באיזה מעבדת אייפד מומלץ לתקן?

תיקון מחשב מק

יש לכם מכשיר מסוג אייפד? אל תתנו לכל אחד לתקן לכם אותו

מי מכם שיש לו מכשיר אייפד, סביר להניח שזה הוא לא מכשיר תוצרת אפל היחידי שהוא מחזיק. בדרך כלל חובבי האפל קונים את כל הציוד שחברת אפל מציעה: מחשבים ניידים, אייפונים, שעונים חכמים ואייפדים. מי שקונה מכשיר אפל עושה זאת משום שהוא מעריך את החברה ויודע את סגולותיהם הרבות של המוצרים שהחברה מייצרת. חברת אפל מציעה מכשירים איכותיים, עוצמתיים, חדשניים ובעיצוב מודרני ללא פשרות. מוצרי אפל המעולים הם גם לא זולים בכלל ויש לשלם סכום גבוה יחסית לשאר המכשירים בשוק, על מנת לרכוש אחד.  כאשר אתם משקיעים בקנייה של אייפד של אפל, כדאי מאוד שתתנו לו את היחס ההולם הן בשגרה והן בשעת תקלה. לתת לאייפד שלכם את הטוב ביותר זה לתקן אותו במעבדה המתחמה בתיקון טאבלטים של אייפד בפרט ומכשירי אפל בכלל. אין להתפשר על כל מעבדה שמתקנת טאבלטים שתתקן את האייפד שלכם. מכשירי אפל הם מיוחדים במינם ונדרשת מיומנות והתמקצעות בעת תיקונם. מעבדת אגס נגוס היא מעבדת אייפד הגדולה בישראל עם נסיון של מעל ל-15 שנה בתיקון כל סוגי האייפד של חברת אפל, מהדגם הראשון ועד העדכני ביותר.

מעבדת אייפד מומחית אגס נגוס

לתת את האייפד שלכם למעבדה שלא מתמחה בתיקון אייפד זה שווה ערך ללשים את היונדאי שלכם לטיפול במוסך של סיטרואן. בדיוק כמו שלכל רכב ורכב יש את החלקים והמבנה שלו, כך גם לטאבלטים ומכשירי אפל. לא כל טכנאי שיודע לתקן טאבלטים של חברות אחרות, ידע בהכרח לתקן אייפד. לכן, מעבדת אייפד אגס נגוס היא המקום שלכם לתיקון האייפד.

בדיקת אבחון ללא עלות במעבדת אייפד

כחלק מרמת השירות הגבוהה שמעבדת אגס נגוס מציבה, בעת תקלה תוכלו להגיע עם האייפד שלכם ואחד הטכנאים המומחים יבצע בדיקת אבחון ללא עלות. לאחר שהטכנאי יבדוק את האייפד שלכם תוכלו לדעת בדיוק מהי רמת הנזק ומהי העלות הכרוכה בכך.

מעבדת אייפד עם שירותי משלוחים אקספרס

כולנו אנשים עסוקים ולא תמיד יש זמן ללכת למעבדת אייפד על מנת לבצע בו תיקון. בדיוק מהסיבה הזו מעבדת אגס נגוס מציעה שירותי משלוחים אקספרס לכל רחבי הארץ כדי שאתם תוכלו להשאר בבית או במקום העבודה ובינתיים האייפד שלכם יתוקן.

תיקון עד לרמת הרכיב במעבדת אייפד

אם המסך באייפד שלכם נשבר לדוגמא, לא תהיה ברירה אלא להחליף אותו. לפעמים באמת אין ברירה אלא להחליף חלקים שניזוקו באייפד, אך במקרים אחרים ניתן לתקן אותם. היתרון במעבדת אגס נגוס הוא שהטכנאים שלנו יודעים לתקן חלקים עד לרמת הרכיב, ומבחינתכם זהו חסכון ענק בעלות התיקון. לכל שאלה נוספת לגבי מעבדת אייפד אתם מוזמנים להתקשר או לשלוח הודעה למעבדת אגס