תיקון אייפון

שירות תיקונים לאייפון

טלפון נייד הוא הרבה מעבר לטלפון.

 

כולנו מסתובבים עם הטלפון הנייד שלנו בכל מקום. הוא משמש ליצירת קשר, אך כבר מזמן הפך לכלי שמכיל את המידע הכי חשוב שיש לנו, את כל הזכרונות מחיי היום יום, אנשי קשר חשובים, תמונות והתכתבויות עם יקירים ועמיתים לעבודה. שלא לדבר על כך שהנייד הוא חלק בלתי נפרד משגרת העבודה של רובנו. בקיצור מדובר בפריט חיוני.

לכן, כשהטלפון הנייד מתקלקל לא מדובר רק בחשש לאבדן פריט יקר ערך אלא גם בעוגמת נפש רבה בגלל אבדן מידע חשוב. חשוב לנו מאד להשיב אותו לפעילות כמה שיותר מהר, להציל את המידע שיש בו ולתקן את הרכיס שהתקלקל.

תיקון אייפון מקצועי.

אייפון הא מכשיר נייד חכם ונחשב לנפוץ ביותר בגלל הטכנולוגיה הנראות והגרפיקה, אך הוא נחשב גם למכשיר רגיש. אייפון יכול להתקלקל, ומצריך שירות תיקונים שמתמחה ברכיביו הייחודיים ומתמחה בביצוע תיקון אייפון.

מדובר בתהליך מורכב ועדין, לפעמים נדרשת פתיחה של המכשיר טיפול ברכיבים רגישים ולכן נדרש טכנאי מקצועי שידע לגלות את סיבת התקלה במהירות ולטפל בה במקצועיות.

מה כולל תיקון אייפון?

מקצועני מעבדת אגס נגוס מטפלים במגוון בעיות שעלולות להיווצר במכשיר בינהם:

תיקוני קורוזיה- אייפון שבא במגע עם מיים ואפילו לחות קלה יכול לפתח קורוזיה, מעין חלודה הפוגעת ברכיבי המכשיר ויכולה להשבית אותו. במידה ואתם חוששים שמכשירכם נפגע מלחות, כדי למנוע נזקים גדולים למכשיר יש להביאו מבעוד מועד לטכנאי מקצועי בתיקון אייפון כדי לתקן את המכשיר. גם במקרים בהם המכשיר לא נדלק בגלל מגע עם נוזלים ניתן במקרים רבים להצילו.

מסך שבור- לפעמים מסך שבור יכול לשבש את פעילות המכשיר ולפעמים מדובר רק במפגע אסתטי. בכל מקרה לא נעים להסתובב עם מסך אייפון שבור, דבר שיכול להביא לפגיעה בתפקוד המגע של המסך ובליבת המכשיר ואז תיקון אייפון יהיה מורכב יותר. מקצועני אגס נגוס ידעו להחליף את המסך כך שהוא יחזור למצבו המקורי ולתפקוד מלא.

תיקון רכיבי המכשיר- לעיתים יש פגיעה ברכיבי שמע המונעים שמיעת סאונד תקינה, שמיעת שיחות ועוד. תקלות בכפתורי המכשיר השונים שמשבשים את תפעולו. תקלות בחריץ הטעינה במצלמה ועוד. כל החלפת רכיב מחייבת ידיים מקצויות וטכנאי המתמחה בפעולת תיקון אייפון.

התקלקל לכם האייפון? אחד מרכיביו? המכשיר לא נדלק? אל דאגה, העבירו את המכשיר למעבדת אגס נגוס בעלת וותק של 15 שנים וניסיון רב בתיקון אייפון. במעבדה ניתן לשחזר מידע ולתקן כמעט כל מצב, בידיעה שבחרתם בידיים מקצועיות ומעבדה איכותית, כזו שתיתן מענה מדוייק לתקלת מכשיר האייפון שלכם. תבינו, טיפול חובבני ולקוי עלול להחמיר את הבעיה ואף לגרום לאבדן נתונים חשובים ולאבדן המכשיר. אצלינו תוכלו להחזיר את המצב לקדמותו במהירות. לדאוג לגיבוי נתונים. לקבל שירות מקצועי ואפילו שירות איסוף משלוחים מכל הארץ.

 

מי מאיתנו לא מצא את עצמו במצב שבו אנחנו זקוקים למחשב בדחיפות בייחוד כשמדובר במחשבי Apple.

אגס נגוס מציעים שירות בלעדי של השכרת מחשבים לכל צורך ולכל מטרה.

להצעה משתלמת במיוחד צרו קשר

השכרת מחשב מק

השכרת מחשב Apple