תיקון מקבוק עם מעבד M1

מעבדת תיקון מקינטוש

מעבדת אגס נגוס מתקנת מחשבי מקבוק של אפל עם המעבד M1 החדש

עד לא מזמן זה היה נראה בלתי אפשרי ולא מציאותי, אבל חברת אפל הצליחה לעשות מה שאף חברה אחרת לא הצליחה. חברת אפל מחליפה את מעבדי אינטל במעבדי ARM  במחשבי המקבוק החדשים שלה, ומכריזה בזאת על שינוי מהפכני שהשלכותיו כנראה ילוו אותנו עוד שנים רבות. עד היום, מעבדי ה ARM  היו נפוצים מאוד בקרב מכשירי סמארטפון בלבד, אך ממש לא במחשבים ניידים. ההצלחה של אפל לשלב אותם במחשבי המקבוק החדשים שלה, מאפשרת לה קפיצת מדרגה גדולה ויתרון תחרותי משמעותי על פני המתחרות. ניתן למצוא היום מחשבים עם מעבדי ARM, אך כולם מוגבלים ביכולתם ונחשבים לחלשים יחסית.

מהם היתרונות של מעבד הM1  במקבוק של אפל?

מעבדי ה M1 של אפל אשר מבוססים על טכנולגיית ARM, שונים במהותם ממעבדי אינטל בעיקר ביעילות האנרגטית והתרמית. מעבדי ה ARM צורכים פחות אנרגיה ופחות חום, ולכן גם לא נדרשים למאוורר. עד היום לא ראינו מחשבים ניידים חזקים עם מעבדי ARM  מכיוון שכנראה היו חלשים והיו צריכים לעשות מספר רב של פעולות על מנת לעשות חישוב מסובך, בזמן שמעבד אינטל עשה זאת בפעולה אחת. המעבד M1 שאפל יצרה הדהים אנשי מקצוע רבים ביכולתו והוכיחו כי ניתן ליצור מחשב חזק אשר יכיל מעבד ARM חסכוני וקטן, שעד היום נראה רק בסמארטפונים וטאבלטים. כיוצא מיעילותו התרמית והאנרגטית של מעבד ה M1 במקבוק החדש, משתפר אורך חיי הסוללה באופן ניכר.

האם יהיה ניתן לתקן מקבוק עם מעבד M1?

מעבד ה M1  זה הוא אמנם חידוש מהפכני, אך לא החידוש הראשון בעולם המחשבים. אנו חיים בעולם שמתפתח בכל שנייה ושנייה ונכנסות טכנולוגיות חדשות באופן מתמיד. לכן, מעבדה מקצועית למחשבים צריכה ללמוד כל הזמן את הטכנולגיות החדשות ולהכיר את כל החידושים, על מנת שתוכל לתת מענה תיקונים איכותי ויעיל. מעבדת אגס נגוס היא המעבדה הגדולה בישראל לתיקון מחשבי מק של אפל ועומדת בחזית הטכנולוגיה יחדיו עם כל החידושים וההמצאות של חברת אפל. הטכנאים במעבדת אגס נגוס עוברים הכשרות תכופות כדי שיוכלו לתת ללקוחותיה את השירות המקצועי ביותר שיש.

אם יש לכם או בכוונתכם לקנות מחשב מקבוק עם מעבד M1, תוכלו להגיע למעבדת אגוס בכל תקלה אשר תהיה. מעבדת אגס נגוס מטפלת בכל סוגי התקלות למחשבי מקבוק  עם מעבד M1, כגון החלפת מסך, החלפת סוללה, תיקון מקלדת, תיקון לאחר נזק מים, שחזור מידע, תיקון רכיבים פנימיים, ביצוע עדכונים ועוד.

תיקון מחשב במעבדת תיקון מק

מחשבי המק הינם יקרים במיוחד במיוחד המחשבים החדישים של אפל עם המעבד החדש. תיקון במעבדת תיקונים מקצועית בעלת צוות טכנאים מתאים שכבר ניסה בהצלחה לתקן מחשבי אפל מסובכים הינו תנאי הכרחי. אומרים שזול עולה יותר אולם גם המחירים במעבדת התיקונים אגס נגוס הינו יקר באופן יחסי.  בנוסף לשירות המקצועי והאדיב של צוות העובדים המסור של אגס נגוס, המעבדה מציעה גם שירות איסוף מכל חלקי הארץ. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או תקלה.