זקוקים לתמיכה למחשבי מק?

מעבדת תיקון מקינטוש

מחשבי מק של חברת אפל הינם ייחודיים במיוחד ובעלי יתרונות רבים ולכן אהובים כך כל בקרב מליוני משתמשים ברחבי העולם. בשונה ממחשבים העובדים עם מערכת ההפעלה ווינדוס, מחשבי מק מופעלים על ידי מערכת הפעלה הנקראת OS X.

מבין היתרונות של מחשבי המק ניתן למנות מערכת הפעלה אמינה, פחות פריצה על ידי ויירוסים לעומת מחשבים אחרים ובעלי פיטצ'רים נהדרים וביצועים המרהיבים. לכן, הרבה מאוד בעלי עסקים וחברות מעדיפים לרכוש להם ולעובדיהם מחשבים אלו של חברת אפל.

אף על פי שלל היתרונות שיש למחשבי המק, לא פעם נזדקק לתמיכה ונידרש לבעלי מקצוע אשר יתנו לנו אותה. תרצו או לא, מחשב מק הוא מכשיר אלקטרוני המורכב מחומרה ותוכנה והתקלות לפעמים הן בלתי נמנעות.

תמיכה ושירות למחשבי מק לעסקים

כאמור, עסקים רבים משתמשים במחשבי מק לצורך עבודה, כגון: חברות סטארטאפ, גרפיקאים, עורכי סאונד וכו'.

מעבדת אגס נגוס המתמחה בשירות תמיכה ותיקונים של מחשבי מק, מציעה שירותיה לכל בעיה ותקלה בה אתם נתקלים.

ברשותינו הכלים והטכנולוגיות המתאימות לתמיכה במחשוב של עסקים, המותאמת בצורה אישית לפי צרכי העסק.

אנו נותנים שירות מקצועי, מהיר ואדיב במתן פתרונות לתקלות כל סוגי המק, כגון:

  • מקבוק אייר Macbook Air
  • מקבוק פרו Macbook Pro
  • איימק IMac
  • מק-מיני Mac mIni

לנו הציוד המתקדם והחדיש ביותר להתמודדת עם כל תקלה במחשבי מק. אצלנו אתם ומחשב המק שלכם תקבל את הטיפול המקצועי ביותר על ידי צוות טכנאים מומחים ומיומנים המתעסקים רק מחשבי מק בלבד.

עברו למעבדת שירות המומחית למק

בכל הקשור לתיקון מק, שחזור מידע, ביצוע עדכונים והתקנות של מערכות הפעלה ותוכנות, אתם חייבים לגשת למעבדה מומחית שיודעת להתמודד עם מערכת ההפעלה של מקינטוש, ששונה באופן מוחלט ממערכת הפעלה חלונות או לינוקס.

אגס נגוס מתקנים מחשבי מק עד לרמת הרכיב הבודד, דבר היכול לחסוך לכם תשלום על החלפת חלקים מיותרים.

מעבר לתיקונים כגון החלפת מסך, מקלדת וסוללה, אנו עושים טיפולים שוטפים למחשבי מק כמו ניקוי מאווררים וניקוי המחשב כולו מבפנים.

אנו מתמקצעים בביצוע התקנות של אופיס למק ומערכות הפעלה של ווינדוס הן בשיטה ווירטואלית והן בשיטה של התקנה על גבי הכונן הקשיח.

במעבדת אגס נגוס תיהנו משירות הוגן ומהמחירים האטרקטיביים ביותר. לקוחותינו מגוונים מלקוחות פרטיים ועד לחברות וארגונים גדולים.

לקוחותינו נהנים מבדיקה ראשונית ללא עלות ושירות על המקום.

צרו איתנו קשר עוד היום ותעניקו למק שלכם את הטיפול הטוב ביותר!