האם כדאי לתקן את המחשב לבד?

האם כדאי לתקן את המחשב לבד?

בעולם אוטופי, הרי שלא הייתם צריכים כלל להעסיק את עצמכם במחשבה "מה יקרה אם המחשב שלי יפסיק לעבוד". מחשבים, כמכונות, יכולים להציף לא מעט תקלות: ממסכים שנשחקו, דרך נפח זיכרון שלא משרת אתכם עוד ועד קצב עבודה איטי. הבשורה המשמחה היא שניתן להעניק מענה ראוי ומקצועי לשלל תקלות במחשבי "אפל" – עם חברת "אגס נגוס"!

רגע לפני שאתם ממהרים להיכנס אל נעליהם של טכנאים מקצועיים, חשוב לדעת: תיקון המחשב על ידכם לא רק שעתיד שלא לפתור את התקלה, אלא אף ליצור בעיות נרחבות יותר. תיקון מחשב דורש איתור מדויק של התקלה, מתן פתרון איכותי, שימוש ברכיבים איכותיים ועבודה על ידי טכנאי מנוסה. 

החברה שלנו, "אגס נגוס", מעניקה שירות תיקונים למחשבים של חברת "אפל", כאשר ברשותנו ניסיון שצברנו בעמל רב לאורך 15 השנים האחרונות. המחשב המשודרג הבא? שלכם!

כשהמחשב שלכם דורש בפירוק, הוא צריך מעבדה

מרבית התקלות דורשות בפתיחת המחשב. אם רוצים להשתעשע בדוגמא מקבילה, הרי שלעולם לא הייתם מסכימים שאדם קרוב אליכם יעבור ניתוח בביתו. מדוע? משום שאתם רוצים בעבורו את הסביבה הבטוחה, הסטיירילית והמתאימה ביותר לביצוע מהלך רפואי שכזה. ו"המהלך הרפואי" של המחשב שלכם? פתיחתו ותיקונו בתנאי מעבדה. בעת שפותחים את המחשב בבית, מבלי שישנו ציוד מתאים, הרי שהפתח לצרות גדול משתוכלו לדמיין.

"ברור שאתקן לבד, נשפכו על המחשב הרגע מים!"

אנו ממליצים בחום שלא לגעת במחשב לבד ולא לנסות לתקנו עצמאית. מגע של נוזלים במחשב הוא תרחיש שכיח, בין היתר מאחר ורבים שותים ליד המחשב. במידה ואכן נשפכו נוזלים על המחשב, כל שעליכם לעשות הוא לכבות אותו ולנגב את הנוזלים כמה שרק ניתן. ישנו מיתוס שרבים נצמדים אליו, והוא ל"הטביע" את המחשב באורז על מנת שזה יספוג את הנוזלים. כמובן שמדובר רק על מיתוס, ומיתוסים לא מחליפים תיקון בשום אופן.

איסוף המחשב מהמשרד או מהבית – שירות VIP מ"אגס נגוס"

באפשרותכם, להגיע אלינו פיזית למעבדה עם המחשב. במקום, נאתר את הבעיה ונספק לכם מיידית חוות דעת והצעה לתיקון. עם זאת, במידה ואתם עובדים תחת לוחות זמנים צפופים, נוכל לאסוף את המחשב מכם. אם ישנו משהו שלא כדאי לדחות את הטיפול בו, הוא המחשב שלכם. זמן שווה כסף, ובעת שאתם דוחים את תיקון המחשב, מתבזבז לו זמן יקר שגם לא מאפשר לכם לבצע את עבודתכם. 

כמו כן, אתם יכולים להתקשר אלינו בשעות הפעילות. נשמח לשמוע מכם את תיאור התקלה, ולהעריך מהו הפתרון לתיקונה. ייעוץ טלפוני ניתן מאיתנו אליכם ללא כל עלות! 

"מה הבעיה, אני פותח יוטיוב ותוך שעה יש לי מחשב חדש"

אחד הדברים הנפלאים ביותר באינטרנט, הוא היכולת שלכם להרחיב את האופקים שלכם באמצעות מספר קליקים. ביוטיוב, אתם לא רק נחשפים לתכנים בידוריים, קליפים של אמנים ומדריכי טיולים, אלא שגם יש לכם אפשרות לצפות בסרטוני DIY. עם זאת, בעת שמדובר על האפשרות שלכם לצפות בסרטונים המדריכים אתכם איך לתקן את המחשב, הרי שכדאי במידה רבה לוותר עליה.

תיקון המחשב שלכם, בעיקר במקרה בו המחשב הוא של חברת "אפל", כדאי לפנות אל מעבדה מקצועית כמו "אגס נגוס". מדוע?

  • אתם לא יכולים לדעת עד כמה הסרטון אמין
  • לא תמיד ניתן ליישם את התיקון עצמאית
  • אין לכם ציוד נדרש? לא תוכלו לתקן
  • מספיקה טעות קטנה על מה לגרום לנזק גדול יותר
  • בזבוז רב של זמן (תיקון עצמאי יקח לכם המון זמן)