תיקון imac pro

המחשב הכי חזק שפותח אי פעם ע”י אפל – איימק פרו

iMac Pro – האיימק פרו הוא התשובה של אפל לביצועים גבוהים לכל מטרה,או בשפה המקצועית “הכל באחד” , תוך שילוב רכיבי המחשב השולחני הקלאסי לתוך המסך. המחשב, שהינו גם מחשב אישי וגם עמדת עבודה, תוכנן ע”י אפל כדי לענות לדרישות ביצועים של יוצרים מכל הסוגים ובכל הרמות לעבודה שוטפת על תוכנות אנימציה ועיצוב הצורכות כוח עיבוד משמעותי ביותר מהמעבד.

האיימק פרו הוא התשובה של אפל לביצועים גבוהים לכל מטרה,או בשפה המקצועית “הכל באחד” , תוך שילוב רכיבי המחשב השולחני הקלאסי לתוך המסך. המחשב, שהינו גם מחשב אישי וגם עמדת עבודה, תוכנן ע”י אפל כדי לענות לדרישות ביצועים של יוצרים מכל הסוגים ובכל הרמות לעבודה שוטפת על תוכנות אנימציה ועיצוב הצורכות כוח עיבוד משמעותי ביותר מהמעבד.

תולדות האיימק פרו

,ממש לאחרונה , כדי להתחרות במוצר דגל אחר – המק פרו שהיה עד אז חיית הביצועים של אפל. מכיוון שצץ הצורך במחשב שישרת גם את המשתמש הביתי וגם יאזן בין מהירות לבין ביצועים.

החליטו באפל לעשות אינטגרציה בין המארז לבין המסך והתוצאה היא מסך שהוא מחשב. תופעת האיימק פרו מאפשרת למשתמשים להנות משני העולמות, בזכות תכנון חדשני שנבע מתפיסת החדשנות של חברת אפל.

ואכן, כבר מספר שנים עובדים משתמשים רבים בכל העולם עם מחשב שולחני “הכל באחד” שמספק ביצועים חלקים בלי לתפוס המון מקום על שולחן העבודה.

המחשב האישי מתכווץ – “הכל באחד”

בזכות פיתוח קפדני רב שנים הנמשך עד עצם היום הזה, האיימק פרו הוא מחשב משולב ופיסת תכנון ועיצוב מתקדמת ביותר. בכל קטגוריה, המחשב נחשב לפורץ דרך כבר מלידתו. האיימק פרו מגדיר מחדש את המחשב האישי של פעם ונותן מענה פרטני לכל צורכי המשתמש החל מתצוגת רטינה 5 מתקדמת וחדה במיוחד, עיצוב מינימליסטי ונוח, ביצועים מרשימים ביחס לנפח.

אבולוציה iMac Pro

במהלך 3 השנים האחרונות מאז הגיח לעולם, האיימק פרו מגיע ב 3 רמות ביצועים הקשורות ישירות למעבדים שעליו. מדובר במעבדי XEON 8, 14, 18 CORE זאת במטרה ליצור את המחשב העוצמתי ו. כך שיש ורסטיליות רבה ברמת הביצועים הזמינה שעל המשתמש לבחור.

חדשנות עיצובית
מארז איימק פרו

המארז, שגודלו 20.3 אינץ, מכיל בתוכו מסך בגודל 25.6 אינץ’, רמקולים מובנים, מעבד גרפי מתקדם מסוג RADEON VEGA, ארבע מיקרופונים ותמיכה בפקודה קולית של סירי. מכיל בחלקו האחורי חיבורים מסוג מיקרופון 3.5 , USB-C, USB 3, SDXC וגם ETHERNET.

המסך

המסך הגדול במיוחד הוא אחת מגולות הכותרת של האיימק פרו ומלבד גודלו החריג, הצפייה בו חדה ומשובחת בזכות בטכנולוגיית רטינה גרסה 5K ובה מעל למיליארד (!) צבעים.

זכרון

האיימק פרו מגיע בתצורות זיכרון של 32, 64, 128 וגם 256 גיגה בטכנולוגיית DDR4.

דיסק קשיח

דיסק קשיח מסוג SSD של 1 טרה בייט ועד 2, 4 טרה בייט.

האיימק פרו מגיע עם מערכת הפעלה iOS

כולל כל אפליקציות המק הידועות מספארי ועד סירי וכלה באפסטור מגיעות עם האיימק פרו.

מצלמה ברזולוצייה גבוהה

מצלמת הפייסטיים גוזרת ברזולוציות 1080 פיקסל HD.

תיקון איימק פרו

תיקון איימק פרו הוא משימה המצריכה מומחיות ומקצועיות,בעיקר בגלל הארכיטקטורה הקפדנית המושקעת במוצר שהופך קטן וחזק יותר בכל זמן שעובר. החלקים המעוצבים כך שאינם נגישים לתיקון מהיר וקל, הופכים את האיימק פרו לסוג של קופסה שחורה עבור משתמשים רבים ונדרשת יד מומחה כדי לבצע את השינוי הקל ביותר ובאופן שלא יפגע או יקלקל את המוצר.

מה לעשות במקרה של תקלה באיימק פרו?

בתיקון איימק פרו, על כל דורותיו, כדאי תמיד לפנות למעבדה עם ניסיון, כזו שבה כל טכנאי וטכנאי הם בעלי ניסיון עם מגוון רחב של מוצרים מסדרת איימק פרו.

תוכלו להנות מבדיקה ראשונית חינם ולקבל עזרה בכל אחד מהרכיבים, ברמת הרכיב ולא סתם החלפה שתעלה לכם בזמן ואנרגיות.

כדי לדעת מהו הפתרון הטוב ביותר למקבוק שלכם, גשו עוד היום אלינו למעבדה ותקבלו חוות דעת מטכנאי מומחה למוצרי אפל.

שתפו עם חברים