבים, אנשי תוכן, מעצבים, מוזיקאים, די ג'יי, מתכנתים ועוד.

רמת הרכיבים של מחשב זה, כגון: מקלדת משופרת, מסך חכם, פס מגע אטרקטיבי, מעבד חזק של אינטל ועוד – כולם הופכים את המחשב הנהדר הזה מבית 'אפל' לפנינה של ממש! בשל כך חשוב להאריך את חייו, וזאת על ידי בחירת מעבדה טובה לתיקון מוצרים של חברת apple  העולמית.